Jump to content
IGNORED

Yamaha Rx-v 473 przewijanie plików mp3 przez USB

bobination

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do użytkowników Amplitunera Yamaha rx-v 473. Czy w tym modelu można przewijać do przód/tył pliki odtwarzane przez pendrive-a: mp3 wav, flac itp. na podglądzie? Pytam, ponieważ posiadam ten amplituner i u mnie nie da sie przewijać co wydaje się dziwne ponieważ w sklepie sprawdzałem na modelu rx-v 373 i tam owe pliki już przewija. Proszę o pomoc.

kolego mam 773 i nie przewija , przerzucic na następny poprzedni utwór tak ale nie przewijanie

może ja też o czymś nie wiem ( w sumie mam go od nie dwana ) ale nie , nie da sie przeleciałem teraz instrukcję i nie można przewijac

Dzięki Adek, jest to bardzo dziwne gdyż Twój model jest duuużo wyżej na półce niż mój, a taki 373 tą funkcję ma :( Dzwoniłem do serwisu i Panowie mówili, że ampek 473 "chyba powinien" mieć funkcję przewijania na podglądzie ale nie są tego pewni i radzą sprawdzić jeszcze w jakimś sklepie... więc czekam jeszcze na Wasze posty w tej sprawie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.