Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha Rx-v 473 przewijanie plików mp3 przez USB


bobination

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do użytkowników Amplitunera Yamaha rx-v 473. Czy w tym modelu można przewijać do przód/tył pliki odtwarzane przez pendrive-a: mp3 wav, flac itp. na podglądzie? Pytam, ponieważ posiadam ten amplituner i u mnie nie da sie przewijać co wydaje się dziwne ponieważ w sklepie sprawdzałem na modelu rx-v 373 i tam owe pliki już przewija. Proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam 773 i nie przewija , przerzucic na następny poprzedni utwór tak ale nie przewijanie

 

może ja też o czymś nie wiem ( w sumie mam go od nie dwana ) ale nie , nie da sie przeleciałem teraz instrukcję i nie można przewijac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adek, jest to bardzo dziwne gdyż Twój model jest duuużo wyżej na półce niż mój, a taki 373 tą funkcję ma :( Dzwoniłem do serwisu i Panowie mówili, że ampek 473 "chyba powinien" mieć funkcję przewijania na podglądzie ale nie są tego pewni i radzą sprawdzić jeszcze w jakimś sklepie... więc czekam jeszcze na Wasze posty w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.