Skocz do zawartości
IGNORED

Kradzież pieniędzy z konta T-Mobile na kartę


paul_67

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zaczęły mi znikać pieniądze z konta telefonu na kartę T-Mobile.Zaraz po doładowaniu dostaje jakiegoś SMS, którego bez otwierania kasuję i konto puste! Zmieniam nr i uciekam z tej sieci!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Sprawdź choćby w Google, co to za numer - może kiedyś nieświadomie wyraziłeś zgodę na jakiś "myk" i teraz pokutujesz...

A przede wszystkim zadzwoń do operatora - wszytko można wyjaśnić! :)

 

PS Gwoli ścisłości: nie nagabuję na T-Mobile, sam od lat korzystam z Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o podobnych praktykach. Kasę potrącają Ci nie za to że otworzysz czy nie SMSa a za to że go otrzymujesz. Nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie jestem już pewien jaki numer smsa wpisałem. Bo to chyba nie jest to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska często narzekają na operatora, na niego zwalają całą winę potem idą do innego myśląc, że będzie lepiej, a tam znowu sobie coś załączą i dalej będzie im kasować. Proponował bym, najpierw zabrać się za siebie, zadzwonić na infolinie i wyłączyć to co się kiedyś załączyło świadomie lub nie. No i na przyszłość bardziej uważać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest złodziejstwo w czystej formie! Przysyłają mi SMS,że coś wygrałem w sieci i ja mam za to płacić? Niech szukają głupszych od siebie! Goodbye T-Mobile! ERA takich nr nie robiła...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba Twojej "zgody" ...

 

Jeśli wykupujesz tańsze minuty w pakietach, to tak stworzyli regulamin, że automat co 10 dni "okrada" Ci konto, ale

dokłada minuty - no i tak w kółko ! :) Podobnie z aktywacją przedłużenia ważności konta - to nie jest gratis !

 

Masz internetowy dostęp do konta - powyłączaj podstępne usługi i sprawdź gdzie zniknęła kasa.

 

To taka forma dzikiego kapitalizmu - nie przeczytasz regulaminu i jesteś łojony, a właściwie to skubany ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przenieś numer do innej sieci jest teraz tyle nowych ofert na rynku a t-mobile nie zmienia nic od czasu "opóźnionej" (byli ostatnią siecią która zmniejszyła stawki) reakcji na play fresh. Dla zorientowanych mają heyah a pod swoją marką utrzymują archaiczny prepaid z absurdalnymi warunkami by strzyc najbardziej zatwardziałe barany ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę sobie nerwów szarpał i wykłócał się o swoje bo jak znam życie i tak ze mnie zrobią debila i na pewno wszystko według ich regulaminu będzie OK.Zmieniłem sieć:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie na Pleya:)_)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka forma dzikiego kapitalizmu - nie przeczytasz regulaminu i jesteś łojony, a właściwie to skubany !

 

W kazdym obywatelskim społeczeństwie tworzącym uczciwe Państwo to byłoby oszustwo.

 

Chyba nie na Pleya:)_)

Na Orange?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

W kazdym obywatelskim społeczeństwie tworzącym uczciwe Państwo to byłoby oszustwo.

 

Hmm...

Przecież jest regulamin, który akceptujesz!

A że w praktyce nie ma nic za darmo, to chyba każdy rozsądny człowiek wie - zawsze jest coś za coś...

Zanim wyrazi się na cokolwiek zgodę, warto po prostu zapoznać się ze szczegółami oferty - tylko tyle i aż tyle...

Co ma do tego państwo? Tak jest na całym świecie i nie tylko u operatorów telefonii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orange?

A skąd mam wiedzieć?:)

Jestem w Orange od początku i żadnego numeru mi jeszcze nie wycięli. Nie dawno wydzwaniał do mnie jakiś anonim(zastrzeżony) normalnie nie odbieram takich ale coś mnie podkusiło. Miła pani przedstawiła się, ze dzwoni z BOK Orange i ma dla mnie propozycję która znacząco obniży mój rachunek. Po kilkuminutowej rozmowie zaproponowała mi przejście do Play"a! To bardzo zła kobieta była:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz poprzedni post. Poza tym nic, kiedyś nawet myślałem żeby do nich się przenieść...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś komplikacje albo przekręty a nie "coś za coś" Jeśli masz złoty za połączenie i 40 gr za sms to masz to drogo ale jasno czarno na białym a nie jakieś pierdoły pokomplikowane drobnym drukiem na kartkach a4.

