Skocz do zawartości
IGNORED

Biorezonans


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

ja i moi rodzice z ta technika przestalismy palic,ja po 11 latach a rodzice po 35.dziekuje.dobranoc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i moi rodzice z ta technika przestalismy palic,ja po 11 latach a rodzice po 35.dziekuje.dobranoc :)

Ja przestałem palić bez tej techniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie palę 13lat,

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry, dermatolog czy alergolog nie jest w stanie pomóc

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego.

 

Dla farmakologii wyleczony pacjent to stracony klient.

 

Biorezonans to szarlataneria, odpuśc to.

 

 

Miałem nietypowy problem z synem , trzy lata od lekarza do lekarza, bez skutku. W końcu żona pożaliła się pani w aptece, pani w aptece porównała fakty i poleciła lekarza w jakimś wypizdowie ,który takie rzeczy wyleczył. Pojechaliśmy i kobieta chłopaka wyleczyła lekiem za 6 złotych za tubkę.

 

Więc moim zdaniem jedyna rada to znaleźć lekarza, który z takimi objawami już się spotkał, i wyleczył. I całkiem serio polecam zaciągnięcie języka w dobrej aptece. U mnie w mieście taka pani Basia z apteki ma w głowie historię sukcesów i porażek lokalnych lekarzy z 30 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie palę 13lat,

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry, dermatolog czy alergolog nie jest w stanie pomóc

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego.

co masz do stracenia...wszystko jest energią..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi biorezonans pomógł, a już miałem umierać. Paliłem, piłem, szwankowało serce, wątroba i nerki. Lekarze nie dawali żadnej nadziei. Zaczynałem żegnać się z rodziną, ale jeden ze znajomych poradził - idź na biorezonans. Pomyślałem - a co mi tam. I proszę państwa po kilku wizytach zacząłem czuć się lepiej. Zniknęły bóle klatki piersiowej, oraz te w okolicy żołądka. Lekarze na badaniach otworzyli oczy ze zdziwienia, bo takiej poprawy nie widzieli.

 

Biorezonans działa i jestem tego żywym przykładem. POLECAM!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i moi rodzice z ta technika przestalismy palic,ja po 11 latach a rodzice po 35.dziekuje.dobranoc :)

 

 

 

jak zacząłem spotykać się z moją panią, to bezwarunkowo było: rzuć palenie. I nie pali. Muszę ją zapytać, czy chodziła na biorezonans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bady wspaniała historia tylko gdybyś odbijał się od lekarzy z dzieckiem to byś troszkę inaczej na to spojrzał .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co stracisz mikson gdy spróbujesz...akupunktura też od niedawna została uznana przez medycynę konwencjonalną ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bady wspaniała historia tylko gdybyś odbijał się od lekarzy z dzieckiem to byś troszkę inaczej na to spojrzał .

 

 

 

to wspaniały powód, żeby szukać pomocy u szamanów. "bo mam dość lekarzy".

 

ale co stracisz mikson gdy spróbujesz...akupunktura też od niedawna została uznana przez medycynę konwencjonalną ....

 

i jeszcze mszę zamów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry

biorezonans działa wybiórczo, dowiedz się jak to działa, musiałbyś trafić na specjalistę z tej dziedziny a i tak w najlepszym wypadku skończy się diagnozie

prędzej widzę tu homeopatię

 

a, i za bady daj na mszę co by mu nie wróciło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorezonans działa wybiórczo

 

 

mózg ci działa wybiórczo.

 

 

no do pełni szczęścia brakuje jeszcze retarda.

 

prędzej widzę tu homeopatię

 

 

tylko nie przedawkuj.

 

a, i za bady daj na mszę co by mu nie wróciło

 

byłoby mi przykro, gdybym stał się przyczynkiem przychodu jakiegoś księcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

lobby farmakologiczne go kupiło ];->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie rozumiecie lemingi!!!11

 

pszeciesz nikt ,rzaden lekaż ,nie bendzie promował konkurencji!!!!111

 

SPISEG KONCERNÓW FARMAKOLOGICZNYCH!!!!11

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie palę 13lat,

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry, dermatolog czy alergolog nie jest w stanie pomóc

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego.

