Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Paradigm 9v7?


iron313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!

Jestem tym ktory chcąc mieć fajne stereo zabawil sie w kupienie Ampli Yamahy rx773 i wspomnianych w temacie głośników (najśmniejszejsze jest to że byłem tego posłuchać w salonie i mi sie podobalo...).....Wszystko niby śmiga fajnie..ale brakuje mi bardziej wyrazistych wokali(są jakby za kotarą) i gitar...dół jest rewelacyjny....słucham głównie mocniejszej muzyki typu rock/metal.

Kombinowałam bi-amping, wymiany kabli...nic nie pomaga i myśle że z takim zestawem nie osiągnę mojego celu jakim są głośniejsze wokale i gitary...

Myśle że potrzebuję poprostu wzmaka....macie jakieś propozycje?.. jakie wzmaki wziąć pod uwagę do tych głośników?...chcę sobie zrobić listę 3-4 wzmaków i ruszyc do salonu na odsłuchy...budżet do ok.3500pln.

Z góry dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XINDAK XA-6900

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m-1 NG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki..zanotowalem;)

 

a co myslicie o moim ampli?...przyda sie czy sprzedawac?..w filmach daje rade...czy moze wykorzystac w nim pre-out i tam ppodlaczyc wzmaka?...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli chcesz korzystać z systemu wielokanałowlego, zostaw amplituner a wzmacniacz podłącz wyjściami pre-out. W momencie jak będziesz słuchał tylko muzyki, odtwarzacz czy przetwornik podpinasz tylko do wzmacniacza, co daje kompletne ominięcie amplitunera.

 

W ztwojej konfiguracji moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wzmacniacz NAD C356BEE. To bardzo mocna konstrukcja, świetnie współpracująca z kolumnami Paradigm. Spójrz proszę - http://q21.pl/nad-c356-bee.html . Przy zakupie warto jeszcze pomyśleć o wersji z wbudowanym przetwornikiem, oferującym bardzo wysoką jakość dźwięku oraz pełną funkcjonalność - http://q21.pl/nad-c356-bee-dac.html .

Jeśli natomiast miałbym przedstawić alternatywę, to zdecydowanie Roksan Kandy K2 Integrated Amplifier - http://q21.pl/roksan-kandy-k2-integrated-amplifier.html .

 

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania. Jest także możliwość wypożyczenia sprzętu do testu / wyboru i odsłuchu w Twoim domu, w Twoim pomieszczeniu.

 

W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie musisz to nie sprzedawaj amplitunera. Może się za jakiś czas okazać, że będziesz chciał jednak mieć system kina i co wtedy? Zrobiłbym tak jak radzi Ci Q21... Wzmacniacz stereo do słuchania muzyki a w kinie jako końcówka mocy, skorzystasz w jednym i drugim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za podpowiedzi...ciekawa i korzystna cenowo wydaje mi sie propozycja Q21 z tym Nade-m 356 DAC...Roksana kandy k2 troche ponad moj budzet ale nie omieszkam go posluchac;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.