Skocz do zawartości
IGNORED

Zeta Zero - interesujący wywiad


thomassek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zamieścić Wam niezwykle obszerny wywiad z Tomaszem Rogulą mając wiedzę, że wśród naszych użytkowników mamy dużo fanów "twórczości" tego Pana :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sytego czytania :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie jest to bardzo sympatyczny gość o ogromnej wiedzy z wielu dziedzin audio.

Poza tym to prawdziwy pasjonat. To się czuje, że on kocha te zagadnienia.

Rozwiązania jakie stosuje to teź nie byle co, a że gusta są różne to wiadoma sprawa.

Nie każdemu muszą się podobać jego sprzęty,

Co do vinyli teź w pełni podzielam jego opinie.

Szanuje, podoba mi się to hobby u innych ale to już nie dla mnie.

Słyszę te trzaski, pęknięcia i nie mogę tego zaakceptować.

Z dynamiką też nienajlepiej wg mnie. Ale fajnie że ludzie lubią różne klimaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Niewątpliwie jest to bardzo sympatyczny gość o ogromnej wiedzy z wielu dziedzin audio.

Poza tym to prawdziwy pasjonat. To się czuje, że on kocha te zagadnienia.

Sympatycznym gościem może być każdy,o ogromnej"ZAOWALOWANEJ"wiedzy, w cudzysłowiiu,co by idiota zrozumiał treść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując ciebie rydz, napisałeś do kolego Rocha w zakładce Analog " po ch*j tu zaglądasz...i wy***rdalaj stąd"

Pomijając poziom kultury tego wpisu, zresztą typowy dla ciebie...to skąd ta niekonsekwencja?

Zakładka Hi Fi w domyśle High End z pewnością nie jest dla ciebie!

O ile w Stereo i Analogu twoja bytność choć wątpliwej jakości to jednak wydaje się zrozumiała o tyle w High End w ogóle nigdy nie powinno ciebie być....rotel, chairo, amplitunery, technics.....sam rozumiesz....albo i nie, więc....dedykuję tobie twój własny wpis.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

"Ugotowani" tam pan Tomasz też dał radę.Sylwek rydz naprawdę tak zagaił do Rocha?ja pierdziu wiele razy polemizowałem z tym sympatycznym Krakusem ale do tej granicy nigdy się nie zbliżyliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu rozwazalem Zeta Zero zanim kupiłem Avantgardy. Pan Tomasz to bardzo mily gość w kontakcie bezpośrednim . Sluchalem jego sprzętu na ostatnim AS 2012 i było trochę za glosno, jak na mój gust.

Wybralem Avantgardy bo z lampa pasuja bardziej do muzyki , której najczesciej słucham , poza tym Zeta Zero maja nieco kontrowersyjny design.

Fajnie jednak, ze sprobowal i zaczyna odnosci sukcesy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie producent Zeta Zero brał udział w jednym z odcinków ugotowanych - 21.04.2013 r.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W sumie też ciekawy pomysł na zaistnienie, pokazywał tam między innymi swoje studio nagraniowe w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasza poznalem osobiscie na ostatnim AS w Warszawie,najbardziej sympatyczny konstruktor i swietny fachowiec,mam dla niego duze uznanie, bo zrobil swietne kolumny i jego wstegi graja wspaniale.Kolumny jego akurat mi sie bardzo podobaja,tylko sa drogie,myslalem o ich kupnie, ale z moim Carym 300B to duzy znak zapytania czy moj wzm dalyby rade je napedzic!mam nadzieje przy najblizszym pobycie w Warszawie(mieszkam w Londynie) odwiedze pana Tomasza ,bo mam osobiste zaproszenie i wyprubujemy moj wzm z jego kolumnami.Znajac tego wybitnego konstruktora mysle ze dalby rade zrobic male przrobki w swojej kolumnie ,tak aby pozniej swietnie zagralby z moim Carym 300SEI.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ugotowani" tam pan Tomasz też dał radę.Sylwek rydz naprawdę tak zagaił do Rocha?ja pierdziu wiele razy polemizowałem z tym sympatycznym Krakusem ale do tej granicy nigdy się nie zbliżyliśmy:)

 

Tak napisał. Sam sprawdź. Wejdź w nick rydz i w Reputacji jest jego wpis do Rocha.