 

Proszę spróbować się czegoś dowiedzieć na tym portalu :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja też nie palę 13lat,

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry, dermatolog czy alergolog nie jest w stanie pomóc

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego.

 

Proszę również się zapoznać z lekiem Haridra :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózg ci działa wybiórczo.

kupę zrób, powinno pomóc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bady

Być może szamana ale często diagnozują przyczyny alergii skórnych i pokarmowych jak u mojego dziecka niż tradycyjni lekarze który przepisie maści za 120 i ma pomoc zwalczyć sucha atopową skórę tylko dalej nie dowiem sie co jest przyczyna,

Rodzic dla swojego dziecka wiadomo chce najlepiej każde schorzenie czy u małego czy starego człowieka ma swoją przyczynę która jest w nowoczesnej medycynie często pomijana lub bagatelizowana np candida, bo najlepiej zaliczyć objaw i wio dalej , tak właśnie od kilku lat chodzę po lekarzach, jeden każe wycinać migdalki drugi daje krople, trzeci macha ręka, wiadomo ze medycyna jest nauką doświadczalną ale naturalna rządzi się swoimi prawami które zgodnie z obserwacjami zależności człowieka z otoczeniem pozwala na często bardziej dogłębnie doszukanie się przyczyn, np medycyna tradycyjna chińska czy z innych rejonów świata, tak ludzie leczyli sięod wieków z jakim skutkiem nie wiem ale jedno wiem nowoczesna medycyna nie wyleczy mi dziecka rozkłada ręce a takich przykładów są tysiące, kończąc bo miało być krótko, pytam się osób które miały doczynienia i oczekują poważnych wypowiedzi i nie gówniarskich żartów badego,

 

 

 

Proszę spróbować się czegoś dowiedzieć na tym portalu :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Proszę również się zapoznać z lekiem Haridra :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem palić bez tej techniki.

 

A ja zacząłem bez niej! :)

 

ale co stracisz mikson gdy spróbujesz...akupunktura też od niedawna została uznana przez medycynę konwencjonalną ....

 

Mylisz się. Akupunktura jest na liście technik terapeutycznych zalecanych przez WHO co najmniej od dobrych 30 lat jeśli nie dłużej.

Także wbij sobie igłę w ucho a na pewno Ci się polepszy... :)

W XIXw. żył sobie wielki polski lekarz, filozof i etyk, nazywał się Wacław Biegański.

I on to właśnie napisał jedną, cholernie mądrą rzecz (cytuję z pamięci):

 

"Gdyby na świecie nie istniało ani jedno skuteczne lekarstwo, to lekarze i tak byli by potrzebni".

 

Rozumiesz? Nieważne, czy nazwiesz lekarza szamanem, uzdrowicielem, czy jeszcze jakoś inaczej. Czy ma dyplom Harvard School of Medicine, czy mieszka w lesie, zrywa i suszy ziółka.

Nieważne.

Od zarania dziejów ludziom towarzyszą inni ludzie leczący choroby bliźnich. W ten czy w inny sposób.

Wiedza o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, o mechanizmach powstawiania chorób i o skutecznej walce z nimi to najcenniejsza zdobycz ludzkości.

I nieważne skąd pochodzi ta wiedza. Kto chce działać w medycznym biznesie, musi jej przyswoić jak najwięcej i skutecznie ją stosować.

A akupunktura? Działa, działa. Tylko jak? Kto wie? No cóż... można mówić o meridianach, sranach, pranach, kanałach przepływu energii, wiedzy starożytnego Wschodu, a można mówić także o prostej stymulacji receptorowej. :)

Pamiętam szok, gdy starszy kolega pokazał mi kiedyś, jak działają tzw. "pszczółki". Dokładnie tak, jak akupunktura.

