Skocz do zawartości
IGNORED

[HTPC audio / wideo] kilka pytań o linux'a, śmieci z PC i opłacalność budowy.


Gość cycus12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dał radę. Ja słyszę przez ile routerów przeszedł plic flac ściągany torrentem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Ja słyszę przez ile routerów przeszedł plic flac ściągany torrentem

To akurat wszyscy wiedzą, torrenty wprowadzają ogromny jitter. Jedynym sposobem uzyskania dobrego dźwięku jest zripowanie kupionej legalnie płyty cd. ;)

 

no z tym 192kbps to trochę przestrzeliłeś

Jeszcze niedawno byłem przekonany, że bez problemu da się odróżnić mp3 320kbps od wav. Ale robiliśmy z kolegami z tego forum różne doświadczenia. Sprawdzałem kilkakrotnie, robiąc ślepe testy ze znajomymi, także na doskonałym sprzęcie. Możliwość rozpoznania jest mniejsza na muzyce głośnej bez jakichś "niuansów" w postaci cichych fragmentów. W takim przypadku trudno czasami być pewnym nawet przy 128kbps. Tym bardziej, ze kompresja mp3 podbija skraje pasma, więc trochę oszukuje nasze uszy.

A w takim przypadku trudno mówić o rozpoznawaniu pliki 16/44,1 idącego przez coaxial, optical i usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Ja bym dał radę. Ja słyszę przez ile routerów przeszedł plic flac ściągany torrentem.

to faktycznie jesteś starej daty jak jeszcze tego używasz :P

 

Jedynym sposobem uzyskania dobrego dźwięku jest zripowanie kupionej legalnie płyty cd. ;)

i to koniecznie na wyselekcjonowanym napędzie !

 

Jeszcze niedawno byłem przekonany, że bez problemu da się odróżnić mp3 320kbps od wav. Ale robiliśmy z kolegami z tego forum różne doświadczenia. Sprawdzałem kilkakrotnie, robiąc ślepe testy ze znajomymi, także na doskonałym sprzęcie. Możliwość rozpoznania jest mniejsza na muzyce głośnej bez jakichś "niuansów" w postaci cichych fragmentów. W takim przypadku trudno czasami być pewnym nawet przy 128kbps.

widziałem, nie wszystko ale czytałem. Większość muzyki radiowej tej komercyjnej jest jakby idealna pod niski bitrate :P .

 

http://www.ebay.pl/itm/JONSBO-G3-HTPC-Case-PC-Chassis-Multimedia-Remote-Control-without-PSU-/171036397288?pt=UK_Computing_DesktopComponents_RL&hash=item27d2904ee8 może coś w stylu HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się teraz powiększa stratakazika.pl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

http://www.ebay.pl/i...=item27d2904ee8 może coś w stylu HK.

 

Ładna obudowa i cena sensowna nawet z drogą przesyłką. Od tego samego sprzedawcy kupowałem swoją obudowę. To Polak mieszkający w Anglii (lub przynajmniej ma polskie pochodzenie). Przesyłka była u mnie po 4 dniach od zakupu.

Ta obudowa ma już pilota i wyświetlacz na usb, moja miała jeszcze zasilacz (część wewnętrzną pico psu). Jeśli naprawdę zdecydujesz się składać komputer to coś takiego możesz wziąć pod uwagę. Obudowy HTPC na Allegro są drogie i z reguły brzydkie jak posłanka Pawłowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-ran nie słuchaj młodych, oni się nie znają.

W zatoce piratów i u naszych wschodnich sąsiadów jest wszystko jak trzeba ;)

 

Ładna obudowa i cena sensowna nawet z drogą przesyłką. Od tego samego sprzedawcy kupowałem swoją obudowę. To Polak mieszkający w Anglii (lub przynajmniej ma polskie pochodzenie). Przesyłka była u mnie po 4 dniach od zakupu.

