Skocz do zawartości
IGNORED

Plebiscyt na najczęściej i najgłupiej banującego forumowicza.


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ma służyć ten klub wzajemnej adoracji ?

 

+

Tyle że znak zapytania zbędny bo doskonale to wypunktowałeś w całym wpisie. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wyście się wzięli? Jak można być takim człowiekiem? Skąd w was tyle agresji, frustracji, nienawiści?

 

Rozumiem ,że piszesz o sobie!

 

Nie Frank, źle rozumiesz. Ja piszę o tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Frank, źle rozumiesz. Ja piszę o tobie.

a nie mowilem ze jego glupota obraza.Malo ze glupi to nawet tej odrobiny honorku nie ma zeby nie pchac sie tam gdzie go nie prosza a nie banuja.Swoja droga niezly pupilek jaruzelskiego jak mu pozwolono zrobic te studia...

 

Cała reszta to po prostu eksplozja najobrzydliwszego chamstwa, knajactwa i plugastwa.

Sorry ale w moich wątkach każdy z was będzie się mógł wypróżnić tylko raz.

Ohyda. Skąd wyście się wzięli? Jak można być takim człowiekiem? Skąd w was tyle agresji, frustracji, nienawiści?

zabawowy pajac i jakze przejety swa misja..pajaca.Ale tylko tak mozemy go obejrzec doglebnie i miedzy nogami.Tak wiec wojciechu zeby mi tu zadnych banow dla pajacow a wrecz przeciwnie..bo rzadka to okazja obejrzec prawdziwego irlandzkiego barana z polski.

 

tak sie zapiera nachalnie o te kulture wypowiedzi jednoczesnie trzymajc gacie w dloniach ze chiba niebawem cós mu sie wymsknie...Trzeba czekac.

 

generalnie obstawiam irlandzkie barany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Cała reszta to po prostu eksplozja najobrzydliwszego chamstwa, knajactwa i plugastwa.

Sorry ale w moich wątkach każdy z was będzie się mógł wypróżnić tylko raz.

Ohyda. Skąd wyście się wzięli? Jak można być takim człowiekiem?

Język miłości PiS.

 

Skąd w was tyle agresji, frustracji, nienawiści?

W nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język miłości PiS.

raczej swojak przycisniety do sciany.

 

Z całym szacunkiem panie Wojciechu , ale uważam ten plebiscyt za niefortunny i niesmaczny , nie zniżajmy się do poziomu tych , którzy nas (niesłusznie , słusznie ?) banują , gdyż tym samym znajdujemy się w jednej lidze , z poważaniem ,Piotrek .

z calym szacunkiem taki wpis uwazam ze idiotyczny majac na uwadze dokonania bohatera.Jak dotychczas mimo plagi banowania przez niedorajdów i bezradnych nikt tym sie specjalnie nie przejmowal majac na uwadze milosierdzie boze.Ten przypadek jednak jako szczegolny zaluguje na szczegolne rozpatrzenie i to sie wie mimo ze w biblii tego nie pisza.

 

w skrocie ...niech sobie podyskutuje na PW i dupy nie zawraca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktorek przenikasz inteligencją irlandzkiej kozy , zaczynasz beeeeczeć

 

Nie, po prostu piszę o tobie. Spójrz w lustro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem taki wpis uwazam ze idiotyczny majac na uwadze dokonania bohatera.Jak dotychczas mimo plagi banowania przez niedorajdów i bezradnych nikt tym sie specjalnie nie przejmowal majac na uwadze milosierdzie boze.Ten przypadek jednak jako szczegolny zaluguje na szczegolne rozpatrzenie i to sie wie mimo ze w biblii tego nie pisza.

 

w skrocie ...niech sobie podyskutuje na PW i dupy nie zawraca.

 

Ale żeby od razu robić z tego plebiscyt , to gruba przesada i oznaka właśnie słabości , nadto moja wypowiedź ma charakter ogólny i nie traktuje tylko o jedynym "bohaterze "na Bocznicy , gdyż takich mamy tu na pęczki .

Nie ukrywam panie Muls , że na tym forum jest parę osób , za którymi , mówiąc eufemistycznie nie przepadam , ale nie mam zamiaru ogłaszać tego wszem i wobec i się publicznie użalać , po prostu stronię od ich towarzystwa dla obopólnego komfortu i zdrowia psychicznego .

