Skocz do zawartości
IGNORED

"Kino domowe" do 1200zł


Kriso81

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję co da namiastkę kina domowego w pomieszczeniu ok 23 m2. cena to max ok 1200zł więcej nie wydam.

 

poszukałem w necie kilku modeli może coś z nich byście doradzili, może ktoś posiada któryś z nich i może coś więcej napisać?

 

LG HX806PE

 

SONY BDV-E490

 

LG BH6420P

 

PANASONIC SC-BTT195EP-K

 

LG BH6520T

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum coś takiego:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - BCM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - 850 pln

 

"Plastiki", które wymieniłeś niestety nie są namiastką niczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmm sam bardzo ciekaw jestem roznicy w dzwieku miedzy moim obecnym, przestarzalym plastikiem Philips HTS3367 a zestawem zbudowqnym z ampli, kolumn i br chocby za te 3-3,5k za calosc.

 

Mhmm sam bardzo ciekaw jestem roznicy w dzwieku miedzy moim obecnym, przestarzalym plastikiem Philips HTS3367 a zestawem zbudowqnym z ampli, kolumn i br chocby za te 3-3,5k za calosc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony STR DB 930 lub 940qs

Bez nowoczesnych wejść ale dźwiękowo koszą nowe tunery w cenie 2-3 tys. zł. I nieźle sobie radzą w stereo

I do tego zestaw 5.0. I jakoś w tych 1200 zł się zamkniesz.

Oczywiście all używki i oczywiście bez suba - dobry używany sub do kina da się kupić za 400 zł.

Suby: Kody, vk, itd. odradzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tych co podałem w temacie to nic nie walnie dźwiękiem w czasie filmów?, muzyki na tym nie będę słuchać bo od tego mam stereo, w grę wchodzą tylko nowe zestawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony STR DB 930 lub 940qs

Bez nowoczesnych wejść ale dźwiękowo koszą nowe tunery w cenie 2-3 tys. zł. I nieźle sobie radzą w stereo

I do tego zestaw 5.0. I jakoś w tych 1200 zł się zmieścisz

 

Zgadzam się z kolegą,stare sprzęty mają w sobie duszę prawdziwego brzmienia,a nie jakieś przejaskrawione i odchudzone w brzmieniu dzisiejsze wynalazki.Jeśli już miałbym brać coś od sony to stare ES są całkiem ciekawe.A jak to ma być amplituner KD to starsze amplitunery od onkyo są w tym mistrzami.Przekonałem się o tym na własnej skórze kupując te nowe wynalazki.Miałem szczytowe modele yamahy i denona i to było wielkie nieporozumienie.Dlatego uważam że dobrym kompromisem zarówno do muzyki jak i KD jest sprzęt onkyo starszej generacji :).pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w grę wchodzą tylko nowe zestawy.

 

Za 1200 zł do 23 metrów ??? Nowe ???

Kolego 1 kwietnia już był. Maj mamy - końcówkę.

Za nim strzelisz focha, zapewne coś kupisz nowego za te pieniądze, ale jak będziesz chciał spuścić łomot temu kolesiowi z lustra za to, że pieniądze wrzucił w błoto - to pamiętaj byleś ostrzegany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym sobie na początku porządny amplituner, głośniki jakieś skrajnie budżetowe (mogą być tzw. "plastiki"). Na rynku wtórnym niektóre modele chodzą za śmieszne pieniądze. W pomieszczeniu 23m2 przynajmniej maksymalnie wykorzystasz ich potencjał (w większych się po prostu zgubią). Mam identyczny metraż i u mnie pracowały dawno, dawno temu pewne panasoniki. Kupiłem używki, nowe kosztowały coś około 1,5k.zł z jakimś tworem aplitunero-dvdpodobnym.

 

Szału nie robiły, ale jakieś poczucie efektów przestrzennych generowały (a w sumie głównie o to mi chodziło).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nim strzelisz focha, zapewne coś kupisz nowego za te pieniądze, ale jak będziesz chciał spuścić łomot temu kolesiowi z lustra za to, że pieniądze wrzucił w błoto - to pamiętaj byleś ostrzegany...