Ta obudowa ma już pilota i wyświetlacz na usb, moja miała jeszcze zasilacz (część wewnętrzną pico psu). Jeśli naprawdę zdecydujesz się składać komputer to coś takiego możesz wziąć pod uwagę. Obudowy HTPC na Allegro są drogie i z reguły brzydkie jak posłanka Pawłowicz.

 

To wielka kobyła :/ z blachy :/ i gniazdka do podłączenia słuchawek i mikrofonu do integry na płycie główniej są jak gwódź do trumny.

To zwykły buczący chiński blaszak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Ładna obudowa i cena sensowna nawet z drogą przesyłką. Od tego samego sprzedawcy kupowałem swoją obudowę. To Polak mieszkający w Anglii (lub przynajmniej ma polskie pochodzenie). Przesyłka była u mnie po 4 dniach od zakupu.

Ta obudowa ma już pilota i wyświetlacz na usb, moja miała jeszcze zasilacz (część wewnętrzną pico psu). Jeśli naprawdę zdecydujesz się składać komputer to coś takiego możesz wziąć pod uwagę. Obudowy HTPC na Allegro są drogie i z reguły brzydkie jak posłanka Pawłowicz.

no zauważyłem że polak, z UK mam transport "gratis" więc źle nie będzie. W Polsce to jest jakaś masakra, nic tutaj niema. A ten LCD widziałęm w opisie że działa tylko z ichnim softem ktoś się orientuje czy da się go wykorzystać z Jriver ? widziałem dodatek ale do zupełnie innego typu.

 

W zatoce piratów i u naszych wschodnich sąsiadów jest wszystko jak trzeba ;)

w końcu to największy sklep muzyczny na świecie ;]

 

To wielka kobyła :/

i taką właśnie chce. przynajmniej mi się nic na pasywnie nie ugotuje... no i mam już taką kobyłe to będzie do pary ;]

 

gniazdka do podłączenia słuchawek i mikrofonu do integry na płycie główniej są jak gwódź do trumny.

To zwykły buczący chiński blaszak

http://www.ebay.pl/i...=item1c3284e7ae lepiej :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

A ten LCD widziałęm w opisie że działa tylko z ichnim softem ktoś się orientuje czy da się go wykorzystać z Jriver ?

LCD przeważnie działa jako moduł lcd2usb i w Linuksie da sie to ogarnąć, a W Windows to nie wiem, bo nie używam.

 

To wielka kobyła :/ z blachy :/ i gniazdka do podłączenia słuchawek i mikrofonu do integry na płycie główniej są jak gwódź do trumny.

To zwykły buczący chiński blaszak

 

To prawda, ze te gniazdka psują wygląd, zaś nieprawda, że to zwykły blaszak, bo front ma solidniejszy. Chiński? Wszystkie są chińskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) może coś w stylu HK.

Wygląd to rzecz gustu, natomiast do takiej obydowy chyba się nie mieszczą wysokie pasywne coolery do cpu. Gdyby nie to, to pewnie sam bym taką kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, większość audiofilów nie odróżni mp3 192kbps od wav, a prawie nikt mp3 320kbps od wav. Optyczne wyjście zapewnia 24bit/96kHz i jest to jakość dużo wyższa od CD 16bit/44,1kHz. Kombinowanie z jakimiś cudami na USB to przerost formy nad treścią.

 

Co do tych różnic to masz absolutną rację jak chodzi o formaty. Mylisz się natomiast co do wyjścia: tu różnice są niestety duże. 16/44 po optyku a po usb to zupełnie co innego. Chciałbym, żeby tak nie było, ale życie jest niestety okrutne.