Masz klienta z nagłym bólem kręgosłupa lędźwiowego. Klient wyje z bólu, płacze i krzyczy - nie jest w stanie się poruszyć. Zastyga w pozycji, w jakiej ból go zastał. Np. pochylony nad deską do prasowania.

Co się robi z takim delikwentem?

Ano - można naszpikować go lekami p/bólowymi, aż mu wyjdą uszami. Powinno pomóc... po jakimś czasie.

Ale można też zadziałać na sposób szamański! :) Mianowicie - posłużyć się trickiem znanym medycynie od 100 lat albo i od 2000 (jeśli uwzględnić osiągnięcia Chińczyków).

Bierzesz mianowicie do strzykawki wodę destylowaną. Tak - zwykłą wodę, a nie fizjolgiczny roztwór NaCl. To ważne. Na strzykawkę igła 0,5mm. I jedziesz z koksem.

Ostrzykujesz kręgosłup lędźwiowy klienta wprowadzając wodę do skóry (nie pod skórę a do skóry), tworząc na skórze takie bąble,jak po ukąszeniu pszczoły. Stąd nazwa. Boli to jak cholera.

Ból jest piekielny. I właśnie o to chodzi! :)

W efekcie dochodzi do wyczerpania się neuroprzekaźników i... staje się cud! Ból kręgosłupa ustaje, klient zaczyna się ruszać. Momentalne uzdrowienie! :)

Ale... procedura nie zadziała, jeśli nie będziesz prawdziwym szamanem! :) Człowiek to nie maszyna. To ciało i dusza. Na duszę też trzeba zadziałać kojąco.

Więc zanim przystąpisz do procedury, to musisz nieszczęśnikowi wytłumaczyć co i jak. Nie mów, że oto wstrzykujesz mu wodę w skórę. Jesteś współczesnym szamanem, więc mów jak szaman a nie jak technokrata.

Mów tak: " Zaraz podam panu/pani serię zastrzyków w okolice kręgosłupa. Będą bardzo bolesne. Ale to jedyne wyjście żeby pozbyć się bólu. Teraz i zaraz. Momentalnie po zabiegu poczuje pan/pani ulgę. Czy chce pan/pani, żeby przestało boleć?"

No i pokażcie mi takiego, który powie, że nie chce! :)

Więc szaman tłumaczy dalej: "zastrzyki będą bolesne, ale chwilę po ich podaniu poczuje pan/pani ciepło w okolicy lędźwiowej. To ciepło jest sygnałem, że lek (CZUJECIE KLIMAT? LEK!!! WODA DESTYLOWANA MOŻE BYĆ LEKIEM! :) ) działa. Wtedy będzie można zacząć powoli się ruszać. Lek działa momentalnie, po zabiegu powinien zostać może tylko ślad bólu ale będzie pan/pani chodzić i poruszać się normalnie".

Tak trzeba mówić.

Przystępujemy do procedury. Wstrzykujemy śródskórnie naszą destylowaną H2O. Klient wyje. Dobrze! Ma wyć! :) Za chwilę wokół bąbli powstaje piękne zaczerwienienie.

Pytamy: " Czy czuje pan/pani ciepło"? Do cholery - musi czuć! :) Skóra pali go tam przecież, jak oparzona. Pacjent potwierdza. Wtedy mówimy: "Teraz proszę spróbować się poruszyć. Ostrożnie i powoli".

Wyczerpanie neuroprzekaźników w synapsach powoduje, że ruch, który minutę temu był niemożliwy do wykonania, teraz daje się wykonać właściwie bez bólu.

I wtedy następuje prawdziwy cud: mięśnie przykręgosłupowe, dotychczas napięte wskutek stresu i bólu i twarde jak kamień, nagle rozluźniają się, potęgując efekt przeciwbólowy procedury! :)

Klient wstaje z łoża boleści. Jest w szoku - NIC GO NIE BOLI! Rusza się, kręci biodrami niczym w tańcu hula... :) Jest szczęśliwy. Po raz pierwszy od wielu godzin.

