Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do B&W CM4

michu85

Recommended Posts

Witam,

posiadam kolumny B&W CM4 podpiete pod amplituner AV. Chcialbym jednak wiecej wycisnac z kolumn i dlatego rozgladam sie za wzmacniaczem stereo. W moim zestawie znajduje sie rowniez odtwarzacz Cd Cambridge Audio Azur 540C V2. Moj budzet to ok. 2 tys. zl. Pokoj do odsluchu ma ok. 20 m kw. Slucham roznej muzyki z naciskiem na jazz, soul. Bede wdzieczny za pomoc. Preferuje jakis sprzet z drugiej reki.

Pozdrawiam

Witaj,

minimalnie zwiększ budżet skorzystaj z rabatu klubowego i pomyśl o wzmacniaczu Rega Brio-R. Powinien w pełni Cię usatysfakcjonowac.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witam,

niestety nie jestem z okolic Pabianic wiec szansa odsluchu w Q21 odpada. Wzmacniacz Rega Brio-R ma bardzo przychylne opinie uzytkownikow. Ciekawi mnie rowniez Marantz PM6004. Slyszalem ze dobrze sie zgrywa z ostrymi B&W. Czy bedzie on lepszy niz moj H/K AVR 660 w stereo?

Jeszcze jedna reflekcja. Ostatnio bylem u kolegi ktory ma wzmacniacz NAD C356BEE. Pieknie z niego gralo. I tu zaczalem sie zastanawiac czy w cos takiego nie zainwestowac i miec swiety spokoj na pare dobrych lat. Czy nad moze zgrac sie z moimi kolumnami czy za duzy ma potencjal jak na moje fronty. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

Jeśli chcesz nada to przy okazji zakup do niego potencjometr od siły głosu bo na porządku dziennym padają, są po prostu kiepskie. Dwa, nad ma w sobie DUŻO audiofilskiego powietrza .. :) patrzyłeś tego vincenta? Nie jestem jego sprzedawca, poleciłem Ci jeden z najlepszych wzmacniaczy w tej cenie. Jak masz możliwości to odsłuchaj go, te wzmacniacze gwarantują zadowolenie z góry..

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Accuphase P-450, Visaton Couplet, Visaton Conga, Asus Xonar Essence ONE

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.