Skocz do zawartości
IGNORED

dali epicon 2


kaaapa

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach szukając tego czegoś w muzyce miałem zamiar sprzedać obecny zestaw stereo i kupić coś nowego, ale miałem okazję posłuchać ww. monitorów i się zakochałem w ich brzmieniu;), sprzęt jaki posiadam to roksan kandy k2 dac ps audio nuwave za źródło służy na razie laptop kolumny fali ikon 5mk2, mogę mieć te monitory praktycznie po cenie zakupu ale czy jest sens podłączać do mojej elektroniki, zapomniałem dodać mam też końcówkę K2 a więc mógłbym zastosować bi amping, pytanie czy warto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Jeśli masz możliwość zakupu po okazyjnej cenie Dali Epicon2 , to może pomyśl o ich zakupie.

 

Narazie pograją trochę z obecną elektroniką Roxana, a kiedy będziesz miał możliwość wymiany elektoniki na "lepszą" to ją po prostu wymienisz.

 

Porządne kolumny już będziesz miał.

 

Ja na początku miałem za dobre kolumny do amplitunera KD NADA i cienkiego wzmaka Denona i grałem na tym ładnych kilka lat zanim uzbierałem kasę na mój obecny system.

 

Spokojnie, na wymianę elektroniki jeszcze przyjdzie czas. :-)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

napisz trochę więcej szczegółów na temat wielkości pomieszczenia, Twoich preferencji brzmieniowych. Co podoba Ci się w brzmieniu aktualnego zestawu kolumn, co ewentualnie chciałbyś zmienić.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich poszukiwaniach i długotrwałych odsłuchach wybór padł epicon 2, ten dzwięk prezentowany przez te monitory to absolutna poezja dla mnie nawet z moim K2 te monitory zagrały fenomenalnie choć wiadomo że z lepszym wzmakiem będzie jeszcze lepiej, mi to wystarczy na wzmak przyjdzie czas. Ważne że roksan wspaniale sobie radzi z tymi dali, teraz kolorek fornir muszę negocjować z drugą połówką:) i końcówkę wyciągnąć z szafy;), wiem że dla K2 to szczyt możiiwości a może i mezalians podłączając takie monitory do niego ale przeskok z obecnych ikon 5mk2 jest drastyczny nie ma co porównywać po prostu wspaniały dzwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.