Skocz do zawartości
IGNORED

Bandyta od Majki Jeżowskiej mnie pobił ...


zjj_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Bandyta od Majki Jeżowskiej (tak, to jest ta co dla DZIECI śpiewa !) dotkliwie mnie dzisiaj w nocy pobił.

 

Właśnie wróciłem z przychodni, gdzie przeprowadzono kompleksowe badania prawie-zwłok mojej osoby, w tym między innymi rentgen przypuszczalnie złamanego nosa,

usg jamy brzusznej z podejrzeniem wylewu wewnętrznego, skierowanie na kompleksowe badanie i zapewne leczenie mojego nie-tak-już-audiofilskiego prawego ucha, z którego krew się lała obficiej niż z mojego przypuszczalnie złamanego nosa .... Nie wspominam o ogólnych siniakach i obrażeniach wynikających z faktu, że Bandyta od Majki Jeżowskiej (ten, co mu klucze do swojego mieszkania udostępnia) kopał mnie leżącego na ziemi po brzuchu, po głowie, po twarzy, po uszach.

 

Tak sobie patrzę na te różnorodne skierowania na badania, jak również na te wyniki badań, które już odebrałem ......

 

i się zastanawiam ....

 

Jak to jest możliwe, że tacy "Artyści" to są Święte Krowy, które mogą funkcjonować poza prawem ?

 

Jak to jest, iż tak jedna czy druga wyjdzie na scenę i zaśpiewa "Najpiękniejsza w klasie, bez dwóch zdań" - i już przez to staje się klasą uprzywilejowaną, która ma swoich bandytów którzy kopią ludzi po twarzach i po wnętrznościach ?

 

No bo jedyne czym zawiniłem, to to, iż chciałem się po prostu wyspać w nocy.

Wpadłem więc na poroniony pomysł, aby pójść do Mieszkania Majki Jeżowskiej, i poprosić tego tam Pana, co pomieszkuje, aby zechciał bić swoją kobietę nieco lżej,

bo jak ją tak mocno bije to ona strasznie krzyczy.

 

A jak ona krzyczy - to ja na dole spać nie mogę. Rozbudza mnie, i potem to jej durne szlochanie nie pozwala zasnąć.

 

Jak to jest, że tacy ludzie "śpiewają" .... a my tego potem "słuchamy" i klaszczemy jakby oczarowani tym ich landrynkowym wizerunkiem medialnym ?

 

Szanowni Koleżanki i koledzy, póki co to raczej nie będę się z wami dzielił moimi spostrzeżeniami, czy z kondensatorem takim czy śmakim sprzęt gra lepiej czy gorzej.

Po prostu nie słyszę prawidłowo na prawe ucho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bydlak jeździ wypasioną furą (podobnie jak Majka Jeżowska zresztą) - więc takich to raczej do pierdla nie wsadzają....

Kwity zbieram, ale coś czuję że to beznadziejna rozgrywka w polskich sądach będzie.

Więc wybaczcie, że tak tutaj, ale po prostu musiałem swoje żale gdzieś wylać.

Siedzę na półdupku i tak piszę sobie (na tym drugim niestety - nie mogę usiąść - bo też boli).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Przemoc w rodzinie, szczególnie jak się nie jest Arnoldem się zgłasza.Nawet jeśli jesteś Arnoldem przemocy to nie zatrzyma, będzie dostawała po cichu. Tak jak to -uznam, że żartem- zasugerowałeś.

 

Uciszać to można prywatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto to kuwa był, Chuck Norris?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo żeby ona tak nie krzyczała ....

A jak ona krzyczy - to ja na dole spać nie mogę. Rozbudza mnie, i potem to jej durne szlochanie nie pozwala zasnąć. Jakaś śpiewaczka operowa - też artystka - podobnie jak Majka Jeżowska - normalnie to gamy i oktawy wyśpiewuje i całkiem przyjemnie się tego słucha (za dnia), ale jak jest stłuczona na kwaśne jabłko w lokalu Pani Majki Jeżowskiej - to wyje w niebogłosy, a to już w nocy niefajne jest.

 

Z tego ogólnego bólu - to nawet odechciało mi się dzisiaj OTL'a włączać.