 

focha to może strzelić sprzęt produkowany w latach po 2007, jak taki zakupisz nie mają gwarancji producenta nagle przestanie ci działać, no chyba że dalej wierzysz, że producenci produkują solidnie tak jak w latach 80.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro widziałem ostatnio Cambridge 540R za 400zł. Nie ma hdmi, usb itd ale jeśli chcesz mieć coś co pociągnie dobrze w kinie i w muzyce to bierz, bo cena śmieszna, niestety często takie rodzynki są bez pilota, ale na pewno jakiś uniwersalny da sobie radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

focha to może strzelić sprzęt produkowany w latach po 2007, jak taki zakupisz nie mają gwarancji producenta nagle przestanie ci działać, no chyba że dalej wierzysz, że producenci produkują solidnie tak jak w latach 80.

 

Mądrość przez ciebie przemawia... Wiec po co pytasz? Kup bez rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrość przez ciebie przemawia... Wiec po co pytasz? Kup bez rad.

 

nie wiem co twój post tu robi skoro, nie jest na temat?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Większość postów jest nie na temat. Także i ten twój o czasach, kiedy nikt jeszcze nie słyszał o zestawach kina domowego z jednego pudła. Czy zainwestujesz w tali zestaw 1200 PLN czy więcej i tak będzie to tylko namiastka KD.

 

Z listy proponowanych zestawów wykreśliłbym wszystkie LG. Pozostał przy zestawach Sony i Panasonic i porównał je bezpośrednio - kierując się raczej jakością obrazu niż dźwięku.

 

Mając takie stereo jak Ty, wolałbym raczej dokupić oddzielny odtwarzacz BD i podpiąć jego tor dźwiękowy pod wzmacniacz, a wizyjny pod tv czy projektor. Na przykład taki: http://www.sony.pl/product/odtwarzacze-plyt-blu-ray/bdp-s790

 

Efekt będzie z pewnością lepszy od niż w przypadku zestawu KD z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Na tej stronie http://www.hi-fi.com.pl/testy/systemy-kina-domowego/1623-panasonic-sc-btt195.html znalzłem test zestawu z listy. Moim zdaniem ten zestaw to tylko gadżet. Test napisany wyraźnie, aby nie urazić producenta i dystrybutora. Najlepiej ilustruje to "Konkluzja

W SC-BTT195 oszczędności widać w wielu miejscach, ale w zamian otrzymujemy dobre wyposażenie, dobry obraz i przyjemny dźwięk. W tej cenie to prawdziwy komplement." Mimo to można dopatrzyć się istotnych wad.

 

Oszczędnościowe wykonanie i słaby dźwięk - szczególnie kinowy: "Jeśli chodzi o dźwięk, spodziewałem się fali niskich i wysokich tonów, ale sprzęt postanowił mnie zaskoczyć; w pewnym sensie pozytywnie. Brzmienie na fabrycznych ustawieniach nie było napompowane w niskich rejestrach ani efektownie rozjaśnione. Panasonic zagrał głównie średnicą, trochę suchą i matową, ale przynajmniej dało się tego dźwięku słuchać dłużej niż pięć minut bez zmęczenia. Ba, po kilku kawałkach postanowiłem nawet dodać nieco basu. Ten ogranicza się do buczenia o ewidentnie bas-refleksowym pochodzeniu, więc radziłbym się po pierwsze nie rozpędzać z jego podbijaniem, a po drugie, odsunąć subwoofer od ściany. Przesłuchałem jedną, potem drugą płytę, a trzecia poszła już kilka razy pod rząd. Jeśli nie trafiła mnie w tym czasie audiofilska nerwica, to musi być naprawdę dobrze.

