Jump to content
IGNORED

Giełda Płyt BD - Kupię/Sprzedam/Zamienię

BoDeX

Recommended Posts

Co myślicie o takim temacie ?

W dziale MUZYKA bezproblemowo taki funkcjonuje i ma się dobrze (pomimo forum "GIEŁDA") :)

Jak ktoś ma coś zbędnego na BD, albo czegoś poszukuje aby zakupić/wymienić, to chyba nikomu to nie będzie przeszkadzało ?

No, to może zacznę :

Poszukuję : " Le Capital " , "Big Fish" - wydanie BD dowolne.

Proponuję : Remaster DTS HD MA - Trylogię z Tomem Cruisem " Mision Impossible 1 + 2 + 3 " wyd. Ang. (30pln/szt - lub wymiana)

Aby nie robić zbędnego zamieszania, to w wątku wpisujemy TYLKO OFERTY, a kontakt/pytania przez PW .

Guest cycus12

(Konto usunięte)

ja mam na upych jakieś 5 tyś filmów DVD :P problem w zrobieniu listy

To zalezy jak na to patrzec jak film jest dobzre nagrany to jest ok, mam takie filmy ktore obrazem roznia sie powiedzmy 10% od Bd a jakoscia dzwieku przewyzszaja nie jeden film na bluray... wiec roznie z tym bywa. Teraz tez kwestia na ile kogo stac...

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

mam takie filmy ktore obrazem roznia sie powiedzmy 10% od Bd a jakoscia dzwieku przewyzszaja nie jeden film na bluray...

Podaj tytuły jeśli to nie problem.

BTW - miał być wątek jedynie z propozycjami, a zaraz wyjdzie mega dyskusja .... ehhh :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.