Skocz do zawartości
IGNORED

Analog na cyfre


biniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy istnieje urzadzenie ktore zmieni mi sygnal analogowy na cyfrowy. Potrzebuje tego do spiecia air dac ktory ma wyjscia analogowe ze wzmacniaczem ktory ma tylko wejscia cyfrowe. Da rade?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale nie powiem. Dlatego ze chcesz zrobic tak wielka krzywde jakosci czegokolwiek co tak potraktujesz, ze jest to zbrodnia przeciwko ludzkosci. Lepiej zamien airdac na airport czy cokolwiek innego co ma wyjscie cyfrowe.

A w ogole to co to za cudo-wzmacniacz co ma tylko cyfrowe wejscie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zalezy mi na przesyłaniu muzki z komputera z jednego pokoju do stereo w drugim. wzmacniacze nuforce nie maja wejsc analogowych tylko same cyfrowe. serio nie ma sensu takie polaczenie i jakosc bedzie słabiutka? hmm a jakie sa inne urządzenia pozwalajace na bezprzewodowy przesył i posiadaja wyjscia cyfrowe oprocz airport?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabiutka to niekoniecznie ale to co chcesz zrobic to zbrodnia. Rozumiem ze nuforce'a juz masz. Nie mozesz do niego puscic sygnalu normalnie - kabelkiem?

Jaki inne urzadzenia pozwalaja na cos takiego nie pamietam juz bo dawno sie tym nie interesowalem. Airport to jedyny jaki mi sie przypomnial. Moze ktos inny pomoze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc niestety komputer stacjonarny stoi w innym pokoju niz sprzet stereo. szukam dla siebie jakiegos rozwiazania: poniewaz nie moge znalezc playera plikow flac z wystwietlaczem aby unkinąć tv chciałem sprobować moze z przesyłem bezprzewodowym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.