I teraz pomyślcie: nie zrobiliście nic, poza podaniem śródskórnym kilku kropli wody. Zabieg 100% bezpieczny, zero powikłań, zero skutków ubocznych.

Ten sam efekt można osiągnąć szpikując klienta dużą dawką morfiny. Tylko po co? I jak wygląda człowiek po dużej dawce morfiny? Czy tańczy i podskakuje jak dziecko z radości czy raczej zatacza się na podobieństwo zombi i nawet nie kuma, komu i za co ma zapłacić? :)

Taaaak! Nawet w XXI wieku opłaca się być szamanem! :)

Bo do kogo pacjent wróci w razie nawrotu bólu? Do lekarza co go nafaszerował otępiaczami, czy do gościa, który postawił go na nogi w minutę?

Nawet zwykła woda może być SKUTECZNYM lekiem. Dokonał się cud. Gość minutę temu nie mógł się ruszyć, teraz lata jak mały samochodzik.

Ale kilka kropli wody może uzdrowić człowieka tylko pod jednym warunkiem - woda będzie skuteczna jedynie w rękach szamana! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja zacząłem bez niej! :)

 

 

 

Mylisz się. Akupunktura jest na liście technik terapeutycznych zalecanych przez WHO co najmniej od dobrych 30 lat jeśli nie dłużej.

Także wbij sobie igłę w ucho a na pewno Ci się polepszy... :)

W XIXw. żył sobie wielki polski lekarz, filozof i etyk, nazywał się Wacław Biegański.

I on to właśnie napisał jedną, cholernie mądrą rzecz (cytuję z pamięci):

 

"Gdyby na świecie nie istniało ani jedno skuteczne lekarstwo, to lekarze i tak byli by potrzebni".

 

Rozumiesz? Nieważne, czy nazwiesz lekarza szamanem, uzdrowicielem, czy jeszcze jakoś inaczej. Czy ma dyplom Harvard School of Medicine, czy mieszka w lesie, zrywa i suszy ziółka.

Nieważne.

Od zarania dziejów ludziom towarzyszą inni ludzie leczący choroby bliźnich. W ten czy w inny sposób.

Wiedza o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, o mechanizmach powstawiania chorób i o skutecznej walce z nimi to najcenniejsza zdobycz ludzkości.

I nieważne skąd pochodzi ta wiedza. Kto chce działać w medycznym biznesie, musi jej przyswoić jak najwięcej i skutecznie ją stosować.

A akupunktura? Działa, działa. Tylko jak? Kto wie? No cóż... można mówić o meridianach, sranach, pranach, kanałach przepływu energii, wiedzy starożytnego Wschodu, a można mówić także o prostej stymulacji receptorowej. :)

Pamiętam szok, gdy starszy kolega pokazał mi kiedyś, jak działają tzw. "pszczółki". Dokładnie tak, jak akupunktura.

Masz klienta z nagłym bólem kręgosłupa lędźwiowego. Klient wyje z bólu, płacze i krzyczy - nie jest w stanie się poruszyć. Zastyga w pozycji, w jakiej ból go zastał. Np. pochylony nad deską do prasowania.

Co się robi z takim delikwentem?

Ano - można naszpikować go lekami p/bólowymi, aż mu wyjdą uszami. Powinno pomóc... po jakimś czasie.

Ale można też zadziałać na sposób szamański! :) Mianowicie - posłużyć się trickiem znanym medycynie od 100 lat albo i od 2000 (jeśli uwzględnić osiągnięcia Chińczyków).

Bierzesz mianowicie do strzykawki wodę destylowaną. Tak - zwykłą wodę, a nie fizjolgiczny roztwór NaCl. To ważne. Na strzykawkę igła 0,5mm. I jedziesz z koksem.

