Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz kupić po Baltlabie Epoca 2 ?


sebolx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie szukam wzmacniacza wcześniej miałem Baltlaba E2 chciałbym kupić o ile to możliwe coś grającego tak samo dobrze jak Baltlab albo lepiej oczywiście i z lepszym kopem na basie bo tylko tego kopa mi w Baltlabie brakowało trochę .

Teraz najważniejsze cena...niestety mam tylko 3000 pln wiem że będzie trudno w tej cenie pobić Baltlaba E2 ale może coś takiego istnieje oczywiście mowa o używanych klockach tranzystor lub hybryda lampy nie chcę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXPOSURE 3010

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i temat załatwiony...polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakup po odsłuchu na Twoich kolumnach (nie podałeś jaki masz zestaw kolumn). W kręgu Twoich zainteresowań powinien znaleźć się Roksan oraz hybrydy lampowe Vincent.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exposure nie polecam o ile Baltlab Ci pasował. Bas może być lepszy ale wszystko inne jest... hmmm... specyficzne. :)

Powiem tak: za 3 tysiaki jedź sobie na wakacje.

Żeby godnie zastąpić Baltlaba potrzebujesz dużo więcej kasy.

Wszystko inne będzie krokiem w bok a nie postępem.

Chyba, że... ale to karkołomna impreza... poszukaj używanego polskiego wzmaka firmy Madral.

Jak znajdziesz, to wygrałeś los na loterii.

Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny to Monitor Audio GS20 a CD obecnie Advance Acoustic MCD-204 na lampach Psvane Reference 12AX7-T napisałem obecnie bo to juz 8 CDk w ostatnich miesiącach którego mam .

 

 

Exposure nie polecam o ile Baltlab Ci pasował. Bas może być lepszy ale wszystko inne jest... hmmm... specyficzne. :)

Powiem tak: za 3 tysiaki jedź sobie na wakacje.

Żeby godnie zastąpić Baltlaba potrzebujesz dużo więcej kasy.

Wszystko inne będzie krokiem w bok a nie postępem.

Chyba, że... ale to karkołomna impreza... poszukaj używanego polskiego wzmaka firmy Madral.

Jak znajdziesz, to wygrałeś los na loterii.

Powodzenia.

Tak właśnie myślałem że za te 3000 pln nic Baltlaba nie pokona co do Madrala to z pewnością tego losu nie wygram bo nie mam szczęścia niestety .

Jeśli chodzi o Expo zgadzam się z tobą w 100 % . Powoli tracę apetyt na to całe audio jeszcze chwila i sprzedam te wszystkie graty i zakończę ta zabawę bez końca bo ile można szukać moja cierpliwość już się kończy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończysz słuchanie muzyki, bo wzmacniacza nie możesz znaleźć....?

To Ty słuchasz sprzętu a nie muzyki. Przykro mi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończysz słuchanie muzyki, bo wzmacniacza nie możesz znaleźć....?

To Ty słuchasz sprzętu a nie muzyki. Przykro mi....

tak słucham wzmacniaczy nie muzyki też mi przykro :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF A300,jesli znajdziesz. Nie rozumiem dlaczego odrzucasz lampe?

Lampę miałem co prawda tylko Yaqin MC-10L ale dawał radę 3 lata ogólnie grał fajnie wokale miał nawet lepsze niż Baltlab tylko za dużo basem grał ten lampowiec bas w nim dominował i był trochę mułowaty z wygody wybrałem Baltlaba bo znudziła mi się ta zabawa lampowcem .

Chociaż czasami myślę żeby jeszcze raz dać szanse Yaqinowi MC-10L bo wtedy ten bas był w nim dodatkowo podbity przez źródło Atoll CD100 ten CD jak później się przekonałem gra bardzo mocnym basem chyba najmocniejszym jaki słyszałem w CD te basy w Yaqinie i Atollu sie dodały i było dużo za dużo basu . Napisałem że nie chcę lampowca bo dobre kosztuja dużo więcej niż 3000 pln a później jeszcze kolejne 1000 pln na lampki to nie dla mnie za droga zabawa z tymi lampowcami . MC-10L nie był kosztowny w utrzymaniu lampki tanie do niego są .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian

pomyśl też nad Atollem IN100. Ma dobra prasę. Słuchałem go dosyć dawno w AF, przy okazji kolejnych odsłuchów. Pozostawił dobre wrażenie. A tak wogóle może faktycznie warto wrócić do lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj Krell kav 300i-to niewiele drożej a poziom nieosiągalny dla wymienionych .zapewni ci spokój na dłużej.warunek-żadnej grzebanej padliny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę od wielu miesięcy zmagasz się z niedomaganiem systemu , a może wina leży po innej stronie . Byłem ostatnio na takiej imprezie audiofilskiej z okazji 10 urodzin Audiostereo w Pabianicach i tam był prezentowany system za grubą kasę, który zaczął dobrze grac dopiero po zamontowaniu ustrojów akustycznych . Może ta strona u Ciebie boleje :) Warto to sprawdzic zanim sprzedasz kolejny klocek , tym bardziej , że podobno można umówic się na wypożyczenie kilku ustrojów . Z takiej pasji nie warto rezygnowac...

