Jump to content
IGNORED

Zmiana Pioneer A-616

kapelan93

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie chciałbym zmienić mojego Pionka A-616 na coś z większym wykopem, nie rozłazłym basem (większym wykopem), lepszą średnicą i bardziej szczegółową górą. Kolumny jakie posiadam to JAMO S-718. Domyślam się, że polecicie mi coś z DENONA np. PMA-860, lecz Denon z moimi Jamkami daję nieprzyjemną ostra górę. Myślałem nad wzmacniaczem ONKYO - 8750. Co polecice do 650 zł?

Moje oczekiwania to, aby było więcej pary zapasu mocy (na pionku przy głośnym słuchaniu doświadczyłem znaczny spadek jakości dźwięku góry i środka pasma) oraz ogólna poprawa jakości odsłuchu. Z góry wielkie dzięki.

Witam ponownie.

Udało mi się zakupić za super cene Donon PMA-860. Właśnie jestem w fazie odsłuchu. W porównaniu do Pionka z moimi kolumnami Jamo S718 jest różnica i to duza na plus. Odrazu rzuca się różnia jakości przetwarzanego dźwięku, więcej detali, szczegółowość oraz wokal nie jest tak w tyle. Jedynie z minusów co mogę powiedzieć to w porównianiu z Pionkiem dźwięk jest troszkę bardziej suchy, lecz mi to nie przeszkadza, wręcz powiedziałym, że nawet pasuje. Lubie eksperymentować, mam nadzieje, że będę miał w przyszłości możliwość odsłuchu nie jednego wzmacniacza np. Rotel, Nad czy wspomniany Arcam oraz niejednych kolumn.

Jak narazie jestem w pełni zadowolony.

Dzięki za rady. :)

Proszę administratora o zamknięcie tematu.

A jeszcze jedno małe niedociągnięcie. W pierwszym poście wspomnialem cytuje: "Denon z moimi Jamkami daję nieprzyjemną ostra górę", testowałem z modelem Denon PMA-100M, jest to niski model, więc do PMA-860 nie ma co porównywać.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.