Skocz do zawartości
IGNORED

[250-300 zł] Słuchawki do gier.


Emikadol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję słuchawek typowo do gier. Cena 250 - 300 zł. Koniecznie z wbudowanym mikrofonem. Moja karta dźwiękowa nie jest jeszcze pewna, gdyż planuję kupić nowy komputer. W Google znalazłam dużo tego typu tematów, ale zazwyczaj nie odnalazłam tam konkretnej odpowiedzi, albo tematy był z przed 3 lat.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys poszukal na TYM forum to bys znalazł. Ile razy mozna pisac ze niema czegos takiego jak sluchawki 4gamer ._. To są przeważnie sluchawki bardzo sredniej klasy+mikrofon w designerskiej obudowie. Ze swojego doswiadczenia wiem ze 4g nie róznią sie prawie niczym od chińskich sluchaweczek z mikrofon z bazaru za 15 zł..

Gwarantuje ci ze lepiej sie gra na dobrych słuchawkach audio niż tych 4g :)

Z takich co mi teraz przychodzą do głowy to: koss ur 40, Pioner a1000, senshizer 595. Sam używam tych kossow i gra się dobrze, dobrze słychać szczeguly kierunki i takie pierdoły co w grach są ważne :P

Ja mogę ci powiedzieć mój idealny zestaw do gier: przedewzzystkim słuchawki otwarte( chyba niemusze tłumaczyć o co caman), dla mnie ważna jest przestrzeń oś w grach i czucie obecności na polu bitwy. Szukaj słuchawek z szeroką sceną(przeważnie otwarte) + zakup jakąś dobrą dźwiękówke tu jak najbardziej 4gamer :D najlepiej taka, która bd obsługiwała wirtualizację dźwięku np. Dolby headphones.

Drugim rozwiązaniem jest zakup słuchawek 5.1 na USB w tym przypadku dźwięk 3D Rb naprawdę wielkie wrażenie. Ja posiadam logitechy G cośtam :P

podsumowojac powiem tak na kossach z wirtualizacją od creativa gram częściej bo przyjemniejsze dla uszu :) a logitechów używam głównie na dużych planszach w FPS bo jednak to sztuczne 5.1 bardziej mi pasuje niż wirtualizację głównie dzięki temu(podaje przykład z battelfield 3, który ma wsparcie dla słuchawek 3d) że naprawdę masz wrażenie ze strzał został oddany np. Z tylu na lewo. Jak juz wspomniałem jest to przydatne w bf na dużych planszach jak snajper jest dobrze zakampiony i nie możesz go zobaczyć. Mam nadzieje, ze pomogłem :)

Sorry za błędy ale pisze z telefonu

..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałeś. :) Tak czytałam już o tych słuchawkach "dla graczy". Chyba zrezygnuję z wybudowanego mikrofonu. Co myślicie o Creative Aurvana Live! + Zalman ZM-MIC1?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem nigdy CAL!i W necie zbierają dobre opinie ale z tego co się orjetuje to podstawową czynnością po zakupie jest recabling. Ja i tak dalej ci proponuje słuchawki otwarte bo przy zamkniętych zazwyczaj strzały słyszysz tak jakby strzały były oddawane tuż przy twojej głowie.. W cenie CALi masz KOSSy ale to od cb żalezy co wybierzesz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci podałem konkrety..

Obie pary wymienione przez cb są zamknięte. Jak miałbym wybierać pomiędzy tymi 2 z punktu technicznego to oczywiście hd380pro. Niesluchalem ich ale niby są polecane do gier z tego co się orjetuje to chyba asus dawał je do jakiegoś xonara. W ich cenie znajdziesz poządne otwarte słuchawki np te pionnery co wymieniłem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

a sory, umknęło mi :) zbyt wiele tematów przeglądałem (chol... monotonia), muszę jeszcze pamiętać o okularach..

 

eh już mi kupili CALI (milem sobie wybrać prezent), no nic i tak gram mało bo syf na rynku ale jak już coś odpalę to chciałem mieć jakąś radość z dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość cycus12

(Konto usunięte)

No wymieniłem kabel, kupiłem do tego Xonar'a DX/XD i jakąś słucham. W grach hmm mało gram a dźwięk w grach to i tak kpina więc tym bym się nie sugerował.

 

Muzyka, hmm na pewno plus na lokalizację instrumentów ale to raczej zasługa asusa, scena w ogólnym rozumieniu „wystarcza”, bas raczej marny, najniższy pokazał się dopiero przy asusie ale i tak pozostawia wiele do życzenia. Nie metalizują, wszystko jest względnie wyrównane ale bez większych emocji, raczej ciepłe kluchy.

 

W porównaniu do poprzednich przeskok jest kolosalny, nagle pojawiało się sporo detalu i drobnych dźwięków usytuowanych gdzieś w oddali.

 

Źle nie jest ale zdecydowanie wolę głośniki. Creative średnio przekazuje emocje zawarte w muzyce np. Il Divo i potężne głosy brzmią całkiem przyzwoicie ale ze słabszym powerem.

 

Słuchawki czasem potrafią zaskoczyć, i jak na tą cenę (z wymianą kabla 280 zł) wydaje mi się że nie ma co narzekać. Mają typową wadę konstrukcji zamkniętej więc uszka się czasem pocą ale trudno szukać jakiegoś nadmiernego zmęczenia od dłuższego noszenia. Mam okulary i są to pierwsze moje słuchawki które nie uciskają mojej protezy na oczy.

 

Kiedyś gdy słuchałem 4-5h to następnego dnia zawsze musiałem umyć uszy bo zbierała się dość spora warstwa wosku, teraz tego nie ma.

 

UWAGA, wrażenia z słuchawek średnio wygrzanych, mają przelatane ledwie z 300h (może) a z tego co wiem ten typ membrany by uzyskać wzorcowy bas musi przepracować ponad 10kh ! Foo + AISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.