Skocz do zawartości
IGNORED

Biorezonans


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

stąd bardzo popularne w krajach gdzie ubezpieczalnia utrudnia dostep do lekarza z racji wysokich kosztów :) uzdrawianie przez telefon

 

To nie tak.

Już dawno udowodniono, że każdy, absolutnie każdy, system opieki zdrowotnej to worek bez dna.

A to z tej przyczyny, że ludzkie potrzeby w tym względzie są nieograniczone. Zdrowie jest nam potrzebne do życia tak samo jak tlen.

Zatem - musi istnieć jakiś filtr. Może tym filtrem być wielogodzinne oczekiwanie przed świątynią na dotyk ręki uzdrowiciela.

Jeśli moje dolegliwości są niewielkie - mam lepsze pomysły na spędzenie kilku godzin, prawda?

Potem Fenicjanie wymyślili pieniądze i filtrem w dostępie do usługi, na którą zawsze jest większy popyt, niż możliwość podaży, stały się możliwości finansowe pacjenta.

A dziś, w dobie powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych, komputerów i internetu, takim filtrem stała się pielęgniarka, która przez telefon udziela prostych porad a przed szanowne oblicze lekarza (który faktycznie jest piekielnie drogi) dopuszcza tylko tych, którzy naprawdę muszą być niezwłocznie przebadani.

Są bardzo drogie programy komputerowe dla medycznych call centrów, specjalizuje się w nich pewna amerykańska firma... Pielęgniarka nie zadaje pytań z czapy, tylko leci po formularzu i odhacza okienka.

Tym sposobem dokonuje się wstępne filtrowanie, bo sam fakt, że chcę zobaczyć lekarza wcale nie oznacza że muszę go zobaczyć.

W dzisiejszych czasach są specjalnie wyszkolone osoby, które o tym decydują.

Nic nie poradzę na rzeczywistość, ale są kraje, gdzie lekarzy zwyczajnie nie wystarcza.

I Polska też do nich należy. W europejskich statystykach ilości lekarzy na 100 tys mieszkańców jesteśmy z tyłu.

Lekarz to dobro deficytowe, zatem trudno dostępne i piekielnie kosztowne. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak juz dostapisz mozliwosci obejrzenia doktora po weryfikacji przez ankiete dostajesz sie do doktora podstawowej opieki a droga dalej do specjalisty jeszcze kręta i daleka

pozostaje biorezonans

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w IRL.

W Polsce jest pacjentom łatwiej, bo specjaliści są zdeprecjonowani i zmuszeni do zajmowania się banalnymi problemami, które powinien rozwiązać GP.

Dlatego każdy ból kręgosłupa w PL musi przebadać neurolog. W IRL - bynajmniej nie musi. :)

To sprawia, że jakość opieki zdrowotnej w Polsce jest wyższa. Dostęp do specjalisty jest szybszy i łatwiejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej IRL Pacjent z pourazowym uszkodzeniem splotu barkowego równiez czeka kilka miesiecy na wizyte nie mówiąc o samym zabiegu -niestety dochodzi do totalnych bzdur chyba ze idzie do prywatnej lecznicy lub jest Polakiem i wraca do kraju aby sie ratować

kasa,kasa i ciągle kasa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - system ochrony zdrowia tutaj jest chory.

Mam to w d***, ważne że dobrze płacą. :)

System jest chory, ponieważ za dużo ludzi ma magiczne plastikowe karty uprawniające ich do darmowych wizyt i leków.

Ok 2 milionów na 4 miliony mieszkańców.

Jak mówię kolegom, że w Polsce każdy może się leczyć za friko, czy milioner czy żebrak to się za głowy łapią.

Tu i bez tego jest katastrofa! :)

Dlatego wszystkim moim pacjentom chorującym na coś powazniejszego od kataru doradzam leczenie w Polsce. :) Mam Polaków na myśli.

Tubylcy... oni nie mają pojęcia i myślą ze czekanie 2 lata na gastroskopię to normalka. :)

Generalnie Irole to naród optymistów i czekanie "aż przejdzie" jest tu powszechną praktyką.