Nie w sposób wszystkich jednakowoż lubić i darzyć estymą , ale na wzajemnym szacunku można znacznie więcej zbudować , odniesione rany w tych słownych potyczkach nie są warte zachodu i klawiatury , z wyrazami szacunku , Piotrek .

 

+

Tyle że znak zapytania zbędny bo doskonale to wypunktowałeś w całym wpisie. ;)

 

Dziękuję panie Maju !

Postawiłem pytajnik na ewentualność , gdybym o czymś jednak nie wspomniał , a warto by było o tym powiedzieć .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam panie Muls , że na tym forum jest parę osób , za którymi , mówiąc eufemistycznie nie przepadam , ale nie mam zamiaru ogłaszać tego wszem i wobec i się publicznie użalać , po prostu stronię od ich towarzystwa dla obopólnego komfortu i zdrowia psychicznego .

 

Absolutnie Cię popieram, dlatego właśnie mulsa mam w ignorowanych już od wielu lat... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie Cię popieram, dlatego właśnie mulsa mam w ignorowanych już od wielu lat... :)

 

Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma prawo do własnych poglądów , z którymi nie muszę się zgadzać i to jest oczywiste , natomiast jestem daleki od tego , aby kogokolwiek besztać z błotem tylko dlatego , że myśli i czuje inaczej a niźli ja , wzajemny szacunek to podstawa człowieczeństwa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było,że załatwiam osobiste porachunki nie wyjawię kto i za co mnie zbanował.Takie chrześcijańskie przebaczenie.Mali ludzie,którzy nie wiedzą co czynią!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było,że załatwiam osobiste porachunki nie wyjawię kto i za co mnie zbanował.Takie chrześcijańskie przebaczenie.Mali ludzie,którzy nie wiedzą co czynią!

 

Postawa godna pochwały !

Mnie panie Wojciechu również wielokrotnie banowano w tematach poświęconych Bogu oraz kk , pomimo że nikogo nie obraziłem , swoją konsternację wyraziłem Moderacji tegoż forum i poprosiłem o odbanowanie , do czego się pozytywnie ustosunkowali .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /> pomimo że nikogo nie obraziłem<br />
To prawda, musze przyznac. Ale wysyłałeś za dużo fontów, spacji i przecinków. AS nie może pożerać tyle miejsca na serwerach!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam panie Muls , że na tym forum jest parę osób , za którymi , mówiąc eufemistycznie nie przepadam , ale nie m

chyba napisalem jasno ze banowanie nie robi mi roznicy i chiba tez jasno ze robi kiedy robi to idiota w przekonaniu wlasnej madrosc i do tego hurtowo jednoczesnie obrazajac czlowieka ktory na to nie zasluguje i i ktoremu powinien nosic kanapki do pracy..

 

a wiec MUSI byc przygotowany ze tez go potraktuja..hurtowo.Wojciech nie sugerowal podpowiedzi i nadal nie sugeruje.

 

a ja nadal obstawiam barany irlandzkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970

 

irlandzki parobek może bezkarnie opluwać , jego nie można . Raczysz żartować ... ta irlandzka koza panosz się jak rasowy kot.

 

Panie Wladz , mnie osobiście pan Dottore nigdy nie opluł , być może dlatego , że nie dałem mu po temu powodu ?

Uważam , że do tanga trzeba dwojga i nie jest moim zamiarem redefiniować tej starej zasady i opowiadać się po czyjejkolwiek ze stron , apeluję jedynie o zdrowy rozsądek , wzajemny szacunek i odrobinę samokrytyki , gdyż nikt z nas nie jest idealny .

Być może sam niejednokrotnie komuś dopaliłem do żywego , za co przepraszam !

 

To prawda, musze przyznac. Ale wysyłałeś za dużo fontów, spacji i przecinków. AS nie może pożerać tyle miejsca na serwerach!

 

Ale nie robiłem tego świadomie , po prostu nie zdawałem sobie sprawy z ułomności serwera/ów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napisalem jasno ze banowanie nie robi mi roznicy i chiba tez jasno ze robi kiedy robi to idiota w przekonaniu wlasnej madrosc i do tego hurtowo jednoczesnie obrazajac czlowieka ktory na to nie zasluguje i i ktoremu powinien nosic kanapki do pracy..

