Jump to content
IGNORED

Kolumny do Vincenta CD S 1.1 i wzm. SV226MKII

RobertKarol

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

może ktoś z posiadaczy Vincenta CD S1.1 + SV226MKII może podzielić się ze mną doświadczeniami z doboru kolumn. Mój pokój to 18 m².

Założony budżet ok. 4-6 k. zł. Preferuję rynek wtórny. Z odsłuchu w salonie ,raczej, odpadły np. AP Sitara (obecnie kosztują tylko ok. 7k.) Monitory, jak najbardziej, mile widziane. Słucham głównie akustycznego Jazzu , oraz ambitniejszego starszego rocka (powiedzmy Pink Floyd i okolice) w grę jednak wchodzi każda, po prostu dobra muzyka.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Robert.

Witaj Robercie,

zwróć proszę uwagę na kolumny Tannoy Revolution DC6T SE lub jeden z modeli Xavian XN125 lub XN 250.

Skontaktuj się jednak proszę z naszym salonem i porozmawiaj koniecznie z Rafałem, który oprócz doświadczenia setek odsłuchów takiego zestawu, prywatnie ma także taką konfigurację.

Zapraszam swoją drogą na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witaj Robercie,

zwróć proszę uwagę na kolumny Tannoy Revolution DC6T SE lub jeden z modeli Xavian XN125 lub XN 250.

Skontaktuj się jednak proszę z naszym salonem i porozmawiaj koniecznie z Rafałem, który oprócz doświadczenia setek odsłuchów takiego zestawu, prywatnie ma także taką konfigurację.

Zapraszam swoją drogą na odsłuchy.

Dzięki za pomoc. Jestem mocno zainteresowany XN 250 Evo - ale przekraczają mój budżet (ze standami znacznie).

Pozdrawiam,

Robert.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.