Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana Pioneer A-616


kapelan93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie chciałbym zmienić mojego Pionka A-616 na coś z większym wykopem, nie rozłazłym basem (większym wykopem), lepszą średnicą i bardziej szczegółową górą. Kolumny jakie posiadam to JAMO S-718. Domyślam się, że polecicie mi coś z DENONA np. PMA-860, lecz Denon z moimi Jamkami daję nieprzyjemną ostra górę. Myślałem nad wzmacniaczem ONKYO - 8750. Co polecice do 650 zł?

Moje oczekiwania to, aby było więcej pary zapasu mocy (na pionku przy głośnym słuchaniu doświadczyłem znaczny spadek jakości dźwięku góry i środka pasma) oraz ogólna poprawa jakości odsłuchu. Z góry wielkie dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Udało mi się zakupić za super cene Donon PMA-860. Właśnie jestem w fazie odsłuchu. W porównaniu do Pionka z moimi kolumnami Jamo S718 jest różnica i to duza na plus. Odrazu rzuca się różnia jakości przetwarzanego dźwięku, więcej detali, szczegółowość oraz wokal nie jest tak w tyle. Jedynie z minusów co mogę powiedzieć to w porównianiu z Pionkiem dźwięk jest troszkę bardziej suchy, lecz mi to nie przeszkadza, wręcz powiedziałym, że nawet pasuje. Lubie eksperymentować, mam nadzieje, że będę miał w przyszłości możliwość odsłuchu nie jednego wzmacniacza np. Rotel, Nad czy wspomniany Arcam oraz niejednych kolumn.

Jak narazie jestem w pełni zadowolony.

Dzięki za rady. :)

Proszę administratora o zamknięcie tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno małe niedociągnięcie. W pierwszym poście wspomnialem cytuje: "Denon z moimi Jamkami daję nieprzyjemną ostra górę", testowałem z modelem Denon PMA-100M, jest to niski model, więc do PMA-860 nie ma co porównywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.