Skocz do zawartości
IGNORED

Nad - zworki


ach_44358

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Gdy gniazda były zlutowane to wzmak jako końcówka nie grał wcale-cisza w głośnikach.Po odlutowaniu tych drucików można już go używać jako końcówkę.

 

A tylko odlutowałeś tamte przewody - nic nie poprawiłeś, przylutowałeś?

Bo coś mi przyszło do głowy, ale jeśli nic nie zrobiłeś więcej, to wciąż pozostaje to dla mnie zagadką... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

skoro niniejszy wątek przyciąga osoby zorientowane w temacie NAD-ów (czego nie mogę powiedzieć po sobie, mimo że jadę na 355 + CD 565) chciałbym zapytać o to, jaki przedwzmacniacz polecacie do tego 355 - idę tutaj za sugestią (może celną, a może nie) iż NAD-owskie pre są słabe. Słucham głownie muzyki z lat 60 i 70 plus "poważnej". W przypadku rocka niekiedy przytłacza mnie surowość NADa, choć to podobno jego cecha naturalna, taka źródłowa, rockowa surowość. Poza tym przy regulacji głośności pojawiają się niemiłe trzaski (może jakaś awaria potencjometra). Zapewne ewentualny zakup odbywać się będzie w "ciemno" przez jakiś portal aukcyjny, gdyż budżet mam niezbyt imponujący. Co więcej elektronik ze mnie żaden, więc nic sobie sam nie "dopracuje" (proszę o wyrozumiałość jeśli mój post jest w nieodpowiednim dziele). Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Czy warto wymienić oryginalne zworki na inne, np. Melodika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jeśli proponujecie inne to proszę o info, jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wymienić oryginalne zworki na inne

NIE.

Jak chcesz wyraźnie poprawić brzmienie tego wzmacniacza to zastosuj go w roli końcówki z innym preampem.

Polecam drabinkę , zwłaszcza Khozmo DAC z regulowanym wyjściem czy inny preamp z DIY z tego forum .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.