 

Tak - tego samego, co na AudioShow 2012 tak Wam się bardzo podobał, jeśli chodzi o brzmienie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>> przemocy to nie zatrzyma, będzie dostawała po cichu

 

Ale niech on sobie ją tam bije. Nic mi do tego. W końcu to są znajomi Majki Jeżowskiej - artyści - to jest świat bardzo specyficzni.

A ino niech to robi po CICHU - niech ją zaknebluje, czy co, żeby japy w niebogłosy w nocy nie darła ....

 

Ja po prostu spokojnie spać chcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd sądem, ale skoro są tacy medialni to media chętnie twoją przygodę opiszą.

 

fakt opisze i tyle tego będzie. Ludzie mają to w dupie.

 

 

Jak ktoś kogoś napierdala za ścianą, to się wzywa policję. Bo jak oni są na miejscu i to usłyszą, to delikwent ma przesrane. A tak dupa. Oczywiście sprawę zakładać, ale są szanse, że sama pani J. stanie w obronie chłopaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Było wezwać policję.

Ależ była. Patrol na interwencji. Spisał jegomościa. Niestety nie chcieli lub nie mogli z racji na procedurę wyjawić jego tajemniczej tożsamości.

Pogotowie też było. Nawet do szpitala mnie brać chcieli, ale tam bym i tak do rana leżał jak bezpański pies (cytat ze źródła z wnętrza karetki) i nikt by tam na mnie nie spojrzał aż do rana. Ponoć na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - jak nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, to takich klientów na przeczekanie do rana trzymają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Jak oprzytomniejesz to napisz wszystko co i jak. Czy trzeźwy byłeś i nie naćpany? Dlaczego nie wezwałeś policji? I inne okoliczności. Np. skąd wiesz, że ona krzyczy - bo on ja bije, a nie posuwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

>>>> przemocy to nie zatrzyma, będzie dostawała po cichu

 

Ale niech on sobie ją tam bije. Nic mi do tego. W końcu to są znajomi Majki Jeżowskiej - artyści - to jest świat bardzo specyficzni.

A ino niech to robi po CICHU - niech ją zaknebluje, czy co, żeby japy w niebogłosy w nocy nie darła ....

 

Ja po prostu spokojnie spać chcę.

 

gdy tak piszesz, przestaję ci współczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> To kto to kuwa był, Chuck Norris?

 

Z pomocą redakcji pewnego kolorowego warszawskiego czasopisma udało mi się jedynie drogą wykluczenia ustalić, iż bandytą NIE jest syn Pani Jeżowskiej. Pokazali mi jego fotografię - to inna osoba jest. Ponad to niestety nie wiem - tożsamość pozostaje nieznana. Pytałem na budynku - ale niestety nikt nie wie co to za typy tam pomieszkują. Ma klucz więc wchodzi i pomieszkuje. Tyle.

 

>>> Sąd sądem, ale skoro są tacy medialni to media chętnie twoją przygodę opiszą.

Być może. Może tak, może nie. Też przecież nie mam pojęcia, jakie tam w tej ich branży są układy czy układziki. Zresztą zanim coś napiszą, to sprawdzą pięć razy. A tam gdzie jest słowo przeciwko słowu - to krew się nie liczy. Ważne jest kto ma większą brykę ....

 

>>> gdy tak piszesz, przestaję ci współczuć.

No może trochę po bandzie pojechałem. Pamiętaj że mnie wciąż wszystkie gnaty bolą ...

 

>>> Jak oprzytomniejesz to napisz wszystko co i jak. Czy trzeźwy byłeś i nie naćpany? Dlaczego nie wezwałeś policji? I inne okoliczności. Np. skąd wiesz, że ona krzyczy - bo on ja bije, a nie posuwa?

 

Jestem przytomny. Jestem / byłem trzeźwy. Co do zasady nie ćpam. Policję wezwałem. Kontekst awantury domowej był jednoznaczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> W szoku.

No chyba tak. Ciśnienie 180/100, tętno 130. Głowa pęka w szwach, pomimo podwójnego Imbuprofenu. O tym co się dzieje w żółądku to nie wspomnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gościu michę Ci sklepał i psiarnia typa spisała, to chyba już wiadomo kto to jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> wiadomo kto to jest

Został spisany.

Dane osobiste do wiadomości Policji.

Jednak o ile nie podejmę formalnych czynności prawnych, to nie mają możliwości ujawnienia mi tych spisanych danych osobowych.