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź kolegi wyżej z własnego doświadczenia wiem że przy braku odpowiedniej akustyki nawet najlepszy sprzęt zagra fatalnie ale dużo osób pomija tą kwestię i inwestuje w coraz to droższy sprzęt i nadal coś jest nie tak.

Co do samych ustrojów można też je samemu wykonać np. tak.Ov4oL-2Upm8h.JPG?v=2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo lepiej oczywiście i z lepszym kopem na basie bo tylko tego kopa mi w Baltlabie brakowało trochę .

Triode ma rację z tym Krellem. Ja bym dodał Yaqina MC-100B . Bije na głowę MC10 którego miałeś zarówno pod względem jakości brzmienia jak i mocy . A brzmienie dopasujesz sobie lampami sterującymi tak jak będziesz chciał. Jednak nie oczekuj cudów od tych kolumn o czym już wielokrotnie pisaliśmy na PW .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o akustykę idealnie u mnie nie jest ale jakoś źle też nie .

Od kolumn nie oczekuję cudów wiem ile potrafią i jakim basem mogą zagrać jak dla mnie wystarczającym bo mam małe pomieszczenie więć dźwięk potrafi być dosyć mocny gdy gram głośniej .

Epoca 3 pewnie by zagrała fajnie tyle że 5500 pln kosztuje używana kiedyś była za ok 3800 pln i poszła szybko .

Atolla IN100 nie słyszałem ale CD100 miałem to grał bardzo dynamicznie dziko z super kopem na basie tyle że z GS20 za jasno za ostro było z ProAc D15 w Atollu CD100 już ostrości nie było żadnej .Obawiam się że IN100 nie będzie grał takim barwnym dźwiękiem jak Baltlab i chyba takich fajnych wokali nie będzie miał a może się mylę nie słuchałem niestety IN100 . Krell kav 300i to chyba jeden z najbardziej udanych krelli pewnie by mnie zadowolił ale trafić go trudno i jeszcze w super stanie nie grzebanego więc ogólnie strach trochę kupować okazje takie .

Myślałem też o Jolida JD 1501 słyszał ktoś ten wzmacniacz może wart uwagi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epoca 3 pewnie by zagrała fajnie tyle że 5500 pln kosztuje używana kiedyś była za ok 3800 pln i poszła szybko

5500 kosztuje nowy, używka prawie nie do zdobycia, co do wzmacniacza jeżeli fundusze na to pozwolą to też bym próbował celować w Krell KAV 300i.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako opcja,zwłaszcza dla kogoś z umiejętnościami DIY,poskładać końcówkę na Ice-power+ lampowe pre.przy sensownym kursie waluty taka dzielonka nie będzie droga.można np. tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako opcja,zwłaszcza dla kogoś z umiejętnościami DIY,poskładać końcówkę na Ice-power+ lampowe pre.przy sensownym kursie waluty taka dzielonka nie będzie droga.można np. tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY nie dla mnie ostatnio przerabiałem UGODE fajny wzmacniacz ale nie znalazłem nikogo kto by mi go ulepszył włożył w obudowę i dorobił pilota więc sprzedałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym spotkaniu w Pabianicach , o którym Ci pisałem była prezentowana również UGODA , przez usera o nicku LESZEK B. i wyglądała zarypiście. Poza tym ten diyowiec prezentował kolumny własnej konstrukcji również fajnie grające. Ten gośc jest chyba z Twoich regionów , więc może warto poszukac kontaktu ? Zapytanie musisz kierowac do kolegi Palton

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIY nie dla mnie ostatnio przerabiałem UGODE fajny wzmacniacz ale nie znalazłem nikogo kto by mi go ulepszył włożył w obudowę i dorobił pilota więc sprzedałem .

Za szybko się poddałeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko się poddałeś .

Może i za szybko ale UGODA którą miałem grała basem podobnie do Baltlaba jeśli chodzi o ilośc basu czy też kopa to dla mnie trochę za słabo . Góra i wokale jakoś bardziej mi się podobały w Baltlabie wiem że moja UGODA wymagała jeszcze kilku poprawek bo była złożona zgodnie z pierwszym projektem z ustawionym tym niskim prądem czy po ulepszeniach dużo by się zmieniło w dźwięku tego już się nie dowiem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugoda w większości przypadków będzie wymagała przedwzmacniacza. Oczywiście wiele zależy od źródła.