Ja wiem, że na forum ścierają się różne poglądy, czasem jest ostro ale rydz mnie zaskakuje.

Wpierw pisze o swojej kulturze, wrażliwości i trzymaniu poziomu a potem....chamskie wiązanki.

Ma gość jakiś problem.....z sobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te kolumny pana Tomasza najbardziej mi sie podobaly z grania i wygladu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywiad jest też taką umiejętną i sprytną formą reklamy zrealizowaną przez Pana Rogulę..

 

Niby to nie poleca od razu swoich wzmacniaczy a mówi, że kolumny powinny współpracować z jak najmocniejszymi aby wytworzyć prądy umożliwiające "materializacje instrumentów w pokoju" hmm.. tymczasem jego monobloki oferują ponad 1kW mocy... podobno niczym nie zmąconej.. takie informacje działają podprogowo na człowieka :-)

 

Do tego zakupując u niego kolumny, za poproszeniem nawinie nam swój hiper realistyczny w muzycznym przekazie kabel składający się z 8004 osobnych żyłek, całkowicie "zdarma" :-)

 

Ma facet przede wszystkim smykałkę i "łeb" do interesów ;-)

Dużo bełkotu tj. rzekomych innowacyjności zastosowanych tu i ówdzie, owianych sporą dozą tajemnicy.. Wie jak budować reklamę :-)

 

Tak czy siak da się Tomasza polubić..

Poza tym to mój imiennik jak by nie patrzeć :-)

 

PS. Szkoda, że Pan Andrzej Markow ( ten od lampowców ) nie ma takiego talentu do "bycia medialnym" bo sprzęty wychodzące spod jego ręki są podobno całkiem rzetelne....

 

 

Omen

hehe rewelacja! Ciekawe czy dania spod jego ręki również wychodzą mu "High-End" Trzeba to koniecznie zobaczyć :-)

 

Mirek10

 

Zgodzę się z Tobą :-) Słuchałem i.. bardzo dobry dźwięk! Do tego mało upierdliwe akustycznie.. Niezależnie jak stały, czy delikatnie bokiem czy trochę wspak dźwięk się podobał :-) Jednym słowem cechują się świetnym rozpraszaniem.. Pełny dźwięk wypełniał większą przestrzeń sali :-)

 

Choć wiem, że mogło grać też zdecydowanie lepiej gdyż słuchałem w zupełnie niefortunnej konfiguracji słabowitego wzmacniacza Unison Research S6 i całkiem "budżetowego" źródła Exposure 2010S2 i okablowania składającego się z podstawowego modelu firmy Naim ( swoim wyglądem nawiązywał do podtynkowego z Praktikera ;-) )

 

Ale tak to jest kiedy prezentacje zrobiono mi na przysłowiowe "hurraa!" tj. przyszedłem, poprosiłem i podłączyli.. co popadło ;-)

 

PS. Tu masz je Mirku do nabycia taniej, i "na sztuki" hehe bo na końcu dopisują "sprzedajemy tylko w parach" hehe cwianiaczki :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Swoją drogą skąd taka promocja... Przeceniać nowy High-Endowy produkt tak bardzo.. Ne wydaje się to Wam/Tobie dziwne? ( i kolidujące z ideą Pana Roguli )

 

Mniejsza z tym..