Tak twierdzili. Trochę mi się to dziwne wydaje, ale powiedzmy że w to wierzę, że takie rzeczywiście przepisy / zasady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólczuję Ci zjj_wwa.

 

Niestety nie chcieli lub nie mogli z racji na procedurę wyjawić jego tajemniczej tożsamości.

Nie mogli. Jeśli np. jedziesz autobusem bez biletu i złapią Cię kanary oraz jeśli wezwą policję jeśli nie chcesz pokazać im dokumentów w celu spisania, to nawet jak pokażesz dokumenty policji to oni nie mogą Twoich danych podać kanarom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to pobicie jest ścigane z urzędu, no chyba że coś się w tej materii zmieniło ostatnimi czasy...

 

Nie mogli. Jeśli np. jedziesz autobusem bez biletu i złapią Cię kanary oraz jeśli wezwą policję jeśli nie chcesz pokazać im dokumentów w celu spisania, to nawet jak pokażesz dokumenty policji to oni nie mogą Twoich danych podać kanarom.

No dobra, ale jeśli poproszony o bilet wbijesz kanarowi nos do mózgu, to wtedy chyba już mogą?

Po mojemu, to tajemniczy agresor powinien skuty pojechać na dołek, a kolega dostać wezwanie na komendę

celem złożenia wyjaśnień i ewentualnie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Nie tak to działa?

No chyba, że kolega był nawalony jak szpadel i sam spadł ze schodów po czym film mu się zerwał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gdzie jest słowo przeciwko słowu - to krew się nie liczy. Ważne jest kto ma większą brykę ....

Taki Fakt np. opisuje również ludzi z brykami dość swobodnie. Muszą więc wiedzieć jak coś opisać aby nie było możliwości przyczepienia się formalnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Muszą więc wiedzieć jak coś opisać aby nie było możliwości przyczepienia się formalnego.

 

To prawda. Bardzo starannie sprawdzają swoje źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jeśli poproszony o bilet wbijesz kanarowi nos do mózgu, to wtedy chyba już mogą?

 

Na etapie śledztwa policja nie może podawać danych jednej osoby drugiej osobie zamieszanej w zajście. Dopiero kiedy policja przekaże dokumenty do sądu, każda ze stron może przejrzeć te dokumenty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> O ile mi wiadomo, to pobicie jest ścigane z urzędu,

 

Masz rację. Rzeczywiście - trzeba było się zgodzić na tą hospitalizację i pojechać karetką pogotowia na ten Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Bynajmniej nie z powodu przyczyn zdrowotnych ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo starannie sprawdzają swoje źródła.

 

Oprócz tego muszą jeszcze to tak opisać aby z formalnego punktu widzenia było to bez zarzutu.

 

>>> O ile mi wiadomo, to pobicie jest ścigane z urzędu,

Masz rację. Rzeczywiście - trzeba było się zgodzić na tą hospitalizację i pojechać karetką pogotowia na ten Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Bynajmniej nie z powodu przyczyn zdrowotnych ....

 

Nawet jeśli nie byłeś w szpitalu to duże znaczenie ma to czy na skutek pobicia Twoja niezdolność do pracy przekroczyła 7 dni czy nie oraz czy wystąpiłeś o zrobienie obdukcji.

 

Cokolwiek byś z tym nie zrobił, jedno weź pod uwagę. Z formalnego punktu widzenia jest taka zasada To, co nie istnieje w dokumentach, nie istnieje wogóle. Dla sądu np. nie jest istotne czy masz rozbity nos, tylko czy ten nos istnieje w dokumencie wydanym przez lekarza uprawnionego do wystawienia takiego dokumentu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim życzę powrotu do zdrowia sprzed zdarzenia.

 

Po drugie - nie żałowałbym pieniędzy na dobrego prawnika. I tak może być ciężko dochodzić sprawiedliwości - sprawca może stwierdzić że to nie on, świadków nie było, pobili Cię chuligani a Ty go wrabiasz bo np. trochę hałasował ze swoją panią, czego teraz żałuje, ale jako artystka bla bla bla.... Zwłaszcza że sądy są dla celebrytów i ich ziomków raczej łagodne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Przede wszystkim życzę powrotu do zdrowia sprzed zdarzenia.

 

Wielkie dzięki. Na spokojnie pozbieram kwity i przemyślę kwestię dalszej procedury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.