Skocz do zawartości
IGNORED

Sprawdź jaki masz dług - zobacz jaki dług ma POLSKA !


BoDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Polska rok 2018: Kontrolerzy skarbowi nadeszli cichaczem.Dzieci w sieniawskim przedszkolu bawiły się klockami,zajadając cukierki i ciastka.Nie było czasu na ukrycie dóbr.Pięciogodzinna kontrola wykazała rażące uchybienia podatkowe prawie u wszystkich maluchów.Jacuś miał w kieszeniach czternaście cukierków a urzędnicy doskonale wiedzieli,że rodzice malca są bezrobotnymi od lat.Jacuś poszedł siedzieć.Nie pozwolono zabrać mu nawet czapeczki.Martynka nie potrafiła powiedzieć skąd wzięła 14 zł a więc sumę pozwalającą na zakup pięciu lizaków o smaku truskawkowym.Tata Martynki powiesił się w ubiegłym roku na śliwce po otrzymaniu od skarbówki kary stu tysięcy złotych za nieopodatkowanie zysku ze sprzedaży sąsiadowi połowy kury.Wspaniałomyślnie nie uwzględniono obowiązku podatkowego z tytułu darowizny pazurów kury na rzecz sąsiadowego psa,ale i tak kwota kary była tak ogromna,że tata dziewczynki musiałby pracować sześćset lat aby na nią zarobić.Przeciwko Lesiowi wytoczono na miejscu postępowanie skarbowe ponieważ nosił markowe spodnie i posiadał przy sobie zdjęcie z chomikiem,którego posiadania nie zgłosili rodzice Lesia ani on sam do urzędu skarbowego.Posiadanie zwierzątek domowych było w Polsce dozwolone,ale obowiązywał podatek od luksusu ich posiadania.Chomik był stary co znaczy,że Lesio migał się z płatnością długi,długi czas i groziła mu astronomiczna kwota kary.Beatka podpadła wprowadzeniem na rynek szyszek,które sprzedawała koleżankom za ciastka i tym sposobem nabrała nietypowej dla malucha wagi,która jednoznacznie wskazywała na życiowy dobrobyt.Urzędnicy skrupulatnie rewidowali plecaczki dzieciaków,odrywali szwy w poszukiwaniu pieniędzy.W kurtce Krzysia znaleziono osiem groszy polskich i dwa miedziane druciki.Krzyś długo opierał się pod naporem krzyżowych pytań.W końcu wyjawił,że pieniądze uzyskał ze sprzedaży gumki ścierającej.Gumki nie odnaleziono,podobno zeżarł ją Wituś,ale same zeznania wystarczyły do nałożenia kary sześciu tysięcy złotych i przepadku mienia za nieopodatkowany dochód.Andrzejka zostawiono w spokoju.Był wnuczkiem majora z SB i synem uczciwego handlarza nieruchomościami.Kierownik Urzędu Skarbowego był szwagrem andrzejkowego dziadka więc nie wypadało szarpać dzieciaka.Brat dziadka był prokuratorem i kiedy kierownik spowodował po pijanemu wypadek łaskawie przymknięto na to oko bo ten od nieruchomości też musiał żyć.Taka drobna kurtuazja w stosunkach międzyludzkich.Mała Joasia nie miała tyle szczęścia.Zerwano jej bursztynowe korale z szyi i zabrano telefon.Tak rażącego bogactwa ludu nie mogło państwo zaakceptować.Joasia nie była w stanie przedstawić żadnych rachunków,źródła pochodzenia dóbr i dokumentacji środków,które pozwalałyby jej na zakup tak drogich przedmiotów.Po godzinie śledztwa wyjawiła,że wszystko otrzymała od św.Mikołaja,który jednak nie występował w rejestrze przez co zachodziło uzasadnione podejrzenie,że jest to przedstawiciel szarej strefy a więc do natychmiastowego sprawdzenia.Wątek św.Mikołaja przewijał się w zeznaniach dzieci jeszcze kilkakrotnie, ale kierownik zalecił ostrożność w śledztwie zwracając uwagę na przedrostek "święty" gdyż mogło się to wiązać lub naruszać interesy wyżej postawionych osób lub instytucji z rodzaju tych nietykalnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NAJWAŻNIEJSZA wiadomość dnia w mediach głównościekowych zostaje zignorowana zupełnie!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Inne ciekawostki: VAT, moi kochani ma Wam wzrosnąć do 25% - Polakom grozi ucisk fiskalny na epicką skalę!

