Skocz do zawartości
IGNORED

Subbu DAC V3 - ES9023/WM8804 SPDIF


Kopczas

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Kopczas' timestamp='1384874225' post='2996848']
Panowie,
W kwestii zamówienia części:
jestem wstanie zamówić części na płytkę z dac. Jeśli chcecie części do zasilacza to proszę o koszyk z tymi elementami z farnella.
Jeśli chodzi o koszty: komplet do DAC do 92zł plus wysyłka z farnella (dzielona na 3 osoby : 25/3) 8.3zł. plus wysyłka do was 6zł.

Części to wszystko smd, rezystory 1%..Większość elementów na płytce jest w rozmiarze 0805 ale np jest jeden 1uf 0603 więc wszystki kondy tej pojemności biorę 0603. poza tym w ramach oszczędności, zamiast rn1 na płytce, będą 4 sztuki 10k 0603. Pady są duże a odległości międzi nimi dość małe więc tolerancja w rozmiarze elementów jest znaczna.

Proszę o deklarację czy chcecie te części czy nie, wyślę też wiadomość PW. Moja płytka kurzy się od tygodnia. Na deklaracje czekam do jutra. Jeśli nie dostanę odpowiedzi, zamawiam to co mi będzie potrzebna.
[/quote]

Do mnie przesyłka przyszła dziś. Chętnie piszę się na części do DAC'a. Z braku czasu nie zabierałem się jeszcze za kompletowanie części , stwierdziłem że poczekam aż przyjdzie płytka ... więc chętnie podłączę się na części do DAC'a , na części do zasilacza też byłbym chętny, ale nie dam rady do jutra przebrnąć przez skompletowanie wszystkich koszyka potrzebnych, zresztą coś przyzwoitego do zasilenia znajdzie się w szufladzie a przysłana płytka może poczekać.

Wpadłem na chwilkę ale muszę spadać bo za scianą krzyki ... trzeba zapędzić maluchy do łóżek ... nie ma lekko ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zamówienia ma się tak, że koło godziny 20 wczoraj obaj koledzy, którzy deklarowali zakupu części potwierdzili udział, tym samym o 20:05 części zostały zamówione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sygląda Subbu dostosowany do moich potrzeb. Jeszcze nie wiem jak bo muszę dostosować zasilacz do napięć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrektychy

(Konto usunięte)

gratulacje, idziesz jak burza, ciekawe jak zagra ? Szczególnie interesuje mnie porównanie z AD1865, aktualnie jestem na etapie "dopieszczania" tego DACa, z kolei projekt Subbu ma dosyć fajne opinie, będzie co testować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem. Gra. Przy pierwszym kontakcie nie olśniło, ale na przestrzeni godziny dźwięk bardzo się zmienił więc ostatecznie za parę dni będę mógł jakieś ostateczne wnioski wyciągnąć.
Zasilanie z akumulatora przez 4x super teddy reg.

W wolnej chwili siądę z rachunkiem z farnella i podam wam ostateczne kwoty do wpłaty, podam numer konta i powysyłam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ten DAC musi być podłączony z końcówką mocy przez jakieś pre. Podłączyłem dzisiaj pre z chińskiego kitu i jest o niebo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

dostałem coś takiego 09.09.2013 traktować to ja potwierdzenie czy tylko informację

Hello Arkadiusz Pajszczyk,

Thanks for signing up for the “Subbu DAC V3” Group Buy. Attached is the link to download the Subbu DAC V3 documents package. This package contains the BOM, Schematics and Silkscreen for DAC and PSU. Also below is the summary of your order and the shipping address.

Documents Link:

https://docs.google.com/file/d/0B9EJcfVWg6MTbWN3SGVpX1FDNms

Order Summary:

DAC Chip: 1.0
DAC PCB: 1.0
PSU PCB: 1.0

Shipping Address:

Arkadiusz Pajszczyk
Lodzka 50
Lodz
Poland
95050
Poland
If you see any errors / discrepancies please contact me at [email protected] or send a private message to “unixdeveloper” at diyaudo.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dojść jeszcze potwierdzenie wysyłki w numerem do śledzenia listu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolę błędy entuzjazty od obojętności mędrca" - Anatol France

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.