Skocz do zawartości
IGNORED

Pianocraft czy Harman


Wuchta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo mam zamiar sprawić sobie pierwszy minizestaw audio. Mój wybór rozbija się między dwoma pozycjami:

1. Pianocraft 840

2. Harman/Kardon MAS 111

Co byście z tej 2 mi doradzili (no chyba, że macie ewentualnie inne propozycje tak do 3000 zł,)bo ja ogólnie skłaniam się ku Harmanowi? Dodam, że będę słuchał głównie klasyki (no może czasami jakiś rock się zdarzy ;) ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki metraż? Zastosowanie? (wieczorne granie? granie w kuchni? łazience? garażu? salonie? :). To naprawdę szalenie ważne kwestie. Mnie z mini zestawów najbardziej przypadł do gustu bang olufsen beosystem, i zostanę z nim najpewniej na zawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki metraż? Zastosowanie? (wieczorne granie? granie w kuchni? łazience? garażu? salonie? :). To naprawdę szalenie ważne kwestie. Mnie z mini zestawów najbardziej przypadł do gustu bang olufsen beosystem, i zostanę z nim najpewniej na zawsze.

Pokój dzienny. Metraż 6-15 m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli słuchasz klasyki, to zdecydowanie lepiej sprawdzi się system Yamaha, chociaż jak zapewne wiesz, klasyka ma bardzo duże wymagania w kwestii jakości systemu.

Napisz proszę jaka jest wielkość pomieszczenia oraz jaką wymagasz funkcjonalność (odtwarzacz CD, funkcje sieciowe) oraz jakie masz wymagania w kwestii wielkości elektroniki i kolumn.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój od 6-15 m2. Raczej nie mam zbyt dużo miejsca dla tego ma to być miniwieża. Oczywiście w przyszłości planuję coś o wiele bardziej konkretnego :) ale teraz zależy mi na czymś małym i dobrym.

klasyka ma bardzo duże wymagania w kwestii jakości systemu.

Nie wiem co masz na myśli jeżeli chodzi o jakość systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

jeśli słuchasz dużo muzyki, szczególnie klasyki koniecznie weź pod uwagę zakup samej elektroniki micro, jaka przypadnie Ci najbardziej do gustu i dokup do niej lepsze głośniki niż to co jest fabrycznie oferowane w zestawach. Wyjdzie niewiele drożej a zagra zdecydowanie ciekawiej.

 

Zwróć uwagę np na Marantza MCR503 plus kolumny Monitor Audio BX2.

 

Pozdrawiam,

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.