Jump to content
IGNORED

CT-F-1000 ? A-77-III ?

Guest rydz

Recommended Posts

Guest rydz

(Konto usunięte)

Jak w temacie Pioneer a Revox. kaseciak / szpulowiec.

Proszę na temat tylko tych magnetofonów, ( + - ) danych modeli,

Guest rydz

(Konto usunięte)

Przyznam szczerze , jestem zaskoczony brakiem odzewu,liczyłem na choćby kilka wpisów które być może pomogłyby mi wybrać jeden z magnetofonów.

Co tutaj można porównywać?Wystarczy wziąść do ręki aluminiową szpulę 10.5 cala i kasetę magnetofonową.To jakby porównywać skałkowy pistolet do karabinu maszynowego.Jeszcze jak revox będzie dwuśladem.

Ewentualnie jak ma być kaseta ,to nie typu CC,tylko VHS i studyjny magnetowid .Ja mam jeden magnetofon CC,tylko z powodu ,że istnieje taki nośnik i jest potrzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt.Mam Aiwę 3800 i gra bardzo dobrze,ale żeby to porównywać do któregokolwiek z moich szpulaków.Nigdy.To nie ten poziom.Co do tego Pioneera ,to miałem okazję go używać fabrycznie nowego.I nie było rewelacji.Obok stał prosty szpulowy sony i ten to grał.

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na jakości dźwięku to nie ma innej alternatywy jak brać wspomnianego wyżej Revoxa.Co nie znaczy w ogóle,że magnetofon kasetowy nie może zagrać dobrze, ale to raczej inna liga.Szerokość śladu jest bardzo ważna:)

Guest rydz

(Konto usunięte)

Okey,jeżeli kaseciak nie daje rady pozostaje szpulowiec ,dziękuję Kolegom za zabranie głosu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.