Czy jeszcze ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, do czyjej bramki gra minister Rostowski, człowiek bez PESEL'u?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Coraz bardziej zaciskają nam obroże na szyi , i dzięki za linki !

 

Mi już dużo nie zostało, być może...

Szkoda mi młodych.

 

Ja nie mam długów, na ogródku dobrze rosną warzywa... ;)

A i surwiwal nie jest mi obcy...

 

Czarny scenariusz to już się spełnia... Dotknąć, pewnie dotknie.

Ale tak się składa, że mnie dotykało całe życie;

Wyszedłem z biednego domu, rodziców komuniści prześladowali.

Jak budowałem swój biznes to naokoło branże były zwalniane z podatków, a to po protekcji konkurencja dostawała intratne kontrakty...

A ja oddawałem wielkie podatki...

Nie dostawałem talonów na samochody, mieszkań na lewe książeczki mieszkaniowe...

 

Czego k**wa mam się obawiać?!

Nikomu politycznej dupy nie liżę...

Wrogów nie mam i jak:

 

W takim razie życzę Ci Grzesiu oraz Twojej rodzinie ZDROWIA , abyście się nacieszyli trudem swej pracy , najlepszego !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska w stanie upadłości - nie ma co się oszukiwać.

Pan Rostowski może zameldować swoim mocodawcom z Grupy Bilderberg; misja wykonana!

Ten kraj jest tak udupiony, że już się nie podniesie - nie ma szans.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pare zmian systemowych i mozna zlikwidowac dlug ale teraz gramy pod hameryke i banki ktore sa wladza kapitalizmu wiec musimy sie godzic na ycie na dlugu celem kontroli panstwa i utrzymania kapitalizmu.... ale ten dlug nic nie znaczy bo jak stwoerdzimy ze nie splacimy to g... nam zrobia jedynie wspolpraca z hameryka i kapitalistami sie skonczy.... i ale moemy pojsc wtedy wlasna droga jak chiny

 

Ale obecna metoda dlugu jest najlepsza dla stolkowych bo nie trzeba nic robic mozna wszystko wyprzedac i zglaszac hameryce i bankom potrzebe gotowki a ci natychmiast dodrukuje i dopisza odpowiednia liczbe i kasa jest....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stwoerdzimy ze nie splacimy to g... nam zrobia jedynie wspolpraca z hameryka i kapitalistami sie skonczy....

 

To nie takie proste.

Chociażby LOT jest spółką państwową. Ogłosimy: "nie spłacamy, bo nasłaliście nam Rostowskiego, który na wasze zlecenie zdemolował nam gospodarkę" i co dalej?

Ano - będą nam np. rekwirować samoloty na lotniskach.

Zajmą nam WSZSYTKIE aktywa jakie Polska ma za granicą.

Czy wyobrażasz sobie np. zajęte konta polskich ambasad w dobie powszechnego odcięcia ludzi od gotówki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie takie proste.

Chociażby LOT jest spółką państwową. Ogłosimy: "nie spłacamy, bo nasłaliście nam Rostowskiego, który na wasze zlecenie zdemolował nam gospodarkę" i co dalej?

Ano - będą nam np. rekwirować samoloty na lotniskach.

Zajmą nam WSZSYTKIE aktywa jakie Polska ma za granicą.

Czy wyobrażasz sobie np. zajęte konta polskich ambasad w dobie powszechnego odcięcia ludzi od gotówki?

 

Ano nie bylo by prosto wrecz przeciwnie ciezko w koncu kapitalici z bankami odpowiednio zadbali o swoja wladze potrzebna by byla wieksza wspolpraca miedzynarodowa i zmiany systemowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Pogratulować kolejnego pomysłu na zmniejszenie wpływów do budżetu z tytułu VAT.

 

Z tymi progami bezpieczeństwa to też trochę fikcja, Według naszych mamy 55% ale bez zusu, budżetu drogowego itd., unia liczyła w zeszłym roku i przebiliśmy konstytucyjne 60% . Ale TVN znowu ma o czym gadać.

 

Nawet Miler powiedział że żaden rząd sobie na to nie pozwolił i jest to kpina w żywe oczy.

 

Dokładnie nie pamiętam ale w 2007 roku czyli za Kaczek licząc metodami normalnymi czyli unijnymi żeśmy nawet o takich mocnych trunkach nie myśleli, przejmowaliśmy się tylko nędzną cząstką. A jak już mowa o Kaczyńskich to ponoć ma bardzo dobre programy gospodarcze, niestety władza powiedziała jasno nie będziesz nikogo rozliczał to Cie zaakceptujemy. Robi się wszystko by chronić tych p@#$$@#@$# komunistów !