Ostrzykujesz kręgosłup lędźwiowy klienta wprowadzając wodę do skóry (nie pod skórę a do skóry), tworząc na skórze takie bąble,jak po ukąszeniu pszczoły. Stąd nazwa. Boli to jak cholera.

Ból jest piekielny. I właśnie o to chodzi! :)

W efekcie dochodzi do wyczerpania się neuroprzekaźników i... staje się cud! Ból kręgosłupa ustaje, klient zaczyna się ruszać. Momentalne uzdrowienie! :)

Ale... procedura nie zadziała, jeśli nie będziesz prawdziwym szamanem! :) Człowiek to nie maszyna. To ciało i dusza. Na duszę też trzeba zadziałać kojąco.

Więc zanim przystąpisz do procedury, to musisz nieszczęśnikowi wytłumaczyć co i jak. Nie mów, że oto wstrzykujesz mu wodę w skórę. Jesteś współczesnym szamanem, więc mów jak szaman a nie jak technokrata.

Mów tak: " Zaraz podam panu/pani serię zastrzyków w okolice kręgosłupa. Będą bardzo bolesne. Ale to jedyne wyjście żeby pozbyć się bólu. Teraz i zaraz. Momentalnie po zabiegu poczuje pan/pani ulgę. Czy chce pan/pani, żeby przestało boleć?"

No i pokażcie mi takiego, który powie, że nie chce! :)

Więc szaman tłumaczy dalej: "zastrzyki będą bolesne, ale chwilę po ich podaniu poczuje pan/pani ciepło w okolicy lędźwiowej. To ciepło jest sygnałem, że lek (CZUJECIE KLIMAT? LEK!!! WODA DESTYLOWANA MOŻE BYĆ LEKIEM! :) ) działa. Wtedy będzie można zacząć powoli się ruszać. Lek działa momentalnie, po zabiegu powinien zostać może tylko ślad bólu ale będzie pan/pani chodzić i poruszać się normalnie".

Tak trzeba mówić.

Przystępujemy do procedury. Wstrzykujemy śródskórnie naszą destylowaną H2O. Klient wyje. Dobrze! Ma wyć! :) Za chwilę wokół bąbli powstaje piękne zaczerwienienie.

Pytamy: " Czy czuje pan/pani ciepło"? Do cholery - musi czuć! :) Skóra pali go tam przecież, jak oparzona. Pacjent potwierdza. Wtedy mówimy: "Teraz proszę spróbować się poruszyć. Ostrożnie i powoli".

Wyczerpanie neuroprzekaźników w synapsach powoduje, że ruch, który minutę temu był niemożliwy do wykonania, teraz daje się wykonać właściwie bez bólu.

I wtedy następuje prawdziwy cud: mięśnie przykręgosłupowe, dotychczas napięte wskutek stresu i bólu i twarde jak kamień, nagle rozluźniają się, potęgując efekt przeciwbólowy procedury! :)

Klient wstaje z łoża boleści. Jest w szoku - NIC GO NIE BOLI! Rusza się, kręci biodrami niczym w tańcu hula... :) Jest szczęśliwy. Po raz pierwszy od wielu godzin.

I teraz pomyślcie: nie zrobiliście nic, poza podaniem śródskórnym kilku kropli wody. Zabieg 100% bezpieczny, zero powikłań, zero skutków ubocznych.

Ten sam efekt można osiągnąć szpikując klienta dużą dawką morfiny. Tylko po co? I jak wygląda człowiek po dużej dawce morfiny? Czy tańczy i podskakuje jak dziecko z radości czy raczej zatacza się na podobieństwo zombi i nawet nie kuma, komu i za co ma zapłacić? :)

Taaaak! Nawet w XXI wieku opłaca się być szamanem! :)

Bo do kogo pacjent wróci w razie nawrotu bólu? Do lekarza co go nafaszerował otępiaczami, czy do gościa, który postawił go na nogi w minutę?

