Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Audionews

Denon przedstawia wysokiej jakości system Hi-Fi w samochodach Citroën C4, DS4 i DS5

Recommended Posts

26 czerwca 2013 roku – Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości urządzeń służących domowej rozrywce, ogłasza z zadowoleniem rozpoczęcie współpracy z producentem samochodów Citroën mającej na celu zapewnienie nowego, wysokiej jakosci systemu Hi-Fi w wybranych modelach samochodów. Nowy, specjalnie przygotowany system Hi-Fi został zoptymalizowany do zastosowania w samochodach Citroën C4, DS4 i DS5. Składa się on z systemu głośnikowego liczącego aż do dziesięciu głośników i mocnego wzmacniacza cyfrowego o dużej skuteczności. Zaspokaja potrzeby entuzjastów każdego rodzaju muzyki, także wymagających audiofili, jako że zapewnia typowo denonowskie wrażenia dźwiękowe: mocny, naturalny i precyzyjny dźwięk – idealny do słuchania w trasie. W odróżnieniu od większych i wymagających większej mocy systemów audio, stworzono całkowicie nowy wysokowydajnych, zbudowany z nowoczesnych elementów zestaw, w którego skład wchodzą poniższe komponenty:

 

- Tweetery o miękkich kopułkach z komorami rezonansowymi dla minimalizacji zniekształceń; w pełni aktywnie sterowane z przedniej części pojazdu.

- Woofery z membraną CosConeTM o wysokiej skuteczności, dużym skoku i zredukowanej wadze oraz ograniczonych wymiarach, by zapewnić odpowiednią ilość miejsca na schowki w drzwiach

- 100 watowy subwoofer, wbudowany w bagażniku

- W pełni cyfrowy wzmacniacz o mocy 50W w każdym z 10 kanałów. Zaaawansowany system ograniczający hałas słyszalny z drogi oraz inne zniekształcenia. Zależny od prędkości samochodu poziom głośności i equalizacji. Do wyboru dwa przypisane ustawienia systemu w zależności od różnego usadowienia podróżujących w samochodzie (kierowca, pasażer).

Domyślna konfiguracja i łatwość obsługi systemu wymaga tylko minimalnej interakcji ze strony kierowcy pozwalając mu cieszyć się z szerokiej sceny dźwiękowej z idealnie umiejscowionymi wokalami. Każdy wariant samochodowego systemu audio został zoptymalizowany tak, by dostarczyć jednakowej jakości dźwięku przy każdych warunkach jazdy. Dowiedz się więcej na stronie www.denon.eu/citroen .

post-49868-0-21774600-1372407240_thumb.jpg

post-49868-0-41605800-1372407246_thumb.jpg


Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.