 

Życie jest okrutne, a ty jesteś mistrzem farmazonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“Kejseren er i garderoben!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na caseking jest mnostwo fajnych obudow w tym kilka chlodzonych calkowicie pasywnie z aluminium. Moze nie jest tanio, ale jak ktos lubi raz a dobrze to cos znajdzie. ja mam Lian Li.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Qrde no chyba takiej co mi przypasuje nie zbudowano ;] Generalnie te co są fajne i przewiewne to raczej nie są dostosowane do pasywnych zasilaczy, chociaż podchodzą rozsądnie do tematu to ciepłe powietrze i tak ucieknie bocznymi szczelinami.

 

Kupiłem tego seasonic;a za fajną kasę (mniej niż 50% wartości) ale mimo wszystko postanowiłem rozważyć PICO, SławekR pisał że PICO to bardzo prosty zasilacz który idealny pod względem "syfu" nie jest. Tutaj http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story9&reid=207 jednak widzimy że zależy to od zastosowanego zasilacza.

 

Pod lupę trafił picoPSU-160-XT czyli 160 watowa wersja z wtyczką 4 pin cpu. Pytanie tylko jaki zasilacz do tego ? na zagranicznych stronach widziałem 192 i 206 watowe kity 12v a w teście użyto aż +19V. Niestety nie widzę tego u nas w kraju, może źle szukam czy ktoś mógłby podać jakiś konkret ?

 

W opisach pico (głównie tych słabszych) często jest informacja że nie obsługuje on napędów 5,25''. Jak rozumiem jest to spowodowane zbyt niskimi mocami ? (więc 160 nie powinna mieć żadnych problemów) czy są jeszcze jakieś inne ograniczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbudowałem kilka takich HTPC w oparciu o 90 i 120 watowe PICO PSU i póki nie będziemy do takiej stacji wpychać kart graficznych na PCIE to wystarcza do tego 5A 12VDC krajowy zasilacz liniowy Tomanek. Mam i polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd był w każdym, ale raczej szczelinowy (slot in) nie mniej to nie istotne, to jest 5~10 wat, nie powinno to robić znaczenia.

Napisz do firmy Tomanek, powołaj się na mnie, będą wiedzieć o jakie zasiłki chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno mierzyłem swojego kompa - stacjonarkę takim miernikiem poboru prądu za 20zł. Nie wiem czy dobrze mierzy, kumpel twierdził ze ok.

Komp: Pentium G2120 (Podkręcony! :D), Asus na H67, karta muzyczna, wifi, hdd, zasilacz 460W, max pobór jaki udało się nam uzyskać to 72W (Ale i tak chwilowo), przy obciążonych na 100% jakimś linuxowym programikiem obu rdzeniach i w tym samym czasie wyświetlanym filmie fullhd (11GiB). Z włączonym sprzętowym dekodowaniem dochodziło max do 69W. Idle trochę ponad 40W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“Kejseren er i garderoben!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasialacz 460W chodzący na 10 czy 20% będzie miał też większe straty niż 120W Pico.

Mi się udało przy podobnej konfiguracji, mniej wydajny ale w starszej technologi (32nm) procek G540 obciażyć do ponad 100W ale na innym zasilaczu AC/DC do Pico i chodziło to tak pare godzin i nic się nie działo negatywnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Nie dawno mierzyłem swojego kompa - stacjonarkę takim miernikiem poboru prądu za 20zł. Nie wiem czy dobrze mierzy, kumpel twierdził ze ok.

Komp: Pentium G2120 (Podkręcony! :D), Asus na H67, karta muzyczna, wifi, hdd, zasilacz 460W, max pobór jaki udało się nam uzyskać to 72W (Ale i tak chwilowo), przy obciążonych na 100% jakimś linuxowym programikiem obu rdzeniach i w tym samym czasie wyświetlanym filmie fullhd (11GiB). Z włączonym sprzętowym dekodowaniem dochodziło max do 69W. Idle trochę ponad 40W.

tylko że to się nie nadaje do "naszego" zastosowania. h77 jest "more eco" podobnie procesory z "T" , TDP cpu - 20w i ssd to naprawdę prądu będzie brało symbolicznie..

