Skocz do zawartości
IGNORED

Czerwona burżuazja.


wa-lo-dia

Rekomendowane odpowiedzi

brak elementarnej wiedzy z zakresu historii współczesnej i chyba nie tylko . Zazwyczaj osoby z znikomą wiedzą najgłośniej krzyczą o dekomunizacji .

 

a co mam na myśli , dla przykładu zaproszenia dla byłych komunistycznych działaczy na narodowe wiece .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numerek za PRL siusiałeś na stojąco po piwie czy mamusia pieluchy zmieniała a może nawet w planach nie byłeś .Opowiedz jak za komuny żyłeś skoro tak kategorycznie pieprzysz nie wiadomo o czym . Jaka komuna tutaj rządzi .Zadałem pytanie jak takie coś jak ty sobie wytłumaczy wygrane wybory przez PiS i Lecha Kaczyńskiego . jak to było możliwe w tym zniewolonym kraju .... potrafisz z sensem odpowiedzieć ?

 

Panie Wladz , jeszcze raz podkreślę , nie dyskutuję o tym , czy mamy teraz komunę , czy demokrację lecz dlaczego nie odsunięto od władzy najwyższych rangą komunistycznych polityków ?

 

brak elementarnej wiedzy z zakresu historii współczesnej i chyba nie tylko . Zazwyczaj osoby z znikomą wiedzą najgłośniej krzyczą o dekomunizacji .

 

a co mam na myśli , dla przykładu zaproszenia dla byłych komunistycznych działaczy na narodowe wiece .

 

Czyli , jeśli dobrze pana rozumiem , to Ci , którzy walczyli pierwotnie z komunistami po upadku komuny zapraszali ich na narodowe wiece ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powtarzam , pan kolega nie żyje w totalitarnym systemie i wyborcy decydują kto rządzi .Też krzyczałeś o układzie gdy wyborcy PiS i Lecha Kaczyńskiego wybrali . Powiedz jak to było możliwe , dlaczego uszanowali wolę wyborców i pogratulowali zwycięstwa zamiast pogonić . ponownie poproszę o wytłumaczenie jak sobie sprzeczność tłumaczysz . A może ty jeszcze mniej wiesz o historii współczesnej i nie wiesz , że PiS już rządził i jakoś nie przekonał do siebie dostając kopniaka od wyborców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że papież mianował Wielgusa na arcybiskupa nie oznacza , że był bez skazy .

Kto? Polszczyzna trudna języka być.

Nie oznacza, że JPII był komuchem.

Nie oznacza, że abp. Wielgus jest komuchem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wladz , jeszcze raz podkreślę , nie dyskutuję o tym , czy mamy teraz komunę , czy demokrację lecz dlaczego nie odsunięto od władzy najwyższych rangą komunistycznych polityków ?

 

 

 

Czyli , jeśli dobrze pana rozumiem , to Ci , którzy walczyli pierwotnie z komunistami po upadku komuny zapraszali ich na narodowe wiece ?

 

nie ci co walczyli tylko ci którzy wmawiają takim jak ty , że trzeba walczyć z komuną .

 

" "Na kongres Ruchu Narodowego zaproszeni zostali byli działacze komunistyczni wysokiego szczebla" - ocenia serwis Niezalezna.pl, jako jedyny przykład podając obecność na spotkaniu Poręby."

 

ocenia portal finansowany i kontrolowany przez PiS .... jeżeli pan kolego nie rozumie , że ten fakt dyskredytuje " niezależnych " to pan kolega pozbawiony krytycznego myślenia i wszystko połknie co napiszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też krzyczałeś o układzie gdy wyborcy PiS i Lecha Kaczyńskiego wybrali .

 

Panie Wladz , najwidoczniej mnie pan z kimś pomylił , NIGDY NIE MÓWIŁEM I NIE KRZYCZAŁEM O ŻADNYM UKŁADZIE , NIGDY NIE PRZYKLASKIWAŁEM ŻADNEJ PARTII I POLITYKOWI !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Top , gdyby komuniści nie mogli pełnić żadnej funkcji państwowej przez np. 30 lat , wówczas Kwaśniewski , Miller nawet by nie mogli startować w wyborach , wyborcy nie byli by skazani na w/w polityków .

Zamiast nich miałbyś samych Kaczyńskich i Macierewiczów.

Zobacz, jak postąapił Mandela w RPA, a tam zaszłości było znacznie więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież krzyczysz jak Kaczyński karze . O jakiej swojej niezależności wypisujesz. Ćwierkasz jak każą media sterowane przez partię a właściwie jednego człowieka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postać typowego , otumanionego przez partię działacza PZPR

 

NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO ŻADNEJ PARTII !

 

Zamiast nich miałbyś samych Kaczyńskich i Macierewiczów.

Zobacz, jak postąapił Mandela w RPA, a tam zaszłości było znacznie więcej.

 

 

Nie daj Boże !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a może pan kolega powiedzieć skąd bezmyślne nawoływanie do dekomunizacji i wyrażona opinia o wszechmocnych byłych czerwonych . Już trochę lat upłynęło a z okrągłego stołu skorzystali wszyscy , również krzykacze o zdradzie. Spółka telegraf jednym z głośniejszych przykładów. Pan kolega zna historię ?

