Skocz do zawartości
IGNORED

Faszyści - czym róznią się od PIS-u? PIS nie śpiewa :)


skynyrd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

ale po co się denerwujesz, po co ta agresja ?

za młody jestem by byćubekiem, nie trafiłeś.

a twoje rewelacje trzeba niestety wyjaśnić bo doszło do poziomu oskarżeń o przestępstwa karalne i to nie z kodeksu cywilnego ale KK; morderstwa, kradzieże itp.

nauczysz się brać odpowiedzialność za słowa - i oskarżenia które rozsiewasz dookoła.

 

spokojnie, niedługo się przekonamy kto miał racje. prawdy wyzwiskami nie zakrzyczysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

Agent Tomek kołkiem w gardle wam stoi, ubecy! :)

 

246t2l5.jpg

Dobrze że nie "przeleciał". :)

 

 

 

012110.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.)

 

och te wszystkie twoje wpisy doktorku :)

 

apropo agenta tomka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

Agentowi Tomkowi, możesz ubecki śmieciu buty czyścić.

Zazdrościsz.

Chciałbyś być młodym przystojniakiem, z dobrą emeryturą (zasłużoną! walczył z przestępcami jako tajny agent) , jeździć Porszakiem i w dodatku być posłem Rzeczpospolitej.

Ale to mogą tylko Polacy.

Dla ciebie jest ubecka katowania skąd możesz straszyć Polaków - jedyna twoja rozrywka, szczurze.

 

agent_tomek_rozbija_sie_po_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

ale się zagotowałeś. poziom gimnazjum.

przyda się, wyzwiska oprócz oszczerstw.

dalej, śmiało.

pokazuj na forum prawdziwą twarz, niech zobaczą jaki yntelygent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

doktorku

 

Agent Tomek łamał procedury i bawił się na koszt podatników.Nie rozumiem czemu ma mu to ujść płazem.Powinien trafić tam gdzie jest jego miejsce czyli do pierdla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

ale się zagotowałeś. poziom gimnazjum.

przyda się, wyzwiska oprócz oszczerstw.

dalej, śmiało.

pokazuj na forum prawdziwą twarz, niech zobaczą jaki yntelygent.

 

d7d2ac4a2cfcc234d1118376e0982f89.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

doktorku

 

Z takimi poglądami to w Irlandii też nie masz co robić.Chyba się tam nie ujawniasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

doktorku

 

Agent Tomek łamał procedury i bawił się na koszt podatników.Nie rozumiem czemu ma mu to ujść płazem.Powinien trafić tam gdzie jest jego miejsce czyli do pierdla.

 

Mówisz o tej sprawie z Kazimierza?... cóż, był o krok zaledwie.

Rozumiem twoją do niego nienawiść.

Był blisko, o włos!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.)

(...)

 

Skoro wpłynęła w dyskusji Ołena Marczuk to warto poznać różne wersje jej życiorysu:

 

soft - http://www.weronikamarczuk.pl/

 

medium - http://pl.wikipedia.org/wiki/Weronika_Marczuk

 

hard - http://www.wykop.pl/ramka/1113743/tania-ukrainka-olena-marczuk-podrasowana-do-rangi-niepokalanej/

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - pyskówka

Jak to jest, że od zarania dziejów ci "najwięksi" patrioci wymądrzali się na odległość sp...ąc z Polski do innych krajów i stamtąd wygłaszali swoje "ku chwale ojczyzny" :-) mocny w gębie na forum, w poniedziałek z podkulonym ogonem musi słuchać szefa hindusa i dlatego wylewa żale jaki to kraj ch..wy i jacy debile w nim mieszkają, których nie można nazwać prawdziwymi Polakami, bo ci prawdziwi nie wybraliby przecież inaczej niż JarkazTworek ze swoimi patałachami i technicznym na każde stanowisko :-))) a takiego prostaka z wiejskiej przytupówy jak agent tomek to tylko pisuary mogą przygruchać, pier...ąc, cba było bezstronne a teraz ściągają swoich tomków i kamińskich :-)

z12978829Q.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza

Chyba nie.

Po prostu Faschysci w swym antyfaschsysmie, jak i Antyfaschsysci w swym faschsysmie dziś są w szoku po wystąpeniach swych politycznych namberów 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki

Zdaje się, że coś tu wycięto.

Ktoś zaszalał z kosą i wyciapał

070812185411.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki, bany w wątku
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki, bany w wątku

Faktycznie: zatem streszczenie poprzednich odcinków - to co wycięto - forumowicz shukenja groził mi swoimi kolegami z UB a ja mu dałem słuszny odpór. :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki, bany w wątku
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - próba kontynuacji pyskówki, bany w wątku

Faktycznie: zatem streszczenie poprzednich odcinków - to co wycięto - forumowicz shukenja groził mi swoimi kolegami z UB a ja mu dałem słuszny odpór. :))

Dobrze byłooo po polskiemu jak na marszu 11/11 :-)

marsz-niepodleglosci-11112013-1_17614191.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - personalny atak
Ukryte przez misiomor, 23 Listopada 2013 - personalny atak

Kiedyś już powiedziałem, żeś buc i kawał ścierwa, Likorzu. Opowiadasz pierdoły i cieszysz się jak dziecko, gdy ludzie w Polsce się droczą między sobą. Przez takich gamoni, jak ty - owszem, żrą się. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak tobą i tobie podobnymi typami- gardzę. Aha - też piszę spoza Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Możesz być pewien, że gdy w Polsce znów obejmą rządy Polacy (przez duże P, mon cherie) to kwestia oszustw wyborczych znajdzie swój finał w prokuraturze i w sądzie.

mozemy zaimportowc z irlandyji. .Nawet idiotow.. byle prawdziwych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo ale kosa idzie, wycięło posty z całego dzisiejszego dnia :-) czadzik :-) nie ma jak wycinanie na bocznicy :-) prawie jak za niemca...

baska_wycinka_i_pielegnacja_drzew_katowice_slask_01.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jednak rację.