Niestety - także wśród lekarzy. Daje się paracetamol i czeka "aż przejdzie"... na sąsiada? :)

Mam kolegę - chirurga w szpitalu dziecięcym i on mi mówi że 70% wyrostków robią tam już sperforowanych. 70%!!!

Mówił mi też, że mnie tam lubią chirurdzy, bo nie leczę wyrostka paracetamolem tylko wysyłam zanim pęknie. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele chorób czy schorzeń ma swoje źródło w złym odżywiania czy przyjmowaniu w pokarmie związków chemicznych które uszkodzona bądź zaburzaja w organizmie ludzkim poprawne funkcjonowanie itd

Przetworzona żywność wzbogacona dodatkowymi substancjami obciąża organizm ale efekty mogą byc widoczne po latach, nie każdy musi zareagować na pewne związki alergią czy złym samopoczuciem,

Dla przykładu jakie dziwne z pozoru ładnie wyglądające rzeczy sie produkuje,,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko

 

Kto był i czy pomogła diagnoza i leczenie

Bez zbędnych słowotoków,,

 

Miksonie szanowny - lekarzem nie jestem bynajmniej ani na medycynie się nie znam, więc możesz nie czytać tych wypocin które poniżej. Ale co się dowiedziałem w skrócie z lektur i własnych doświadczeń powiem.

 

najgorszą chorobą na jaką wszyscy chorujemy jest PACJENTYZM. Czyli patrzenie na pana doktora jak na boga od którego zalezy nasze życie. Tymczasem ono zależy od naszej wiedzy, mądrości albo głupoty.

 

Jeśli weźmiesz odpowiedzielność za swoje zdrowie we własne ręce - to początek powrotu do zdrowia.

 

nie ma cudownych pastylek, operacji, ziółek które cię wyleczą. To przede wszystkim kwestia ŻYWIENIA. Jesteś tym co jesz a właściwie co wchłaniasz w przewodzie pokarmowym. Sklepy hipermarkety pełne są nie tanich (wszyscy się głupio cieszą) produktów spozywczych ale PRZEMYSŁOWYCH. Naszpikowane glutminianami, aspartamem, metalami, chemią konserwującą itp itd. Np w chlebie w Australi doliczono się 80 róznych sztucznych substancji chemicznych !!!

Człowiek wchłania do swojego organizmu od 3 do 7 KG czystej chemii rocznie !!!

 

i jak mamy być zdrowi pijąc hektolitry kolorowych, gazowanych napojów które zakwaszają i truja organizm???

 

wiesz ile wody trzeba wypić aby wyrównać (pH fizologicznie ok to 7,45) pH 1 szklanki coca-coli (pH około 3) czy innego świństwa?

 

32 szklanki wody !!!

 

w zakwaszonym organiźmie, krwi rozwijają się pasożyty, grzyby których medycyna udaje że w ogóle nie ma.

 

takich kwiatków jest mnóstwo - ale różne "nieuleczalne" dla medycyny dolegliwości stają się historią jak:

 

1. zmienimy dietę - np owocowo-warzywna, sopki, surówki naturalne, zioła itp

 

2. oczyścimy organizm z pasożytów i grzybów - lęgną się wszędzie - nawet w mózgu - stąd np depresje, schizofrenia itp które mozna leczyć banalnymi metodami - zapper, metody zielarskie (czarny orzech itp) - osiągnięcia Huldy Clark

 

3. oczyścimy organizm z toksyn - np dieta dr Ewy Dąbrowskiej

 

4. oczyścimy krew - protokół Roberta Becka

 

5. oczyścimy wątrobę z kamieni (nie woreczek ale wątrobę!!) także nerki i trzustkę - ludzie "rodzą z wątroby kilka tysięcy kamieni (ja już urodziłem okoo 1000 w 6 kolejnych czyszczeniach wątroby)

 

6. oczyścimy przewód pokarmowy z candidy, pasożytów, tasiemców kamieni kałowych itp

 

i wtedy znikają "magicznie" nowotwory, AIDS, alergie, astmy, cukrzyce typu2, nadciśnienie itp itd. Dzieją się cuda dla przeciętnego pana doktora i pacjenta.