 

Pan Rostowski może zameldować swoim mocodawcom z Grupy Bilderberg;

uważaj bo zaraz będzie że to kolejna teoria spiskowa,... przecież masoni wcale nie trzymają świata za jaja.

 

Co do rozwiązania problemów, projekty PiS'u ponoć są bardzo dobre, robione nie tyle przez polityków co przez starych wykształconych wyjadaczy. Myślę że jak ktoś oglądał "debaty" to też na wszystko patrzy inaczej bo powiedziano tam sporo prawy, z resztą gdyby były nic nie warte to PO by się z nich nie naśmiewało przy każdej okazji. Na logikę ich pomysły są dobre ile w tym prawdy i jak to się ma do realiów niestety już nie wiem. Wiem że są konkrety, działania, wyliczenia .. wszystko czego brakuje dzisiaj.

 

Kilka lat temu podczas ostaniach wyborów oglądałem wywiady z liderami danych ugrupowań, oczywiście wiadomo ci co byli najwięcej to mieli najmniej konkretów, za to pełno wody i piany jaki to PiS jest FE. Zaskoczyli mnie za to ludzie którzy z samego końca list, Ci którzy nigdy nie będą mieli szans dojść do władzy, mówili rzeczowo, przedstawiali konkretne działania i skutki finansowe (to było tak proste że aż oczywiste), może jednak jest jakiś "złoty lek", albo chociaż aluminiowy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten dlug nic nie znaczy bo jak stwoerdzimy ze nie splacimy to g... nam zrobia jedynie

Namawiasz, aby państwo nie oddało Polakom to co od nich pożyczyło ?

 

moemy pojsc wtedy wlasna droga jak chiny

Nie żartuj, Polska to nie Chiny, nie ten potencjał, nie ta mentalność, nawet nie ma co porównywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to nie Chiny, nie ten potencjał, nie ta mentalność, nawet nie ma co porównywać.

 

Przede wszystkim - nie ta skala!

Gdy rozpoczął się kryzys i rodzice zaczęli kupować dzieciom mniej zabawek, w Chinach padło... 20 000 fabryk zabawkowych!

O takiej skali rozmawiamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)
Rok temu zwróciłem się do Ciebie, drogi wyborco PO, byś oddał mi pieniądze, które utraciłem w wyniku Twojego fatalnego wyboru. Jak pamiętasz, to przez Ciebie ja i wielu naszych rodaków straciło szansę, by żyć w kraju, w którym w najbliższych latach poziom życia nie będzie drastycznie mniejszy niż w całej Unii Europejskiej. To Twój wybór spowodował, że dzisiaj pociąg z Warszawy do Gdańska jedzie z prędkością niewiele przekraczającą prędkość roweru na dobrej trasie. Twoje naiwne decyzje polityczne doprowadziły do tego, że autostrady w Polsce buduje się drożej niż w Niemczech. Wybrani przez Ciebie politycy zamienili stadiony, tunele i drogi na baseny. Stworzony przez nich system polityczny doprowadził do tego, że główną ofiarą Amber Gold stał się dziennikarz, który odkrył powiązania sędziego z politykami. Za to wszystko należy mi się jakieś zadośćuczynienie od Ciebie. Czekałem ponad rok na pieniądze. Nie doczekałem się. Teraz wiem jednak dlaczego. Jeżeli jesteś biznesmenem, Twoja firma już dawno straciła płynność. Jeżeli uprawiałeś uczciwie wolny zawód, stoisz właśnie w kolejce do pośredniaka, bo wykończyły Cię podatki i kontrole. Jeżeli jesteś blogerem, ścigają Cię właśnie służby specjalne, po tym jak pierwszy raz napisałeś o rządzie inaczej niż rządowi propagandyści. Masz podwójnie przechlapane. Nie dość, że Cię wykończyli, to jeszcze wyszedłeś na idiotę. W tej sytuacji mam już jedynie drobną prośbę – na drugi raz okaż mi więcej zaufania. Kłamstwo jest zwykle lepiej opakowane od mojej gazety. Ale za to opakowanie właśnie zapłaciłeś z własnej kieszeni.

 

//Tomasz Sakiewicz.

 

http://www.gazetapolska.pl/28992-list-do-leminga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na Wegrzech Orban goni Banksterów na 4 wiatry! Brawo!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE TA SKALA - niestety !