 

Żaden normalny człowiek nie ma czasu na czytanie tych pierdół. Właśnie kiedyś znajomy coś mówił o smsach które zjadają kase z konta jak sie je otworzy albo nie otworzy. Jacy ludzie wymyślają takie badziewia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary bej

 

Ale w jaki sposób?! Pani przedstawiła się jako konsultantka z Biura obsługi klienta Orange i w sprytny sposób wyciągnęła ode mnie ile mam numerów i jakie rachunki za nie płacę a potem powiedziała, ze jest agentką Play'a i jeśli się zdecyduję to dostanę taką i taką umowę a oni pokryją koszty zerwania umowy z Orange. Czy to jest fair, takie podawanie się za kogoś innego i wyłudzanie informacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary bej

 

Ale w jaki sposób?! Pani przedstawiła się jako konsultantka z Biura obsługi klienta Orange i w sprytny sposób wyciągnęła ode mnie ile mam numerów i jakie rachunki za nie płacę a potem powiedziała, ze jest agentką Play'a i jeśli się zdecyduję to dostanę taką i taką umowę a oni pokryją koszty zerwania umowy z Orange. Czy to jest fair, takie podawanie się za kogoś innego i wyłudzanie informacji?

 

Taki dorosły człowiek i tak "od serca" wszystko powie, jak ktoś nieidentyfikowalny zadzwoni i zapyta. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ale w jaki sposób?! Pani przedstawiła się jako konsultantka z Biura obsługi klienta Orange i w sprytny sposób wyciągnęła ode mnie ile mam numerów i jakie rachunki za nie płacę a potem powiedziała, ze jest agentką Play'a i jeśli się zdecyduję to dostanę taką i taką umowę a oni pokryją koszty zerwania umowy z Orange. Czy to jest fair, takie podawanie się za kogoś innego i wyłudzanie informacji?

 

Do mnie też pary razy dzwonili, dzwonią - nie tylko Play, nie tylko odnośnie telefonu komórkowego, ale i stacjonarnego.

Sposób jest prosty: jak dzwoniący zaczyna pytać o wysokość moich rachunków, odpowiadam "Przecież dzwoni pani/pan z BOK-u, a więc widzi wysokość rachunków w systemie.".

I z reguły jest po dalszej rozmowie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też czułem, że coś jest nie tak bo nawet żadnych danych osobowych miła pani nie żadała...ale dałem się podejść, że aż mi głupio...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo rozbawiło, gdy zadzwonił kiedyś telefon, wyswietliła się identyfikacja, ze to operator Play a konsultant się pytał jak często korzystam z telefonu. To mi zaproponuje cóś.

A mam w Playu :)

Czyżby identyfikacje też sobie podrabiali operatorzy nawzajem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mnie bardzo rozbawiło, gdy zadzwonił kiedyś telefon, wyswietliła się identyfikacja, ze to operator Play a konsultant się pytał jak często korzystam z telefonu. To mi zaproponuje cóś.

A mam w Playu :)

Czyżby identyfikacje też sobie podrabiali operatorzy nawzajem?

 

Przecież napisał kolega:

 

Nie dawno wydzwaniał do mnie jakiś anonim(zastrzeżony) normalnie nie odbieram takich ale coś mnie podkusiło.

 

I to się potwierdza, do mnie też z zastrzeżonego numeru dzwonią - w sumie jest to kolejny szczegół, który powinien zwrócić uwagę.

Teraz kojarzę, że jeśli naprawdę dzwoni np. Orange lub Dialog, to zawsze wyświetla się mi ich numer! :)

 

Warto przy tym zauważyć, że na upartego to nie jest problem zmienić, kupić jakiś numer z konkretnej sieci i obdzwaniać klientów właśnie z tego numeru ;)

Poza tym coraz częściej jest tak, że firmy zlecają "łapankę" nowych użytkowników innym firmom, specjalizującym się w telemarketingu.

To są dopiero oszołomy! Potrafią po kilka razy dziennie wydzwaniać, łącznie z niedzielą, z porą obiadową, mimo że kilkukrotnie wyraźnie powiedziało się, że nie jest się zainteresowanym ich ofertą...

I to są ci sami, którzy raz zadzwonią jako np. Play, a za miesiąc jako energetyka - np. Tauron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet tego nie można być pewnym, przecież numery można przenosić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.