Panasonic niby nie imponuje, ale też nie drażni. Nie udało mi się, niestety, usłyszeć trzydziestu głośników, ale usłyszałem pięć przyzwoitych. W scenach pełnych wybuchów i świszczących kul pewnie przydałaby się odważniejsza góra pasma i większa swoboda dynamiczna, ale nie każdy lubi się miażdżyć takimi filmami. Opisywany zestaw najlepiej sprawdzi się w spokojniejszym materiale. Do wieczornych projekcji dla czystego relaksu – w porządku."

 

Brak (jakiejkolwiek wzmianki o) wysokich, kiepska średnica i buczenie zamiast basu - w moim przekonaniu nie sprzyja ani oglądaniu filmów, ani wieczornemu relaksowi. Zestaw bez wyrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kupię odtwarzacz bluray z wyjściem audio i podlacze na obecna chwilę ze wzmakiem, z czasem dokupie resztę kolumn, sub i amplituner , myślałem o pioneer 322 czy to dobry będzie wybór, zakładam, że nie potrzebuje żadnych gadżetów jak WiFi czy net, chodzi mi tylko czy ten pionek jest zgodny że wszystkimi standardami dźwięku w filmach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Kup najpierw dobry odtwarzacz BD z wieloma możliwościami ustawiania dźwięku. Wykorzystaj atuty dźwiękowe jego i dotychczas posiadanego sprzętu. Być może przekonasz się, że nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na resztę kolumn i kiepski w gruncie rzeczy amplituner Pionner'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Zawsze szkoda kasy, ja swój DVD kupiłem za prawie 2000 PLN jakieś dwanaście lat temu. Działa nadal niezawodnie - chociaż nie czyta różnych tam plików i formatów. Za to ustawienia trybów kinowych jak w amplitunerze bez mała, a z wyjść brakuje mu akurat tych mi niepotrzebnych i nieużywanych.

 

Np.: Panasonic DMP-BDT300 Full HD 3D albo Sony BDP-S770.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten sony BDP-S770 to najlepszy wybór w kwocie do 500zł? chodzi mi o obraz głownie, a i czy czyta dyski zewnętrzne sformatowane na ntfs z filmami mkv?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Odtwarzacze Sony DVD czy BD zawsze mają bardzo dobry obraz. Co czyta sprawdź w instrukcji bądź w opisie - znajdziesz jen a stronie http://www.sony.pl/product/odtwarzacze-plyt-blu-ray/bdp-s770, Panasonic też nie byłby złym wyborem, a może nawet lepszym w Twoim przypadku - ma on dużo bogatsze wyposażenie w złącza: http://audio.com.pl/testy/panasonic-dmp-bdt300:17. Nie wiem tylko, czy ten ostatni jest jeszcze u nas dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś stare modele, obydwa już niedostępne.

 

Dla mnie trochę ciekawsze modele robi Panasonic, więcej formatów czytają, są szybsze w obsłudze.

Choć może coś się zmieniło bo temat BD męczyłem ponad rok temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Podałeś stare modele, obydwa już niedostępne.

 

Dla mnie trochę ciekawsze modele robi Panasonic, więcej formatów czytają, są szybsze w obsłudze.

Choć może coś się zmieniło bo temat BD męczyłem ponad rok temu.

 

Sony był jeszcze wczoraj na Allegro w rewelacyjnej cenie. Wprawdzie powystawowy, ale nieźle prezentował sie i miał roczną gwarancję. Drugiego można spróbować ściągnąć z Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Trochę szkoda mi kasy na dobry bluray wezmę coś do 500zl, czy jest coś w miarę dobrego z wyjściem audio?

 

Tu http://allegro.pl/sony-bdp-s790-blu-ray-odtwarzacz-nowy-okazja-i3274003165.html zastanowiłbym się, czy nie warto dorzucić 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi kasy na dobry bluray wezmę coś do 500zl, czy jest coś w miarę dobrego z wyjściem audio?