 

 

Polska jest zadłużona na ponad BILION pln. ( 300 000 000 000 $ - trzysta miliardów $ ) , więc takie Węgierskie 2 mld. to przysłowiowy pikuś ! ! !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, patrz emerytura "obywatelska" w Kanadzie podawana coraz częściej jako wzór do naśladowania na przyszłe czasy np przez Centrum Adama Smitha. Od państwa z budżetu dostajesz tam pińcset z kawałkiem dolarów max (niezależnie jak dużo zarabiałeś wcześniej), czyli nabyczo to jakieś 800 złotych u nas. OK, pod warunkiem że wiedziało się w wieku lat 20 że tak to ma w przyszłości wyglądać. No i w Kanadzie jest obowiązkowy drugi filar, natomiast CAS poleca jako rozwiązanie u nas "obywatelską"

 

Rozdział "Emerytura obywatelska"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawe, warto poczytać jak systemy emerytalne wyglądają w innych krajach.

 

Obywatel dostaje około 540$ z pierwszego filaru i 980$ z drugiego, czyli wyjściowo 1520$, ubezpiecza się dobrowolnie w III filarze, czy innej formie.

 

Jest kilka, ale....

Tak jak napisałeś człowiek rozpoczynając karierę zawodową musi wiedzieć na czym stoi, bo to są decyzje na całe życie.

Druga sprawa, trzeba mieć z czego ubezpieczyć się, średnia pensja w kanadzie to 3880$, na dodatek na ZUS w kanadzie idzie 9,9% składki pracownika, a u nas prawie 20%.

Ten I i II filar też inaczej funkcjonuje, sedno tkwi jak zawsze w szczegółach.

 

Bardzo podoba mi się zachęta do dłuższej pracy, czym dłużej ktoś pracuje tym większą emeryturę dostaje, czyli jest prawo wyboru, a nie ustawowy przymus tak jak u nas. Tam jak ktoś chce to może przejść na emeryturę nawet w wieku 60 lat.

 

A NAJWAŻNIEJSZA wiadomość dnia w mediach głównościekowych zostaje zignorowana zupełnie!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety.

Tylko co to daje ? Tutaj trzeba myśleć jak ograniczyć wydatki i zwiększać dochody, a nie dalej się zadłużać, jeden dług pokrywać kolejnym jeszcze większym, do czego to ma doprowadzić ?

 

Tymczasem na Wegrzech Orban goni Banksterów na 4 wiatry! Brawo!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z tego co ja zrozumiałem to nikogo nie goni. Węgry kończą spłacać pożyczkę w MFW i rezygnują z uczestnictwa w nim. Spłacili to co pożyczyli, bo tak to już w życiu jest, że jak się coś pożycza to trzeba oddać, a nie jak tu niektórzy krzyczą bez refleksji, że wszystkich olewamy i nic nie oddajemy.

Ja nie wiem czy Polska zmniejsza swój dług gdziekolwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki o p.Rostowskim:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

siedzi na tych wyspach, kapusta mu sama rośnie to ma czas szukać :)

 

a mówią że tam klimat nie na rolnictwo :P

 

Bardzo fajna zbitka, niestety to kropla w morzu.. ciekawi mnie tylko kim on tak naprawdę jest że Tusk jest tylko figurantem. Ciekawe też kiedy i w jaki sposób doznał masońskiego objawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając rodowód Rostowskiego zastanawia mnie czy w Polsce naprawdę nie ma fachowców od ekonomii, że trzeba ściągać takiego dziwnego człowieka na ministra finansów ?

To kto pracuje na tych wszystkich uczelniach ekonomicznych ? Kto pracuje w Polsce, w poważnych instytucjach finansowych ?

 

Co do tytułu profesora, to jeśli facet faktycznie go nie ma, zawyża sobie wykształcenie, to od czego jest opozycja ?

Dlaczego nie mówi otwarcie w mediach, że to ściema ? Że PO oszukuje naród ? Nie krzyczy wszem i wobec ?

 

Chyba, że ten artykuł jest nierzetelny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Dlaczego nie mówi otwarcie w mediach, że to ściema ? Że PO oszukuje naród ? Nie krzyczy wszem i wobec ?

mówi i to cały czas... ale kto o tym piszę i to pokazuje ? gazeta polska ma piękne VOD, swego czasu na TV Trwam (wiadomości) bardzo ładnie przedstawili co to się dzieje. Mówią o tym każde media z którymi się walczy.

