Skocz do zawartości
IGNORED

Problem przy nagrywaniu hdcd


Thornero

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem przy nagrywaniu na CD obraz płyty z plikami flac/ cue programem Ashampoo 2013. Utwory kończą się za szybko, jest przesunięcie czasowe. W następnym utworze słucham końcówkę wcześniejszego. Skąd to przesunięcie? Mój pc ma swoje lata, system XP, słaba wydolność procka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia,też wypalałem na starym kompie,i nie było żadnych problemów. Spróbuj innym programem np: Imgburn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mogą też być jakieś błędy w pliku cue. Spróbuj wypakować z obrazu utwory na dysk,i sprawdź,czy grają tak jak powinny,jeśli tak,to w Imgburn możesz zrobić nowy plik cue z tych utworów,i wypalić,albo programem CueTools,zrobić lub naprawić ten stary plik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia,też wypalałem na starym kompie,i nie było żadnych problemów. Spróbuj innym programem np: Imgburn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mogą też być jakieś błędy w pliku cue. Spróbuj wypakować z obrazu utwory na dysk,i sprawdź,czy grają tak jak powinny,jeśli tak,to w Imgburn możesz zrobić nowy plik cue z tych utworów,i wypalić,albo programem CueTools,zrobić lub naprawić ten stary plik.

może być tak ze plik cue jest do wypakowanego pliku wav a nie do flac. Wtedy jak wyżej albo wypakować plik flac albo zrobić (zdobyć) odpowiedni plik cue

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po próbie rozpakowania wcześniej Medievalem cs było to samo ?

Może spróbuj nagrać po rozpakowaniu ww. Gdyby cue było do wave'a, to by chyba system tego nie widział.

 

Zwykle najpierw rozpakowuję Medievalem, to pomaga oszczędzać płyty, bo mogę sprawdzić jakość cue.

A jak jest źle, można pewnie zrobić drobne poprawki w cue i podzielić jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.