Skocz do zawartości
IGNORED

Przenośne Hi-Fi


SeVV

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to kwestia słuchawek bo na moich Westone taki np. AK100 gra w porównaniu do iPoda 5.5g beznadziejnie. AK120 zresztą również, z ciekawości byłem 30 minut temu w sklepie posłuchać i nie zamieniłbym się. Kwestie ceny celowo pomijam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marslo

Jeżeli wersja Toucha to jedynka to Imod jest jak najbardziej możliwy.

 

 

Do Imoda można obecnie również wsadzić karty CF które są już dostępne w wersji 128GB lub SSD ale to wydatek dość spory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć iModa na przykład w 5/5.5g z kondami w środku a nie w LOD to CFmod jest konieczny. Przy kondach w kablu pozbawiamy się współpracy ze stacją dokującą. Chyba, że do 30gb dasz plecy od 60/80gb. Nie każda CF też chodzi jak również nie każdy adapter. Polecam adaptery od Tarkana, tam też chyba jest lista działających kart. CFmod jest niezależny od samego iModa i zawsze był możliwy do zrobienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marslo

Jeżeli wersja Toucha to jedynka to Imod jest jak najbardziej możliwy.

 

 

Do Imoda można obecnie również wsadzić karty CF które są już dostępne w wersji 128GB lub SSD ale to wydatek dość spory.

 

Model No A1367. Da się zmodowac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, czasem można zmieścić kondy bez karty CF, nawet nie zmieniając plecków.

O CF i adapterach wiadomo, jest w internecie nawet lista kompatybilnych kart CF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marslo

Posiadacz Toucha w wersji 4, imod w twoim wypadku jest nie możliwy. Aby go uczynić musiałbyś się cofnąć do modelu 1G.

 

@netboy

Inne nie znaczy gorsze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, a jak się sprawują te HD-25 razem z ipodem? Da się grać bezpośrednio "z dziury"? i jaka jest sygnatura dźwięku w takim połączeniu? Testuje teraz te Beyery Custom One Pro... sympatycznie gra, nie powiem. Opcja z regulacją basu (działa jak bass reflex w kolumnach) jest sprytnie pomyślana.... minusem jest to że te słuchawki są raczej mało "portable".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD25 II C w wersji 75Ohm z dziurki grały nijak, potrzebowały przenośnego amp, zastosowałem Ibasso T5(a sporo jest tego obecnie). Dla mnie grały neutralnie, z lekkim podbiciem niższych pasm.

Wersji HD25 jest od groma, jednak przy ich wyborze unikaj wersji SP, są tańsze ale grają również gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to pytanie dotyczyło Custom One Pro, to tak. Spadać to może nie spadają, ważą też niewiele ale lekko cisną i grzeją uszy, wszak to konstrukcja w pełni zamknięta. Właśnie wróciłem ze spaceru z nimi i mam je na świeżo w pamięci. W muzyce rock i metal radzą sobie poniekąd bardzo dobrze ale od przenośnych słuchawek wymagam innego komfortu użytkowania. Czuję że muszę szukać dalej jednak, jakieś nauszne konstrukcje a nie full size'y.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Westone. Dla mnie oprócz dźwięku, równym priorytetem była wygoda. Wygodniej się nie da, jeśli dobierzesz wielkość Comply dla siebie, to słuchawki dosłownie znikają z uszu po minucie od założenia. Dodatkowo dzięki puszczeniu kabla po plecach (OTE) jego problem również przestaje istnieć. No i na przykład takie UM3x są naprawdę z górnej półki jeśli chodzi o brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale Westone to słuchawki dokanałowe. Odpada zatem, używałem kiedyś dokanałowych i nie chce do nich wracać.....

 

Nie mam zamiaru przekonywać na siłę, nie to nie. Ale proszę nie wrzucaj Westone do jednego wora z wszystkimi dokanałowymi bo jeszcze ktoś pomyśli, że masz rację. Miałem calą masę różnych dokanałowych słuchawek od the Plug zaczynając i uwierz Westone, to inna liga jeśli chodzi o wygodę, najwyższa z uniwersalnych. Dźwiękowo poniekąd też, choć tu już osobiste preferencje mogą wybrać co innego. Nie miałeś ich w uszach i tyle. Obecnie mam w domu kilka par różnych modeli Westone (moja kobieta również je uwielbia). Są jeszcze"customy" ale, to już inna historia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@netboy

Niektórzy po prostu nie lubią mieć niczego wsadzonego w kanały, ja również więc moje słuchawki to w 95% nauszne wszelakiego typu.

 

@Traum7tanzer

Z portable jest jeszcze V-Moda M80, ATH-ES10, Denon HP-700, te ciekawsze w miarę dostępne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
@netboy

Niektórzy po prostu nie lubią mieć niczego wsadzonego w kanały, ja również więc moje słuchawki to w 95% nauszne wszelakiego typu.

 

Ależ ja o tym doskonale wiem. Prosiłem tylko aby nie utożsamiać Westone z ogółem IEM bo ich konstrukcja jest zgoła odmienna. Skutkiem jest mega wygoda. Polecam spróbować. Również jestem uczulony na ten aspekt użytkowania słuchawek. Dlatego nie mam w domu na przykład Grado. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj Audio Technica ath es 10. Sam sie do nich przymierzam ,ale najpierw chce dobrze poznac Byery dt1350.

 

Słuchałem Beyery dt1350 - konstrukcja i wykonanie pierwsza klasa, ale brzmieniowo do mojej muzyki nie za bardzo. No fun po prostu.

 

@quiet69: dzięki za sugestie, posprawdzam sobie. Audio Technica czy V-Moda wyglądają obiecująco.

 

@netboy: szanowny, ja niczego z niczym nie utożsamiam, Westone mogą super brzmieć, nie przeczę. Wolę słuchawki nauszne, tak po prostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.