 

W polsce nie ma wolnych mediów, każda gazeta czy malutka rozgłośnia walczy o przetrwanie i normalność, jak partyzanci. Gdyby nie fakt istnienia największej dzi**i jaką jest TVN nigdy by nie powstały. Nawet w tym linku jest napisane kto go stworzył.

 

 

facet siedzi blisko 30 lat w naszych finansach... ktoś pytał kto załatwił nam takie państwo ?

 

 

Dług publiczny Polski wzrósł w ostatnim czasie do 800 mld zł (różne szacunki mówią nawet 3 bilionach), deficyt do 100 mld zł, a zadłużenie zagraniczne do 250 mld USD – obecny stan finansów Polski jest stanem “przedzawałowym”, “przed upadłościowym”, a minister finansów zyskuje, otrzymując dowody uznania od zachodnich gremiów, mianujących go „najlepszym europejskim ministrem finansów” w 2009 i 2012 r. W 2012 r. został zaproszony na spotkanie wpływowej Grupy Bilderberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tu nie chodzi o dobro kraju ani obywateli.

generalnie tu chodzi o dobro...cycatych.

 

 

W polsce nie ma wolnych mediów, każda gazeta czy malutka rozgłośnia walczy o przetrwanie i normalność, jak partyzanci. Gdyby nie fakt istnienia największej dzi**i jaką jest TVN nigdy by nie powstały. Nawet w tym linku jest napisane kto go stworzył.

a tu generalnie przerost musgu przez cycki.

 

czasami cycki som wieksze od musgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadam

(Konto usunięte)

Co do tytułu profesora, to jeśli facet faktycznie go nie ma, zawyża sobie wykształcenie, to od czego jest opozycja ?

Dlaczego nie mówi otwarcie w mediach, że to ściema ? Że PO oszukuje naród ? Nie krzyczy wszem i wobec ?

 

Do Bartoszewskiego znowu zwracają się panie profesorze, to dlaczego nie mają nazywać profesorem Vincentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie tylko kim on tak naprawdę jest że Tusk jest tylko figurantem. Ciekawe też kiedy i w jaki sposób doznał masońskiego objawienia.

a ,mnie ciekawi gdzie sie rodza tacy idioci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

a tu generalnie przerost musgu przez cycki.

 

czasami cycki som wieksze od musgu.

 

lepiej mieć duże fajne cyce i trochę mózgu niż być pieskiem Michnika pozbawionym ot właśnie tego narządu.

 

a ,mnie ciekawi gdzie sie rodza tacy idioci?

 

w cyckolnadi :) mamy duuuże bufory, (qrde normalnie chłopa niewyżyty)

 

A na poważnie to proponuję przeczytać biografię obu panów, młodego nic nie znaczącego Donalda. I Pana Vincenta który nie dość że był pod ochroną MSW to ma wybitnych znajomych i otoczenie. Sama sielanka i nazwiska powiązane z każdą większą "sprawą" w kraju. A resztę sobie poszukaj sam (o ile nie jesteś zbyt leniwy)

 

Do Bartoszewskiego znowu zwracają się panie profesorze, to dlaczego nie mają nazywać profesorem Vincentu?

 

To jest akurat najmniej ważna rzecz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorku gdzie ty te strony wyszykujesz ? :)

 

 

W internecie... :)

Niestety - poziom Onetu z czasów, gdy właścielem był p. Kluska nie da się porównać do obecnego dna. Praktycznie każdy glównościekowy portal internetowy nie jest już polska własnością i INFORMACJI tam nie szukajmy. Kłamią nawet o pogodzie.

Na szczęście jest druga warstwa - mniej widoczna, a dużo bardziej ciekawa. Oni informują, podczas gdy inni kłamią.

- kanał niezaleznatelewizja na Youtube

- alexjones.pl

- davidicke.pl

- portal Zmiany na Ziemi

- portal Globalna Świadomość

- niezalezna.pl

Gdyby ktoś teraz zainwestował w portal internetowy z prawdziwego zdarzenia - z informacją a nie z reżimową propagandą i opowieściami i operacji cycków jakiejś pożal się Boże "gwiazdy", to mógłby zrobić niezłą kasę. Teraz jest na to czas, bo niezależnej informacji w polskim necie praktycznie nie ma. Media w/wym sa bardzo niszowe albo (jak niezależna.pl) politycznie umocowane w kierunku popierania tylko jednej partii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.