Co do basu to Ugoda ma go bardzo dobrej jakości ze względu ma możliwość różnicowania tego zakresu.

Dlatego dla niektórych, przyzwyczajonych do mniej zróżnicowanego, podbitego basu - może go na Ugodzie brakować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugoda w większości przypadków będzie wymagała przedwzmacniacza. Oczywiście wiele zależy od źródła.

Co do basu to Ugoda ma go bardzo dobrej jakości ze względu ma możliwość różnicowania tego zakresu.

Dlatego dla niektórych, przyzwyczajonych do mniej zróżnicowanego, podbitego basu - może go na Ugodzie brakować.

Niestety nie miałem przyjemności usłyszeć tak do końca co potrafi ten wzmacniacz ale nic złego o nim nie powiem bo byłem zaskoczony że coś co kupiłem za 500 pln grało tak dobrze z tym basem masz rację wiem o co chodzi dało się odczuć kontrolę i różnicowanie ogólnie UGODA u mnie zagrała takim zrównoważonym dźwiękiem wszystkiego było tyle ile powinno być no może trochę mi góry brakowało ale mój CD też grą delikatną górą więc to mogło być przyczyną braku blasku góry . Ja lubię dużo mocniejszy bas niż większośc bo audiofilem nie jestem plumkanie nie dla mnie lubię dźwięk że tak powiem tłusty nasycony barwny lekko ocieplony z dociążonym basem schodzącym najniżej jak się da"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię dźwięk że tak powiem tłusty nasycony barwny lekko ocieplony z dociążonym basem schodzącym najniżej jak się da"

 

 

I na to Ugodę stać o ile oczywiście nagranie, źródło i kolumny pozwolą. Ale oczywiście rozumiem że ta bezkompromisowość Ugody nie każdemu przypadnie do gustu :).

Mam nadzieję że znajdziesz wzmacniacz z którego będziesz bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką miałeś wersję Ugody . Na czym złożoną i jak wyregulowaną. Ale moja miała taki basior że dopiero Calyx CTI i jeszcze lepiej Xindak A600P pokazał że można trochę lepiej .

Zresztą w KAiM chyba nadal jest używana a były już przeróżne i często bardzo drogie wzmacniacze co o czymś świadczy.

Nie tu masz problem jak już wielokrotnie Tobie pisałem .

Może faktycznie spróbuj Yaqina i wsadź 6SN7 KEN RADy . Będziesz miał podbity basior jak się patrzy bez jakiejś tam utraty jakości .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie szukam wzmacniacza wcześniej miałem Baltlaba E2 chciałbym kupić o ile to możliwe coś grającego tak samo dobrze jak Baltlab albo lepiej oczywiście i z lepszym kopem na basie bo tylko tego kopa mi w Baltlabie brakowało trochę .

Teraz najważniejsze cena...niestety mam tylko 3000 pln wiem że będzie trudno w tej cenie pobić Baltlaba E2 ale może coś takiego istnieje oczywiście mowa o używanych klockach tranzystor lub hybryda lampy nie chcę .

 

Miałem Baltlaba i bardzo ale to bardzo ceniłem sobie ten wzmacniacz. Później wskoczyłem na amplifikatora 2003 (ta gorąca wersja), grałem na tym jakieś pięć lat i był to lepszy wzmacniacz może nie pod każdym względem ale na pewno bardziej uniwersalny no i z basem :) Do kupienia obecnie w cenie baltlaba, natomiast idąc dalej tym tropem to już tylko amplfikator G a to już zupełnie inna liga i polecam w ciemno nawet jeśli trzeba by trochę dołożyć. Spróbuj skontaktować się z Panem Burskim, czasem idzie wyprosić coś w dobrej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Baltlaba i bardzo ale to bardzo ceniłem sobie ten wzmacniacz. Później wskoczyłem na amplifikatora 2003 (ta gorąca wersja), grałem na tym jakieś pięć lat i był to lepszy wzmacniacz może nie pod każdym względem ale na pewno bardziej uniwersalny no i z basem :) Do kupienia obecnie w cenie baltlaba, natomiast idąc dalej tym tropem to już tylko amplfikator G a to już zupełnie inna liga i polecam w ciemno nawet jeśli trzeba by trochę dołożyć. Spróbuj skontaktować się z Panem Burskim, czasem idzie wyprosić coś w dobrej cenie.

 

O ciekawa propozycja no i miło że nasza krajowa tylko pewnie będzie problem kupić takiego 2003 którego miałeś a G raczej za drogi dla mnie .

Poczytam o tych wzmacniaczach bo wyglądają ciekawie wierzę że też grają dobrze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.