Nawet zwykła woda może być SKUTECZNYM lekiem. Dokonał się cud. Gość minutę temu nie mógł się ruszyć, teraz lata jak mały samochodzik.

Ale kilka kropli wody może uzdrowić człowieka tylko pod jednym warunkiem - woda będzie skuteczna jedynie w rękach szamana! :)

 

Dzięki ciekawy temat, nie słyszałem o tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terapie MUSI wierzyć pacjent.

 

To właśnie jest zasadą działania homeopatii.

 

Kiedyś oglądałem program w TV, gdzie dyskutowali homeo- i alopaci porównując wady i zalety obu zasad leczenia.

Homeopaci podkreślali absolutny brak skutków ubocznych, na co alopata zapytał, "jak mogą być skutki uboczne, gdy w preparacie brak jest substancji czynnej?"

"Co z tego, kiedy leki działają?"- na to homeopata.

Jakie leki??? (Alopata), te preparaty nie są lekami, bo leczy się sam pacjent autosugestią- jeśli homeopatia jest taka świetna, to czemu nie stosuje się jej w weterynarii?

 

Na to pytanie żaden homeopata nie był w stanie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modlitwa też działa.

Nierealne? Można zastanowić się, jaki dla człowieka może mieć wpływ ukojenie dla duszy w czasie wewnętrznego niepokoju, trawiącego nas w czasie choroby od środka. W przypadku ludzi wierzących może to mieć sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modlitwa też działa.

Nierealne? Można zastanowić się, jaki dla człowieka może mieć wpływ ukojenie dla duszy w czasie wewnętrznego niepokoju, trawiącego nas w czasie choroby od środka. W przypadku ludzi wierzących może to mieć sens.

 

 

A dlaczego ma nie działać? Od zarania dziejów ludzie przychodzili do świątyń różnych bogów modlić się o zdrowie.

I pomagało... czasem! :)

Pamiętajmy że dolegliwości psychosomatyczne są równie paskudne jak te prawdziwe, zwane somatycznymi.

Fakt, że homeopatia nie działa na zwierzęta dowodzi tylko tego, że człowiek nie jest bydlęciem bez włosów, jak usiłowali wmówić nam komuniści.

I że świnię leczy się inaczej niż człowieka.

Jeszcze raz powtarzam: aby doszło do uzdrowienia, nie zawsze jest potrzebny środek chemiczny, wywierający określony wpływ na organizm.

Wpływ na ludzki organizm można wywierać na wiele sposobów albowiem człowiek to ciało + dusza.

 

Tutaj już bady śmiał się, że jest wielki SPISEQ Big Pharmy, które chce nas naszpikować szczepionkami i niepotrzebnymi lekami, żebyśmy byli workiem na antygeny i żeby chemia kompletnie pokiełbasiła nam w mózgu.

Ja w to wierzę... :)

20 lat w tym biznesie nauczyło mnie, że najlepsze lekarstwo to jest takie, którego NIE MUSZĘ przepisywać.

I wierzę, że wiele chorób (szczególnie tych psychicznych) stworzyły pachołki z tytułami naukowymi na zamówienie Big Pharmy.

Nie zdajecie sobie sprawy, jak potężne pieniądze stoją za Big Pharmą. To nie na broni robi się dziś największe interesy.

Nie zdajecie sobie sprawy, DLACZEGO praktycznie na całym świecie zakazano ludziom uprawy i używania dobroczynnego Ziela, które w swojej mądrości zesłał nam Pan. ;)

Nie zdajecie sobie sprawy, skąd teraz taka nagonka w UE na zioła.

Marihuana? Ludzie!!! Niedługo za kozłek lekarski, macierzankę i szałwię (tę zwykłą) będzie się szło siedzieć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd bardzo popularne w krajach gdzie ubezpieczalnia utrudnia dostep do lekarza z racji wysokich kosztów :) uzdrawianie przez telefon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.