 

podsumowując - najNIEbezpieczniejszym miejscem na ziemi jest szpital.

 

I naiwna wiara w to że MOJE o zdrowie zadba ktoś inny (czy to znachor czy lekarz czy profesor) niż ja SAM!

 

i parę linków - tylko wiedza w tej materii oraz własna PRAKTYKA może coś zdziałać - reszta to starta czasu, zdrowia, pieniędzy. Nie ma cudownych specyfików - łykasz i jesteś zdrowy - w naszym tak dokumnetnie zatrutym świecie, toksyny, spaliny, woda, powietrze, pożywienie, itp trzeba żyć świadomie i oczyścić się jak najlepiej aby NAJwiększy lekarz czyli nasz Stwórca zadziałał w genialnie zaprojektowanych mechanizmach samooczyszczania które funkcjonują w naszym ciele oraz oddać władzę NAJlepszemu obrońcy zdrowia systemowi immunologicznemu - tylko to daje szansę cieszenia się w miarę dobrym zdrowiem.

 

www.bioslone.pl

vibronika.eu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - polecam ksiązki Moritza - wydano w Polsce już 4

 

polecam książki - lektury obowiązkowe:

- H.Clark - Kuracja życia

- A.Moritz - Rak nie jest chorobą, Niezwykłe Płukanie Wątroby i Woreczka Żółciowego

- Siemionowa - Szkoła zdrowia

- Ch. Gerson - Terapia Gersona

 

trzymajcie się zdrowo!

 

PS

biorezonans - wiele zależy od doświadczenia osoby go używającej

moja żona się nie wyleczyła z alergii po 10 sesjach

za to niedawno wyleczyła się z wieloletniej "nieuleczalnej" ;-) dla panów doktorów astmy - 2ma kąpielami w specjalnych ziołach !

 

badanie aparatem Vegatest inaczej Mora itp uważam za najbardziej kompleksową metodę diagnostyczną jaką zna medycyna - bada sie całe ciało i stan narządów - metody za miliony dolarów komputerowe rezonanse itp to pikuś

co z tego że np rezonans magnetyczny wykryje guza w mózgu? tylko tyle że chirurg go wytnie skalpelem i tym samym wykona wyrok skazujący na pacjenta bo raka nie wolno ruszać ani skalpelem ani promienowaniem ani chemioterpią. Te "terapie" sa gorsze od choroby.

 

czytajcie ksiązki - np rewolucja w myśleniu o zdrowiu i chorobie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

PS2

to są moje własne "odkrycia" i nikogo nie nakłaniam do pójścia w moje ślady tylko do wzięcia odpowiedzialności za zdrowie we własne ręce. Metody to sprawa wtórna jest ich setki. Choć idee i podstawy są bardzo podobne.

 

PS3

atopowe zapalenie skóry to dowód że nie działa prawidłowo wątroba, trzustka, przewód pokarmowy. Trzeba czyścić. materiały jw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.bioslone.pl

vibronika.eu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - polecam ksiązki Moritza - wydano w Polsce już 4

 

polecam książki - lektury obowiązkowe:

- H.Clark - Kuracja życia

- A.Moritz - Rak nie jest chorobą, Niezwykłe Płukanie Wątroby i Woreczka Żółciowego

- Siemionowa - Szkoła zdrowia

- Ch. Gerson - Terapia Gersona

 

Dzięki za linki i podsuniętą literaturę !

 

trzymajcie się zdrowo!

 

Wzajemnie i dziękuję bardzo !

 

Dziękuję.

 

Nie ma za co , żałuję jedynie , że nie mogę lepiej / bardziej pomóc (nieznajomość tematu w problematyce AZS ) , niemniej życzę pańskiemu dziecku zdrowia (!!!) i mam nadzieję , iż któraś z metod oczyszczania , zasugerowana przez kolegę Rearta okaże się słuszną alternatywą , jeszcze raz serdecznie pozdrawiam , Piotrek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Miksonie.

