Skocz do zawartości
IGNORED

Faszyści - czym róznią się od PIS-u? PIS nie śpiewa :)


skynyrd

Rekomendowane odpowiedzi

Na życzenie zmiana płyty:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skynek jaka różnica

 

"

  1. Żądamy wolności dla wszystkich wyznań religijnych; jej granice stanowić będą bezpieczeństwo państwa oraz wystąpienia naruszające poczucie moralności narodu niemieckiego. Partia, jako taka, popiera chrześcijaństwo, ale nie wiąże się w kwestii wiary z żadną religią. Zwalcza w nas i poza nami żydowskiego materialistycznego ducha i jest przekonana, że nasz naród może czerpać siłę tylko z zasady: Interes ogółu ponad własnym.
     
  2. W celu realizacji powyższych zadań żądamy utworzenia silnego centralnego ośrodka władzy w państwie. Dlatego potrzebna jest niekwestionowana władza politycznie scentralizowanego parlamentu ponad całą Rzeszę i jej organizacjami oraz utworzenie izb parlamentarnych dla poszczególnych warstw społecznych i zawodów w celu stosowania praw wprowadzonych przez Rzeszę w różnych państwach konfederacji."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to PiS nie śpiewa?A z ziemi wolskiej......

 

Poza tym nie wybrali jeszcze koloru munduru.Może to zrobią na najbliższym kongresie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bossa kolor będzie szary:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Aleś Ty głupi - założyłem temat dla jaj

 

Nie wiem, czy przypadkiem, czy świadomie - ale udało Ci się po raz kolejny udowodnić, że historia toczy się kołem bardzo przewrotnie, a większość dawnych idei i zdarzeń powraca ponownie jako swa zdegenerowana parodia.

Faszyzm (niezależnie od tego, że zbrodniczym był) usiłował stworzyć jakieś zaczątki własnej kultury. I w jakimś stopniu mu się to udało zważywszy na fakt powstania bardzo chwytliwych i nie zapominanych do dziś pieśni patriotycznych i wojskowych oraz dzieł filmowych (np. Leni Riefenstahl, której dzieła propagandowe stawiane są do dziś jako wzorzec warsztatu). Generalnie - nawet jeśli w nazistowskiej sztuce słusznie potępić i oddzielić element ideologiczny, reszta (czyli estetyka) często obroni się i dziś, ukazując pewne wartości, a jakość warsztatu twórczego na pewno.

 

Zaś taki pisss wziął sobie od nazistów to, co najgorsze, czyli kult wodzostwa, uniformizację i stłamszenie społeczeństwa, zamordyzm i uprzedzenia rasowe - nie próbując budować wokół siebie żadnej unikalnej otoczki kulturowej, prostacko zawodząc najgłupsze z istniejących pieśni kościelne, wykrzykując prymitywne hasła antykomunistyczne i kalecząc hymn państwowy.

 

Za pokazanie intelektualnej miałkości pisssowskiej "prawicy" masz u mnie plusa.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Nie wiem, czy przypadkiem, czy świadomie - ale udało Ci się po raz kolejny udowodnić, że historia toczy się kołem bardzo przewrotnie, a większość dawnych idei i zdarzeń powraca ponownie jako swa zdegenerowana parodia.

Faszyzm (niezależnie od tego, że zbrodniczym był) usiłował stworzyć jakieś zaczątki własnej kultury. I w jakimś stopniu mu się to udało zważywszy na fakt powstania bardzo chwytliwych i nie zapominanych do dziś pieśni patriotycznych i wojskowych oraz dzieł filmowych (np. Leni Riefenstahl, której dzieła propagandowe stawiane są do dziś jako wzorzec warsztatu). Generalnie - nawet jeśli w nazistowskiej sztuce słusznie potępić i oddzielić element ideologiczny, reszta (czyli estetyka) często obroni się i dziś, ukazując pewne wartości, a jakość warsztatu twórczego na pewno.

 

Zaś taki pisss wziął sobie od nazistów to, co najgorsze, czyli kult wodzostwa, uniformizację i stłamszenie społeczeństwa, zamordyzm i uprzedzenia rasowe - nie próbując budować wokół siebie żadnej unikalnej otoczki kulturowej, prostacko zawodząc najgłupsze z istniejących pieśni kościelne, wykrzykując prymitywne hasła antykomunistyczne i kalecząc hymn państwowy.