 

Salon w Gliwicach oferuje dość dobrze zaadoptowaną akustycznie salkę więc możesz do nich wparować :-)

Tylko wcześniej sugerowałbym telefoniczne powiadomienie bo w innym wypadku będziesz słuchać tak jak ja "na dzikusa" :-)

 

Choć pewnie będąc u Pana Roguli osobiście miałbyś większy komfort z każdej strony patrząc... ehh no tak zapomniałem.. zazdroszczę Ci tego "nalotu" na niego :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te kolumny pana Tomasza najbardziej mi sie podobaly z grania i wygladu!

Chciałbym te kolumny kiedyś usłyszeć w ludzkich warunkach. Słyszałem je tylko na Audioshow i pozytywnego wrażenia nigdy nie zrobiły pomimo tego, ze p. Tomasz i owszem, takie sprawia. Lubię pasjonatów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że de gustibus itepe ale wg mnie to jedne z najbrzydszych kolumn na rynku.

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie się wydaje, że temu produktowi jest brak jakiegoś ważnego elementu, aby odmienić kierunek z zainteresowania Twórcy sprzedażą, na zainteresowanie nabywcy zakupem.

 

Czytają wywiad, można odnieść wrażenie, że kolumny od strony technicznej są bliskie doskonałości lub doskonałe.

 

Gdzieś musi istnieć niespójność między deklaracjami a rzeczywistością.

 

 

 

Temat kabli pomijam, z oczywistego powodu.

 

Nic nie dowiadujemy się o zwrotnicy, a tam dzieją się rzeczy nieprzyjemne dla wierności i trudne lub bardzo trudne do polepszenia czy opanowania.

 

 

 

Zawsze jednak należy docenić osobiste zaangażowanie i podejście naukowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Kolumny jego akurat mi sie bardzo podobaja,tylko sa drogie,myslalem o ich kupnie, ale z moim Carym 300B to duzy znak zapytania

 

A kupiłeś już jakieś kolumny?

Przeglądam czasami różne wątki i o ile się nie mylę "przewijasz" się od czasu do czasu pisząc na temat różnych kolumn.

Pytam z ciekawości co w końcu wybrałeś.

Wybredny jesteś czy tylko malkontent ;)

 

 

Co do kolumn Zeta Zero to nie zauważyłem jakichś większych sukcesów tej firmy na arenie międzynarodowej.

Humorystycznie (tak jak ich wygląd) traktować należy stronę www producenta.

Najciekawsze są linki do recenzji, które w rzeczywistości okazują się ...........zwykłymi zdjęciami "reporterów" lub użytkowników innych for internetowych ;)

To tak samo jakby obejrzeć sobie stronę ze zdjęciami na "pejsbooku" - byłem tu i tu , o i tam też byłem :)

 

Z tego co mi wiadomo dużo większym zainteresowaniem niż Zeta Zero cieszyły sie oryginalne produkty innej polskiej firmy PANCIN.

 

pozdrawiam

 

Gdzieś musi istnieć niespójność między deklaracjami a rzeczywistością.

 

Dokładnie to samo chciałem napisać.

Ale nie chciałem urazić "pasjonatów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim AS Pancin graly imo lepiej niz Zeta Zero, lecz jesli ich cena 300 k pln jst prawdziwa, to nie wroze sukcesow.

Albo beda dawali super upusty rzedu 80% , albo ich nie bedzie na rynku, niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Na ostatnim AS Pancin graly imo lepiej niz Zeta Zero, lecz jesli ich cena 300 k ln jst prawdziwa, to nie wroze sukcesow.

ILE ?!

Chyba 300k ale Hrywien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cene zapamietalem z jakiejs czytanki, bylem nimi wstepnie zainteresowany, ale ta cena mnie zmrozila. Maja szanse , jak wyjsciowo nie przekrocza 100 k pln imo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Taka cene zapamietalem z jakiejs czytanki, bylem nimi wstepnie zainteresowany, ale ta cena mnie zmrozila. Maja szanse , jak wyjsciowo nie przekrocza 100 k pln imo.

Pewnie sondowali rynek.