 

tak jak napisał dziadekwłodek zawsze szkoda jest kasy , wszystkie mają wyjście audio np przez hdmi ale pytanko do samego siebie : czy dam rade uzbierac kase tak , żeby co jakiś czas kupic coś z zestawu ? Chodzi mi o to , że możesz kupic ( jeśli dasz rade z kasą) nie od razu wszystko a po kolei i będzie lepsze , o wiele lepsze niż taki zestaw kupiony na chybcika za niewielkie pieniądze , który może Ci tylko popsuc wyobrażenie o kinie domowym , podziel sobie zakup np. na dwa , trzy etapy i po kolei odtwarzacz za tą kasę którą proponujez na cały zestaw , dalej ampli za podobną cenę co proponujesz następnie kolumny i sub no tu musiałbyś trochę wiecej nazbierac chyba , że suba kupisz jeszcze później ,

 

naprawde warto poczekac a efekt będzie o niebo lepszy a za tą cenę kupisz już niezły odtwarzacz ew jak już tak bardzo nie chcesz nic droższego to choc do tysiaka już są fajne odtwarzacze . Ja osobiście bym dał całą tą kasę na odtwarzacz np Panasonic BDT 500 no troszkę więcej niż te 1200 ale jest to już dobry odtwarzacz , z dwoma wyjściami hdmi , z analogowym wyjściem 7.1 w razie gdyby ampli nie miał dekoderów HD , drugi to Yamaha BD-S673 za ok 1100 , bardzo fajnie wyposażony odtwarzacz , dużo wyjśc + Wi-Fi , trzeci Pioneer BDP 450 za ok 1000 zł też z dwoma wyjściami hdmi , za to ubogo z wyjściami ale za to czyta SACD i DVD Audio , co za tym idzie ma niezły tor audio , przynajmniej można się tego spodziewac,

 

rozważ ten sposób kupna kina , poczekaj a napewno będziesz bardziej zadowolony niż z tego zakupu za 1200 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem jaki sens wydawać całą kwotę na odtwarzacz, tym bardziej, że jest to najmniej ważny element kina. Ustawień dźwięku mamy natłok już w amplitunerach, po co jeszcze dokładać te z B-R ?

Mam w tej chwili tani BR od philipsa za 300zł, podłączony pod projektor i zestaw 5.1 i w zupełności jest wystarczający. Co takiego lepszego jest w odtwarzaczach za 1200zł ?

W lepszą trwałość w tych czasach chyba nie wierzycie ?

 

Co do używanych amplitunerów. Szukałem długo czegoś najmniej awaryjnego i za 450zł dorwałem Sony STR-790QS. W internecie nie znalazłem żadnej uszkodzonej sztuki tego ampli, chodzi bezawaryjnie do tej pory, choć już dwa razy zwarłem kabelki, brzmi też nieźle w kinie, gra nawet żwawiej niż Yamaha RX-450 więc można go polecić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym jest lepszy taki odtwarzacz za 1200 od tego za 4-5 stów wyjdzie w czasie używania , to tak jak w temacie : jak podłączyc yamaha 373 .... (czy jakoś tak) , chodzi w nim o to czy można połączyc dekoder platformy cyfrowej przez ampli i uruchamiac go nie włączając ampli, no i niestety wyszło , że funkcje przepuszczania sygnału przez ampli bez konieczności jego uruchamiania nie ma ten model a trochę wyższy , więc pewnie po jakimś czasie znajdzie się tu na forum jakiś temat związany z tanim odtwarzaczem i tematy typu : co zrobic.... , jak połączyc ... problem z odtwarzaczem ... itp itd podobny temat był troszkę wcześniej ale dotyczył ampli Onkyo ( jeśli chodzi o przepuszczanie sygnału bez włączania go ) ,

w jednym zgodzę się z Tobą Excalibue , że może w każdym przedziale cenowym znaleźc się czarna owca i zaraz po zakupie wylądowac w serwisie ale co do tego , że odtwarzacz jest najmniej ważnym elementem kina nie zgadzam się , fakt , że teraz już prawie wszystkie odtwarzacze czytają wszystko ale "bebechy" są bardzo ważne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.