Skocz do zawartości
IGNORED

iPhone 5 - proszę o poradę. Słuchawki


Gość Logdec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Logdec

(Konto usunięte)

Witam

 

Szukam dobrych słuchawek, słucham glownie muzyki rap oraz często słucham audiobooków, sluchawki wykorzystywane na fotelu pasażera w aucie ponieważ tam spędzam najwiecej czasu. Sluchawki douszne lub dokanałowe.

 

Myslalem o dwóch rozwiązaniach, na 100 % potrzebuje regulatora glośności na kablu i najlepiej gdyby sluchawki były z pilotem 3 przyciskowym projektowanym pod iphone. Budżet 600-800 zł.

 

1. Wzmacniacz ( tylko małe )FiiO E02i + tańsze sluchawki bez pilota

 

2. Porządne sluchawki za wszystko z pilotem na kablu.

 

Co polecacie ?

Pozdrawiam i z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Logdec

(Konto usunięte)

Rozwiazanie z zewnętrznym wzmacniaczem odpada, ktos doradził mi ze iPhone to juz wystarczająco dobre źródło dźwięku i tani zewnętrzny to tylko popsuje.

 

Wybrałem cos takiego ( ocieram glownie wizualnie, wiec prosze o porady )

 

 

4ndr3, dzieki szukałem tam ale dokładnie ten sam temat wiec to nie ja, kabel normalnie do dołu nie za uchem. Juz ogladam twoje propozycje.BamboszeK, dzieki za rady czyli pierwsza opcja odpada

 

AKG K375 i Monster Turbine przyznam ze mi sie spodobały chociaz niestety oceniam sluchawki tylko wizualnie. Korzystalem tylko z słuchawek Apple i jakis Sony po 30 zł wiec mysle ze dopiero teraz odczuje różnice.Interesują mnie nowe sluchawki z zakupem w Polsce i ich reklamacją w Polsce.

 

Robie sobie takie ostateczne podliczenie:

- AKG K357

- Moster Turbine

- Beyerdynamic MMX101 iE

- DENON AHC-560R black lub DENON AHC-260R black

- Jays a-Jays Four black ( kabel mi sie strasznie podoba, mega mega wygodne! )

- JBL J 33i Black ( tez jak wyżej)

 

Co myślicie ?

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Z moim 4S używam aJays Four (wersja z pilotem na kablu) i mogę szczerze polecić. Słuchawki dobrze wykonane, w tej klasie cenowej nie mam do czego się przyczepić odnośnie dźwięku. Mam już je od roku i wciąż zero problemów. Słuchając rapu, na pewno docenisz punktowy i mocny bas :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesiecy temu kupiłem sobie B&W C5 i trochę się już osłuchałem

wcześniej przenośne grajki słuchałem na

dousznych senki-CX-400, shure E4-c

nausznych Koss Porta Pro, senki PX-200.

 

Generalnie zadowolony jestem, można by powiedzieć że lepiej niż tylko zadowolony :-). Trafiły się na ebayu w usa za $134.

Grają najlepiej z dokanałowych, które miałem przyjemność posiadać, dodatkowo, ostatnio porównałem je w dosyć dobrze wyposażonym sklepie na lotnisku (miałem sporo czasu) z: Nakamichi NEP-T169, Soul SL99, Klipsch S4. Z tych trzech jako alternatywę do C5 wybrał bym być może Klipsche, jako naprawdę dobrze zrównoważone w całym paśmie. Soule nieźle, ale zbyt mocne i dominujące niskie, a Nakamichi to jakieś nieporozumienie może popsute były, być może nie najlepiej dobrane uszczelnienie do moich uszu, bo brzmiały jak tanie słuchawki dołączane do tanich telefonów komórkowych.

 

Co do C5, to od negatywów zaczynając być może, właśnie lekko dominujący bas i nie zawsze wystarczająco kontrolowany, w porównaniu do dobrych zamkniętych np Beyerdynamic 880pro jakie używamem wcześniej w domu. Czyli nie są to może słuchawki idealnie zrównoważone, no ale sam chciałem mocniej akcentowane niskie na dwór. Co prawda kontrola basów to może być problem samego iPhona. Nie mam obecnie dobrego wzmaka słuchawkowego na pokładzie do porównania. Mimo wszystko nie zakłóca to w żaden sposób innych fragmentów pasma, średnie, wokale, brzmią wyśmienicie, sybilanty czyli te wszystkie świszczące głoski świszczą tak jak należy, wysokie też na wysokim poziomie, talerze perkusyjne wybrzmiewają naprawdę ładnie, nie jak jakieś tłuczone szkło.

 

Poza tym bardzo dobra izolacja akustyczna otoczenia. Bardzo ciekawe i skutecznie rozwiązany jest też problem osadzenie w uchu, przy pomocy pętelki z kabla. Długo można z nimi chodzić i słuchawka nie rozszczelnia się w uchu, co jest bardzo ważne przy dokanałowych.

 

W testach na necie znalazłem powtarzającą się opinię o rewelacyjnie tworzonej przestrzeni stereo, hmm jest po prostu tak jak w większości przyzwoitych słuchawek, trudno mi się tu dopatrzeć jakiejś nadzwyczajności.

 

Pilot mógłby być lepszy bo jest trudno wyczuwalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.