Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukuję kabla głośnikowego który zbliżyłby się do poziomu Albedo Monolith.


Neonix

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ciężko mi tak bezpośrednio porównać, bowiem Monolitha miałem bardzo krótko i w innym systemie i w sumie nie znam dobrze tego kabla. Z całą pewnością (100%) NEO-Morpheus! jest o wiele szybszy i będzie miał lepsze wypełnienie średnicy i prawdopodobnie też lepszy bas. Monolith za to na pewno będzie miał bardziej szczegółowe i finezyjne wysokie tony i ogólnie dźwięk będzie bardziej "kunsztowny", dopieszczony specyficznym "wyrafinowaniem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

To teraz w domu podepnil sobie glosniki za pomoca elektrycznego kabla podtynkowego YdYp 2x1,5mmkw. Tylko nie odrywaj izolacji. Po tej czynnosci napisz tutaj czy do mnie na PW jak wrazenia :-)k

Wiecie, temat troche stary, a własnie zrobiłem sobie taki test z tym drutem. Za 5 m w Castoramie zapłaciłem całe 9.9 zł. , " 3 piwa" , tak więc ryzyko akceptowalne ;)

Powiem tak, dziwęk leci, muzyka gra, wszystko słychać i nawet mi sie to podoba. Drut wydaje się w pełni transparenty, czyli normalnie " ideał ".

Po takim doświadczeniu troche inaczej sie patrzy na świat. Chyba nawet jakąs chwile na nim pogram....

 

robiz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.