Nie wiem niemal nic o biorezonansie, ale co by o tym nie myśleć, ani niebezpieczne ani inwazyjne to nie jest, więc skoro podejrzewasz że mogłoby pomóc, to dlaczego nie. Stówka czy tam ile, to za zdrowie kwota symboliczna. Zwłaszcza jeśli chodzi o bachorka, który przecież kształtuje sobie samoocenę, w której wygląd nie jest bez znaczenia.

 

Zwłaszcza, że o ile mi wiadomo, spece od biorezonansu wiedzą również sporo o pasożytach. Czego niestety nie da się powiedzieć o sporej części lekarzy.

Niezależnie od biorezonansu, warto przeprowadzić wszelakie możliwe testy na pasożyty. Na pierwszym planie zanieść 6 próbek kału w 7-10 dniowych odstępach. Zdziwiłbyś się ilu ludzi z podobnymi dolegliwościami w cudowny sposób ozdrowiało po gruntownym odrobaczeniu.

Nie chce mi się rozpisywać o szczegółach. Więc gdyby wyniki na pasożyty (robaki, pierwotniaki, tasiemce) wyszły pozytywne, daj znać czy na forum,czy na pw, to Ci podpowiem co z tym robić dalej. Bo znaleźć świadomego lekarza to los na loterii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że homeopatia nie działa na zwierzęta dowodzi tylko tego, że człowiek nie jest bydlęciem bez włosów, jak usiłowali wmówić nam komuniści.

Preparaty homeopatyczne działają na zwierzęta. Były prowadzone eksperymenty w tym zakresie. W jednym z nich nie chodziło o leczenie jako takie ale o oddziaływanie preparatów homeopatycznych. Zrobione to było tak że grupa kontrolna dostawała do picia wodę a ta badana różne potencje homeopatyczne substancji. Zwierzęta w grupie kontrolnej były zdrowe natomiast w badanej były mniej lub bardziej chore, a przy jednej konkretnej potencji żyły bardzo krótko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparaty homeopatyczne działają na zwierzęta. Były prowadzone eksperymenty w tym zakresie. W jednym z nich nie chodziło o leczenie jako takie ale o oddziaływanie preparatów homeopatycznych. Zrobione to było tak że grupa kontrolna dostawała do picia wodę a ta badana różne potencje homeopatyczne substancji. Zwierzęta w grupie kontrolnej były zdrowe natomiast w badanej były mniej lub bardziej chore, a przy jednej konkretnej potencji żyły bardzo krótko.

 

Kłania się Rupert Sheldrake i jego teorie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te teorie, nie wiem czy słuszne czy nie, nie mają żadnego związku z tym eksperymentem o którym pisałem.

Jeśli homeopatię zastosować do człowieka to można jej skutki przypisać różnym czynnikom jak np. sugestii itp, ale w przypadku zwierząt nie jest to już takie proste. Ten argument którym się niektórzy posługują, że homeopatia nie działa na zwierzęta więc nie działa i na ludzi jest argumentem nie opartym o prawdę ponieważ eksperymenty pokazują coś całkiem innego, że działa również na zwierzęta którym nic zasugerować nie można.

 

Ponadto substancje w rozcieńczeniach homeopatycznych nawet tak znacznych że są one nie wykrywalne w tych preparatach dostępnymi metodami oddziaływują również na rośliny którym też nie da się nic zasugerować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparaty homeopatyczne działają na zwierzęta. Były prowadzone eksperymenty w tym zakresie

 

Tak? a kto te eksperymenty prowadził ? Boiron czy ktoś na jego zlecenie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Boiron ani nikt na jego zlecenie.