Ktoś tu faschysuje sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic chwalmy pana maciarenio :-) taki wątek

cbaaefe57a7909b8bc601939a8ca98ae.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nie w temacie

01632409aa.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś troszkę klapki zrzucił nie tylko z oczu to zapewne wiedziałbyś, że owe hasło jest starsze o FASZCHYSMU.

Poza tym było to też jedno z wielu hasełek Tuska ładnych kilka lat temu.

 

Wszędzie widzita faschystów nawet we własnym mózgu, a to chyba nie dobrze...dla mózgu.

 

 

f5c5b18684cb433548b02a0fceb19f55.jpgWake-Up-America.jpgwwi___wake_up_america_day_by_razornylon-d39oy52.jpg

 

Co do gestów, bywają rózne

 

 

Mosfilm_logo.jpguid_5a1a408a622fbda2cc56934905d0a30f1315669067272_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi xniwaxie

to że symbol czy hasło jest stare i pochodzi sprzed wieków nie ma nic wspólnego z tym że może zostać zawłaszczone.

tak stało się ze swastyką, "rzymskim" pozdrowieniem i pewnie masą innych symboli czy gestów.

i dziś jest tak, że używanie niektórych symboli czy gestów kojarzy się i jest identyfikowane jednoznacznie.

 

szczególnie w przypadku debili z organizacji narodowo-radykalnych, które ideowo są bardzo blisko pewnym radykalnym poglądom znanym w europie.

 

więc masz dwa wyjścia;

mydlenie sobie oczu, czyli to co robisz - twierdząc że gesty już były.

albo - czego nie robisz - przyznanie że te gesty i symbole nie powinny istnieć w przestrzenii publicznej, a dodatkowo powinny być napiętnowane.

 

oczywiście trudno jest karac kogokolwiek za poglądy. ale można karać za ich głoszenie, bo to, długofalowo, produkuje osobników typu breivik. po

prostu wariaci, widząc publiczna legitymację swoich upodobań, wychodzą z tym na ulicę. starczy pooglądać comiesięczne pochody rycerzy chrystusa, solidarnych

z namiotu i innych którym wydaje się że skoro im się w życiu nie powiodło winni są żydzi/masoni/cykliści/putin/tusk; tak zero-jedynkowa masą najprościej sterować

(vide kaczyński).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio - wrotkarze. Xnivax nie pojmie, bo tak se umyślał. Jak inni, którym gdy zbudowano most , wrzeszczą że "doopkoła było lepij".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi shukenja'

 

Wciskanie wszystkich związanych z jakimkolwiek sprzeciwem wobec obecnie zasranej władzy do jednego wora jest nadużyciem.

Podobne argumenty raczej pomijają jakąkolwiek polemikę.

Poza tym nie wiem za czym i po co agitujesz w podobny sposób, w sposób raczej pomijający fakt istnienia demokracji.

Tym sposobem zaczynasz być bliżej faszchysmu niż Ci, którym to zarzucasz.

 

 

z tym że może zostać zawłaszczone.

 

Tym razem nie chodzi o zawłaszczenie lecz wciskanie kitu w ramach kopania opozycji.

Zdaje się Tusk kiedy leżał na styropianie raczej "walczył" o to aby już więcej żadna władza nie pier**liła takich głupot.

 

oczywiście trudno jest karac kogokolwiek za poglądy. ale można karać za ich głoszenie, bo to, długofalowo, produkuje osobników typu breivik. po

 

Spróbuj odwrócić sytuację, władza deprawuje. Co zresztą ma miejsce. Czyżbyś chciał być świadkiem całkowitej jej degrengolady?

 

przyznanie że te gesty i symbole nie powinny istnieć w przestrzenii publicznej, a dodatkowo powinny być napiętnowane.

 

O czym Ty w ogóle piszesz.

Porównywanie PiS z tym czym porównujesz świadczy tylko o twoich urojeniach.

Poza tym nawet gdyby tak było jak pisujesz smutno, to o taki stan musiałbyś winić tych którym przyklaskujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się Tusk kiedy leżał na styropianie raczej "walczył" o to aby już więcej żadna władza nie pier**liła takich głupot.

A czy Kaczyński też leżał na styropianie ? Mnie się wydaje, że nie. Ani jeden ani drugi. Teraz nawet Prezes ma problem bo jego martyrologia jest niekompletna (brak internowania), a jeżeli chodzi o inne jego zalety potrzebne do rządzenia to trudno się takich dopatrzyć. Tylko rozpierducha i ciągłe negatywne mieszanie dobrze mu wychodzi, a to za mało do rządzenia. Niedługo pewnie się o tym przekonamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.