Przecież produkt jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci ;)

 

Ale aby dyktować takie ceny to najpierw trzeba wyrobić sobie jakąś pozycję na rynku.

Samą ceną na pewno nie da się tego osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te firmy to przykłady designu, powiedzmy delikatnie, pro-rosyjskiego w złym znaczeniu. Jak dla mnie, forma nie do zaakceptowania w żadnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu o koniecznej mocy wzmacniacza czytamy:

 

By odtworzyć płytę w sposób audiofilski i marzyć o bezwarunkowym braku zniekształceń i głośnościach większych niż z naszego telewizora, to dla niektórych nagrań powinniśmy mieć w zapasie moce sięgające niemal kilowata. Dlatego oferuję we wzmacniaczach Zeta Zero ponad 1 kW mocy. Moc potrzebna do wiernego oddania dynamiki i energii tego, co robi uderzenie bębniarza w duży bęben sięga przy typowej sprawności kolumn domowych setek, nawet tysiąca watów. 100 czy 200 watów nam nie wystarczy.

 

A zaraz w tym samym temacie:

 

Zeta Zero mają bardzo lekką membranę basową i ekstremalnie lekkie membrany wstęgowe, zatem bez problemu można je wysterować nawet skromnym wzmacniaczem lampowym. Wystarcza 30 W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te firmy to przykłady designu, powiedzmy delikatnie, pro-rosyjskiego w złym znaczeniu. Jak dla mnie, forma nie do zaakceptowania w żadnej cenie.

 

Co do Zeta Zero calkiem zgoda, stylistyka Pancina moze przypasowac w nowoczesnych minimlistycznych wnetrzach, choc jest nieco zbyt agresywna. Mysle jednak, ze byl przy niej jakis designer, czego sie nie da powiedziec o Zeta Zero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jednak, ze byl przy niej jakis designer, czego sie nie da powiedziec o Zeta Zero

Tak, tak...z pewnoscią z długoletnim doświadczeniem. Lokalizacja co prawda wskazuje na fascynację amunicją, ale ja stawiam na głęboką fascynację AGD Vintage. Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać - kompletnie mi nie leży taka stylistyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

czego sie nie da powiedziec o Zeta Zero.

Myslę ,że nie do końca masz rację .

Mógł być to ten sam designer co projektował ciągniki URSUS.

Czy również dżwiękiem oba projekty są zbliżone do siebie, tego nie wiem. Słyszałem tylko URSUS-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ze stylistyka nie jest tak zle oprocz tych najtanszych chyba goliat. Plusem jest jakos wykonania. Jak dla mnie to duzo ladniejsze od harpi polskich bo to sa jakies dziwolagi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu o koniecznej mocy wzmacniacza czytamy:

 

By odtworzyć płytę w sposób audiofilski i marzyć o bezwarunkowym braku zniekształceń i głośnościach większych niż z naszego telewizora, to dla niektórych nagrań powinniśmy mieć w zapasie moce sięgające niemal kilowata. Dlatego oferuję we wzmacniaczach Zeta Zero ponad 1 kW mocy. Moc potrzebna do wiernego oddania dynamiki i energii tego, co robi uderzenie bębniarza w duży bęben sięga przy typowej sprawności kolumn domowych setek, nawet tysiąca watów. 100 czy 200 watów nam nie wystarczy.

 

A zaraz w tym samym temacie:

 

Zeta Zero mają bardzo lekką membranę basową i ekstremalnie lekkie membrany wstęgowe, zatem bez problemu można je wysterować nawet skromnym wzmacniaczem lampowym. Wystarcza 30 W.

 

to może jest tak jak z jazdą na rowerze

do rekreacyjnej jazdy wystarczy niewielka siła wkładana w pedałowanie, w przypadku chęci wygrania etapu np Tour de France już niekoniecznie - tam trzeba "depnąć" zdecydowanie mocniej i nie każdy ma takie możliwości:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.