 

Wiele do zasilania nie będzie, płyta, ram, celeron jak na pierwszej stronie no i napęd ale klasyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lupę trafił picoPSU-160-XT czyli 160 watowa wersja z wtyczką 4 pin cpu. Pytanie tylko jaki zasilacz do tego ? na zagranicznych stronach widziałem 192 i 206 watowe kity 12v a w teście użyto aż +19V. Niestety nie widzę tego u nas w kraju, może źle szukam czy ktoś mógłby podać jakiś konkret ?

 

Jeśli chcesz pico, to kupowałem tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pico to moim zdaniem ma sens tylko wtedy, jak seasonic nie pasuje do obudowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pico nie zajmuje miejsca i pozwala na naprawdę małe obudowy z aluminium a nie z blachy, i kosztuje z dobrym zasilaczem AC/DC tyle co te Seasonic, które bedą chodzić na 10% mocy (stabilność)

 

Taki Eco Eco zestaw na MB w ITX i Pico schodzi poniżej 20W cała stacja w IDLE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

no nie wiem czy tak tanio dla 120w to kupisz najnowszego seasonic'a (x-400 jest już stary) i wystarczy Tobie jeszcze kasy na dobrą imprezę. Obudowy sa aluminiowe bo jednocześnie są radiatorami więc powinny być odpowiednio usytuowane.

 

seasonic'a kupiłem w cenie samego pico 95. Nie kwestionuje jakości zasilaczy naszego rodaka, ale cena jest 2krotnie wyższa niż zagraniczne mocniejsze jednostki które widzieliśmy w testach.

 

no właśnie... 10%... zrobię choinkę z ledów by go obciążyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Pico ze względu na możliwość zasilania ich liniowym zasilaczem.

Nie wiem czy każdy DAC na USB zasilany z HTPC na to reaguje ale u mnie to słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

a czemu go zasilasz przez USB ? z tego co widziałem są zasilacze linowe które dostarczają prąd również przez USB jednocześnie ekranując od komputera, ludzie tego używają np do zewnętrznych kart dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem takie coś na allegro za 170 PLN. Dostałem wczoraj, dolutowałem ten kabelek ze zdjęcia no i działa. Wspiera tylko Usb Audio Class 1 czyli do 96/24, mi to jednak w zupełności wystarcza.

 

Jest to izolator galwaniczny USB na kości Analog Devices (iCoupler)

 

bscope_iso.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz to Seasonic x-460 Fanless, tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest test 400 przy 50-70W jakieś 80-85% efektywności.

 

tylko że to się nie nadaje do "naszego" zastosowania. h77 jest "more eco" podobnie procesory z "T" , TDP cpu - 20w i ssd to naprawdę prądu będzie brało symbolicznie..

 

Wiele do zasilania nie będzie, płyta, ram, celeron jak na pierwszej stronie no i napęd ale klasyk.

 

Przecież to jest zwykły komputer nie htpc. Podałem to jako przykład, bo wynik jest bardzo dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“Kejseren er i garderoben!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją płytę Gigabyte H77TN z procesorem i3 TDP 55W + 2x 4GB RAM DDR3 + SSD mSATA + HDD 2,5" + karta sieciowa mPCI + DVD pecetowe zasilam zasilaczem 12V, 60W. W zupełności on wystarczy. Procesor mało kiedy pobiera więcej niż 10W, HDD 5W, DVD pewnie nie więcej niż 15W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Jest to izolator galwaniczny USB na kości Analog Devices (iCoupler)

nie głupie, przynajmniej nie gra Ci kabel USB, rambo pewno go słyszy bo prąd + dane zawsze wymagały lepszej kolczatki.

 

co do zasilania to wystarczy popatrzeć na laptopy, najmocniejszy obecnie sprzedawany zasilacz to 90w gdzie do zasilenia mamy jeszcze matrycę i często grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.