 

Za pokazanie intelektualnej miałkości pisssowskiej "prawicy" masz u mnie plusa.

 

Pozdrawiam

 

Masz całkowitą rację. Nic tak nie potrafiło wyzwolić radości ostatnich życia Żydów, jak nazizm. Budując drogi nie zważali na pilnujących ich żydowskich policjantów czy SS-manów i radośnie śpiewali: "Nasz fryc nie nauczył nas nic, nasz Hitler złoty nauczył nas roboty.", etc.

Do tego mieli darmowe odwszawianie i łaźnie. Grały im małe składy symfoniczne i śpiewała cudnie Wera Gran z akompaniamentem Szpilmana.

 

PiS-owi rzeczywiście niewiele brakuje do hitleryzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

pomijając teorie Niemcy bardzo ładnie wybielają Hitlera i faszyzm więc nie ma się czego wstydzić.

 

Z drugiej strony w ostaniach latach media nazywają faszystami ugrupowania skrajnie prawicowe (ale nie tylko) i nie tylko w Polsce bo w całej europie, zwłaszcza w rejonie morza śródziemnego które cechuje patriotyzm. Więc jakby słownikowa wersja faszyzmu zmieniła swoje znacznie a faszystą jest każdy patriota czyli osoba anty unijna, czyli np. ja i każdy Amerykanin.

 

w bardzo dużym skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest głupie jak najbardziej.Bo faszyzmy były różne,hitleryzm to odmiana faszyzmu.Inny był faszyzm w Niemczech a inny we Włoszech,Rumunii,Hiszpanii i Portugalii.Aby być patriotą nie trzeba być faszystą ani prawicowcem,to nadużycie i próba zawłaszczania tej postawy.Ty dziadekwłodek jako człowiek lewicy powinieneś doskonale o tym wiedzieć.Ale widzę,że Twoje poglądy coraz bardziej ewoluują na prawo tylko nie wiem czy już jesteś pod ścianą czy jeszcze nie.Ale dla prawiczków i tak będziesz zawsze komuną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Niektórzy wiedzą lepiej od innych, co inni wiedzieć powinni. I w jakim kierunku ewoluują ich postawy. Ja tego nie wiem o innych. Natomiast dużo wiem o sobie. W przeciwieństwie do niektórych ma własne poglądy i odwagę do ich prezentowania. I to nie tylko jeśli o politykę chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Wystarczy, żeby nie godzić się na to, co chce środowisko LGBT oraz na prawdę innych nacji, aby dla niektórych być prawicowcem w stylu hard.

 

Nie ma to, jak być nie wiadomo kim. Bez stylu. W ogóle. Żadnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przecież wybrałeś?

 

Jasne, że wybrałem. Jestem typowym polskim faszystą! :)

marsz-niepodleglosci-300x187.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy polski faszysta jet szerszy w barach i ma krótsze włosy.

 

dziadekwłodek

 

Czemu nie możesz,jesteś AA?

 

A teraz na poważnie.Naprawdę nie dostrzegasz odradzającego się ( a może tworzącego się) w Polsce faszyzmu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy polski faszysta jet szerszy w barach i ma krótsze włosy.

Ci barczyści i z kajdanem nie wiedzą co to był faszyzm, dzisiaj rzecz typową dla południa Europy (Włochy, po części Franko czyli państwowy korporacjonizm) w jednym zdaniu łączy się z germańskimi wydumkami na temat narodowego socjalizmu. Równie dobrze można powiedzieć że Putin i Rasmussen to demokraci.

A co do faszyzmu czyli jedynego i niepowtarzalnego Duce - ten co rano robił sobie bieg na rozgrzewkę do czego ostro zachęcał resztę gabinetu rządowego. Efekty ponadnormatywne, rotacja kadr etc :))) Ciekawe jak by to wyglądało w przypadku pewnej patriotycznej partii...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy polski faszysta jet szerszy w barach i ma krótsze włosy.

 

Taki, a może tacy?

 

niesiolowski_szydzi_z_dzialkowcow_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

golota_vs_saleta_wazenie_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.