Skocz do zawartości
IGNORED

pomoc w zakupie kolumn i wzmacniacza


juan89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i chciałbym kupic sprzęt do domu prosze o pomoc o doradzenie z jakich kolumn bede zadowolony chodzi o mocny bas i czysty dzwiek styl muzyki trance techno szukam takze wzmacniacza amplitunera spodobały mi sie MAGNAT QUANTUM 657 czy to dobre kolumny bo ludzie różnie piszą i człowiek juz głupieje posiadam amplituner SONY STR-DE875 Moc wzmacniacza DIN (8 Ohm): stero: 100 + 100 W surround - przód: 100+100 W, centralny: 100 W, tylne: 100+100 W ale nie wiem czy w razie zakupu tych kolumn amplituner bedzie wstanie uciągnąc te kolumny zeby grały tak jak powinny prosze o opinie na temat tych kolumn i mojego amplitunera bede bardzo wdzieczny :) badz doradzwenie jakie kolumny i wzmacniac kupic chce wydac 4tys zł czekam na odpowiedz i z góry dziekuje pozdrawwiam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolumny do dobry wybór ?? znalazłem tez do tych kolumn Subwoofer MAGNAT QUANTUM 530A i mysle ze ten zestaw powinien mnie zadowolic ale nadal czekam na propozycje dziękuje za odpowiedz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry wybór. Najlepiej się przekonać samemu, te kolumny mają sporo basu. Subwoofer bym sobie na razie odpuścił. Mając do dyspozycji taką kasę 3tys przeznaczyłbym na kolumny a tysiąc na używany wzmacniacz, piszesz że posiadasz amplituner więc pozostaje kwestia dobrania kolumn, a za tą kasę można już coś wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze nawet jak gdy bede słuchał cichutko muzyki to chce słyszec ten bass :) czyli mowisz ze te kolumny bedą miały wystarczający bass :) zawsze moge pozniej dokupic sobie ten subwoofer a mam pytanie polecilbys mi jakies dobre kolumni i wzmacniacz jezeli to nie sprawi ci kłopotu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolumny beda ok chodzi mi o to ze nawet jak bede cucho słuchał to chce słyszec ten bass:) a subwoofer moge sobie pozniej dokupic:) ale czekam dalej na opinie i rady dzieki kolego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzyce elektronicznej dobrze wypadają kolumny Dynaudio, ale nie znam się kompletnie na trance i techno. Można pomyśleć o podstawkach Dynaudio z serii DM 2/7 lub 2/8, które optymalnie sprawdzą się na 20m2. Bardzo muzykalne kolumny w środku dobre przetworniki, lecz nie każdemu przypadną do gustu. Do ich zasilenia nie potrzeba potwora, powinno być nieźle z Rotelem RA-06 i podobno z micromegą tworzą niezłą przestrzeń. Dobry bas mają Klipsch RF-62 grają efektownie, mało szcegółowo i na dłurzsża metę podobno męcząco z nad c326 powinny się niźle zgrać, do kina super. Nie podałeś wymiarów pomieszczenia MAGNAT QUANTUM 657 to potężne kolumny , które sprawdzą się i w 30m2. Trafiałem na opinie że potrafią zadudnieć, choć tobie mogą się podobać. Wybierz się do jakiegoś salonu audio na odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolumny maja wystarczajacy bas i nie potszebuja suba, ale nie z tym ampi. Mialem takiego kiedys i gral koszmarnie. Kup dobra integre do tych quantumow i sub bedzie zbedny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup to ci sie podoba wizualnie , do takiej muzy nie potrzebujesz zbyt wymagających kolumn :) mysle ze cos z magnatu ci sie spodoba moze JBL jakaś niska seria

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bede zadowolony z kolumn? tylko musze znalesc dobry wzmacniacz który je ładnie rozbuja?:) szukam cały czas i przeglądam kazde wasze propozycje znalazłem jeden wzmacniacz prosze jak by miał ktos wolna chwilke zeby zobaczył ten wzmacniacz i powiedział mi czy bedzie on dobrze sprawował sie na tych kolumnach czy nie jest za słaby badz kolumny sa za słabe na ten wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z gory dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tez kolumny firmy Tonsil ZEUS co o nich mozna powiedziec dobrego a co zlego z tego co czytałem to ludzie dobrze wypowiadaja sie na ich temat cena praktycznie nie rozni sie od MAGNAT QUANTUM 657 czy zeusy będa lepsze ? i jaki wzmacniac uciągnie takie potężne kolumny w miare cenowo do tysiaca złotych za wzmacniacz moze troszke wiecej :) jezeli bedą lepsze od magnata

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zeusy nadaja sie do remizy. Czemu nie.

To estradowe kolumny zamkniete w domowa obudowe. Po co ci takie szkaradztwo. Gdzie to wstawisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bede zadowolony z kolumn? tylko musze znalesc dobry wzmacniacz który je ładnie rozbuja?:) szukam cały czas i przeglądam kazde wasze propozycje znalazłem jeden wzmacniacz prosze jak by miał ktos wolna chwilke zeby zobaczył ten wzmacniacz i powiedział mi czy bedzie on dobrze sprawował sie na tych kolumnach czy nie jest za słaby badz kolumny sa za słabe na ten wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z gory dziękuje

wzmacniacz nie zły,ale cena kosmiczna 100 procent za wysoka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze w Google a w cenie 657 dostaniesz najnowszy model 677. Gra jeszcze lepiej i jest jeszcze lepiej wykonany. Z Magnata na pewno będziesz zadowolony. Nawet bez suba model 677 zapewni Ci świetną dynamikę. Dobierz do nich tylko dobry wzmacniacz z nisko schodzącym basem i będzie super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze doradzic mi wzmacniacz do tych kolumn cenowo 1000zł bo raczej zdecyduje sie na te magnaty zeby wzmacniacz nie miał problemu z tymu kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tez taki wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co myslicie o tym ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad tym wzmacniaczem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A po kolumny zgłoś się do chłopaków z Audio-Top z Świdnicy. Zrobią Ci na pewno dobrą cenę na Quantum 677 i dobiorą dobre kable do tych kolumn.

Zapytaj też ich o wzmacniacz. Często mają różne używane wzmacniacza w super stanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam wszystkich

proszę o pomoc, a więc kupiłem ostatnio wzmacniacz SONY TA-F707ES i teraz czas aby kupić kolumny, słucham głownie klasyki rocka i tu moja wielka prośba do wszystkich co możecie mi polecić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.