 

Nie były to badania z tych ''sponsorowanych'' za wyniki. Ich cel był całkiem inny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież na tym forum, fachowców różnistych, pojęcie potencjał jest chyba znajome (np. taki potencjał masy - ile tam jest czego?)

a tu raptem macie problem z potencjałem leku homeopatycznego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie rozdzielczość ekranu na taką żebyś litery widział lepiej. Gdzie jest napisane POTENCJAŁ leku homeopatycznego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie atopowych zapalen skornych (bo chyba o to tez sie pyta zalozyciel watku)

to jest bardzo skomplikowaney temat - dermatolodzy w polsce najczesciej potrafia tylko przepisywac masci ktore maja na liscie lekow od przedstawicieli handlowych. sztuka jest znalesc lekarza ktorzemu zalezy na czyms wiecej. kolega mial podobny problem - latami chcial pomoc dziecku. i przypadkiem trafil na lekarza ktory wyleczyl mu to dziecko zmieniajac mu diete - szczeniak nie tolerowal jakiejs substancji w pomidorach czy cos takiego a objawialo sie to takimi paskudnymi wybroczynami na calym ciele

musisz po prostu znalesc wlasciwego lekarza - nie koniecznie dermatologa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie rozdzielczość ekranu na taką żebyś litery widział lepiej. Gdzie jest napisane POTENCJAŁ leku homeopatycznego?

to po co piszesz o homeopatii skoro kwestionujesz to powiązanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o potencjach a nie o potencjałach, nie widzisz różnicy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego? piszesz co chcesz napisać

ja też, to jakaś podstawa do przepychanki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu raptem macie problem z potencjałem leku homeopatycznego

możesz to nazwać przepychanką, najpierw twierdzisz że ktoś ma problemy z potencjałem choć nic takiego mieć nie może bo tam nic nie ma o potencjałach, może to Ty masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz. Przepychanka? nie wiem nazwij to sobie jak Ci pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zachowujesz się jak pępek świata i wszystko odbierasz personalnie?

jeśli nie dostrzegłeś, że nasze wypowiedzi w sumie określają tą samą postawę to już nie mój problem :(

z mojej strony koniec śmiecenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie w tym rzecz. W odróżnieniu od wątków np. o polityce ten był założony nie po to aby poględzić bez ładu i składu a z powodu rzeczywistego problemu. W związku z powyższym uważam że dyskusja powinna trzymać jakiś merytoryczny poziom. Jeśli nie wiesz o czym piszesz to lepiej nie pisz poprostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stern - ja na prawdę nie będę w tym wątku z Tobą dyskutować

pisząc jedynie o potencjach, encyklopedycznie ślizgasz się po temacie

jedna prośba - dobre rady zachowaj dla adeptów z diy, tam jakoś Ci to jeszcze wychodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty się ślizgasz ale nawet nie po temacie tylko poza nim, nie jest tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie problem z dzieckiem i atopowych zapaleniem skóry, dermatolog czy alergolog nie jest w stanie pomóc

Dlatego pytam czy medycyna alternatywna jest w stanie coś poradzić co może być przyczyną a nie przepisywanie drogich maści lub syropów które średnio pomagają bo chcą łagodzić tylko objawy, co jest ogólną domeny obecnej medycyny czy przemysłu farmakologicznego

 

Żadna medycyna nie będzie w stanie wyleczyć tego schorzenia. Aby z choroby się wyleczyć należy usunąć jej przyczynę. Bez tego to można tylko walczyć z objawami. I na to jest nastawiona medycyna (każda, nawet alternatywna).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEtam, już od dawna istnieje medycyna oparta o leczenie przyczyn a nie łagodzenie objawów tyle że nic Ci na ten temat nie wiadomo stąd pewnie twierdzenie że każda medycyna jest nastawiona na walkę z objawami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej. Nie ma rónież czegoś takiego jak leczenie przyczyn. No, chyba że w medycynie. Przyczynę można co najwyżej wyeliminować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna medycyna nie będzie w stanie wyleczyć tego schorzenia. Aby z choroby się wyleczyć należy usunąć jej przyczynę. Bez tego to można tylko walczyć z objawami. I na to jest nastawiona medycyna (każda, nawet alternatywna).

dlatego biorezonans byłby dobry..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.