Jump to content
IGNORED

Analog na cyfre

biniek

Recommended Posts

Wiem ale nie powiem. Dlatego ze chcesz zrobic tak wielka krzywde jakosci czegokolwiek co tak potraktujesz, ze jest to zbrodnia przeciwko ludzkosci. Lepiej zamien airdac na airport czy cokolwiek innego co ma wyjscie cyfrowe.

A w ogole to co to za cudo-wzmacniacz co ma tylko cyfrowe wejscie...

server unreachable;--

hmm zalezy mi na przesyłaniu muzki z komputera z jednego pokoju do stereo w drugim. wzmacniacze nuforce nie maja wejsc analogowych tylko same cyfrowe. serio nie ma sensu takie polaczenie i jakosc bedzie słabiutka? hmm a jakie sa inne urządzenia pozwalajace na bezprzewodowy przesył i posiadaja wyjscia cyfrowe oprocz airport?

Slabiutka to niekoniecznie ale to co chcesz zrobic to zbrodnia. Rozumiem ze nuforce'a juz masz. Nie mozesz do niego puscic sygnalu normalnie - kabelkiem?

Jaki inne urzadzenia pozwalaja na cos takiego nie pamietam juz bo dawno sie tym nie interesowalem. Airport to jedyny jaki mi sie przypomnial. Moze ktos inny pomoze?

server unreachable;--

dzieki za pomoc niestety komputer stacjonarny stoi w innym pokoju niz sprzet stereo. szukam dla siebie jakiegos rozwiazania: poniewaz nie moge znalezc playera plikow flac z wystwietlaczem aby unkinąć tv chciałem sprobować moze z przesyłem bezprzewodowym

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.