 

a wiec MUSI byc przygotowany ze tez go potraktuja..hurtowo.Wojciech nie sugerowal podpowiedzi i nadal nie sugeruje.

 

a ja nadal obstawiam barany irlandzkie.

 

Cóż , co człowiek sieje , to i żąć będzie !

Kiedyś Krystynę Jandę reporter zapytał : czy woli pani być dobra i głupia , czy mądra i zła ?

Pani Krysia po chwili namysłu odrzekła : wolę być mądra i zła !

Reporter skonsternowany znów zapytał : dlaczego ?

Pani Janda odpowiedziała : ponieważ ludzie z głupoty , często wyrządzają krzywdę swoim bliźnim !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie , że wzajemne wytykanie się palcem jest po prostu żenujące i dziecinne , czy obopólna animozja jest usprawiedliwieniem , aby wieszać "psy" na naszym/ch rozmówcach ?

Pod płaszczykiem plebiscytu będziemy się wzajemnie łechtać besztając tych , którzy nas zbanowali ku uciesze znudzonej gawiedzi , żądnej kolejnej sensacji na tym wypalonym merytorycznie forum.

Czemu ma służyć ten klub wzajemnej adoracji ?

Z całym szacunkiem panie Wojciechu , ale uważam ten plebiscyt za niefortunny i niesmaczny , nie zniżajmy się do poziomu tych , którzy nas (niesłusznie , słusznie ?) banują , gdyż tym samym znajdujemy się w jednej lidze , z poważaniem ,Piotrek .

 

P.S.

Dodam jeszcze , że nigdy i na nikogo nie donosiłem do Moderacji , jeżeli za kimś nie przepadam , to mówię mu to wprost lub go i jego temat ignoruję .

 

Mimo, że mi się podobało.... to...

 

"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały."

 

Dlatego czasami lepiej jest odpuścić w imię zasady : twoja racja , mój spokój , pozdrawiam serdecznie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czasami lepiej jest odpuścić w imię zasady : twoja racja , mój spokój , pozdrawiam serdecznie !

To chyba nie to "dlatego" ;)

To, jak uciekanie z domu przed karaluchami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czasami lepiej jest odpuścić w imię zasady : twoja racja , mój spokój , pozdrawiam serdecznie !

 

taaa , kolejny prezydent Komorowski ?

 

efekt jego polityki spokoju i szacunku jest odwrotny od zamierzonego . Coraz większy podział a wystarczyło na początku zmiażdżyć zamiast słuchać i polemizować z sektą smoleńską ( prezes , Sakiewicz , Macierewicz itd )

 

P.S.

 

choć jeżeli gra tylko na następną kadencję , sukces murowany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt jego polityki spokoju i szacunku jest odwrotny od zamierzonego . Coraz większy podział a wystarczyło na początku zmiażdżyć zamiast słuchać i polemizować z sektą smoleńską ( prezes , Sakiewicz , Macierewicz itd )

pomijam twój brak tolerancji, ale popieranie raportu Millera świadczy tylko o twoim stosunku do chociażby prawa a właściwie jego braku w osadzeniu tejże komisji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijam twój brak tolerancji, ale popieranie raportu Millera świadczy tylko o twoim stosunku do chociażby prawa a właściwie jego braku w osadzeniu tejże komisji...

 

 

To weź sobie dybelka kup tomuś i osadź solidnie. Najlepiej Biniendę z cukiernikiem ekspertem lotniczym zapewne od latających tortów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie to "dlatego" ;)

To, jak uciekanie z domu przed karaluchami...

 

"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk , a rośnie na święty spokój "

 

taaa , kolejny prezydent Komorowski ?

 

efekt jego polityki spokoju i szacunku jest odwrotny od zamierzonego . Coraz większy podział a wystarczyło na początku zmiażdżyć zamiast słuchać i polemizować z sektą smoleńską ( prezes , Sakiewicz , Macierewicz itd )

 

P.S.

 

choć jeżeli gra tylko na następną kadencję , sukces murowany

 

Tu się z panem , panie Wladz całkowicie zgadzam , parafrazując słowa Czechowa powiem jeno , że żadna miłość , przyjaźń , szacunek nie jednoczy ludzi w takim stopniu , jak wspólna nienawiść do kogoś lub czegoś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.