 

i czekam na odpowiedz dlaczego PiS i Lech Kaczyński wygrali . Przecież nie mogli bez pomocy czerwonych. Taki wniosek z wpisów pana kolegi wynika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież krzyczysz jak Kaczyński karze . O jakiej swojej niezależności wypisujesz. Ćwierkasz jak każą media sterowane przez partię a właściwie jednego człowieka

 

 

Panie Wladz w swoim życiu brałem udział tylko w referendum dotyczącym naszego wejścia do UE i przy okazji dodam , że zagłosowałem za wejściem do Unii oraz pierwszy i ostatni raz i jedyny raz w swoim życiu wziąłem udział w wyborach , głosując na Tuska i nie dlatego , że podzielam jego stanowisko , lecz tylko i wyłącznie dlatego , że miałem dość niekończących się kłótni i awantur braci Kaczyńskich - po prostu na przekór , a nie z ideologicznych przyczyn .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pan kolega powiedzieć skąd bezmyślne nawoływanie do dekomunizacji i wyrażona opinia o wszechmocnych byłych czerwonych

 

Po pierwsze nie nawołuję i nie nawoływałem do dekomunizacji , lecz pytam , dlaczego jej nie wdrożono w życie , a pytam dlatego , ponieważ komuna upadła (sprawca wszelakiego zła) , a w naszym kraju nadal przeciętny Kowalski pracuje na umowy śmieciowe , czeka miesiącami na wizytę do lekarza specjalisty , młodych ludzi nie stać na mieszkanie , itd., itp .

 

fajnie , niemniej ciekawsze jak sobie pan kolega tłumaczy wygraną PiS w parlamentarnych i prezydenckich wyborach .

 

tak zdecydowali wyborcy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sami , nie zmanipulowani PiS wybrali . jakim cudem udało się w totalitarnym państwie zorganizować uczciwe wybory ?

 

Po pierwsze nie nawołuję i nie nawoływałem do dekomunizacji , lecz pytam , dlaczego jej nie wdrożono w życie , a pytam dlatego , ponieważ komuna upadła (sprawca wszelakiego zła) , a w naszym kraju nadal przeciętny Kowalski pracuje na umowy śmieciowe , czeka miesiącami na wizytę do lekarza specjalisty , młodych ludzi nie stać na mieszkanie , itd., itp .

 

 

kto miałby dekomunizować , nieurodzone w PRL dzieci czy szaleńcy pokroju Macierewicza ?. Reszta prawie w całości w PRL wychowana .

 

 

P.S.

 

panie kolego dekomunizacja służy tylko do likwidacji politycznej konkurencji . W demokracji obowiązują inne zasady ale pan kolega po uszy w totalitarnym amoku i nie wie , że obalenie komuny miało oznaczać równe prawa dla wszystkich a nie tylko samozwańczych patriotów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obalenie komuny miało oznaczać równe prawa dla wszystkich

i teraz odpowiedz władek , czy wszyscy mamy równe prawa , czy w sądzie wszyscy są równi , czy w skarbówce wszyscy są równi , czy wszyscy mają swobodny dostęp do publicznych mediów , czy armia urzędników traktuje nas jak swoich pracodawców ....czy masz jako obywatel swobodny dostęp do dokumentacji urzędniczej , państwowej , czy możesz liczyć na referendum pomimo zebranych podpisów ...

takiej Polski chcesz ? Polski z niewolniczą pensją 1200zł na łapę i masowym transferem majątku za granicę , Polski bezbronnej bo cóż można zrobić z naszą armią,z zerową polityką prorodzinną , z mediami będącymi praktycznie w obcych rękach ,w 85% obcym kapitałem bankowym , tysiącami zagranicznych marketów zwolnionych z płacenia podatków ....dodać do tego należy swobodne ruchy obcych wywiadów (Polsza nie ptica...)...można tak bez końca , ale po co ...za 20 - 30 lat nie będzie nas , Polaków...chyba , że nagle cały naród się ocknie i zapragnie wolnej Polski...

 

władek , jeżeli uważasz Polskę za wolny kraj to nie mieszkamy w tym samym kraju...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łbie powietrze wymień , wietrzenie dobrze zrobi ale najważniejsze . poszedł won . Tylko najgorsze wspomnienia z PRL przywołujesz.

 

już pisałem z lustrem porozmawiaj . .. poszło won

 

co mnie obchodzi referendum w stolicy ale takie coś jak ty i tak nie zrozumie

 

P.S.

 

patrz jakie wspaniałe polskie nazwisko Samuel Pereira z "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) " kształtuje twój światopogląd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władek , jeżeli uważasz Polskę za wolny kraj to nie mieszkamy w tym samym kraju...

 

Ty debilu mieszkasz w Wolsce, nibykraju nibypolityków.

 

Rozpędź się i walnij baranim łbem w jakiś blok wybudowany za PRL przez ciemiężonych robotników to może coś zrozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość skynyrd

(Konto usunięte)

Skończ z tym beznadziejnym, żenującym neologizmem.

Wolność jest niewymierna. Gdy widzę mordercę, który chadza na fety, a nie jest w stanie przyjść na proces lub świnię, wyrażającą opinie we wszystkich programach, to mam wątpliwości.

Dla mnie kraj, w którym pielęgnuje się zdrajców, agentów NKWD i podobne kreatury, nie jest wolnym krajem.

Jedno jest tylko pozytywne - zdechną do końca dekady.

 

Nie mniej pogrobowcy tatusiów i dziadziów z GPU, Bezpieki nigdy się nie poddadzą. Świnia nie spłodzi orła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty debilu mieszkasz w Wolsce, nibykraju nibypolityków.

 

Rozpędź się i walnij baranim łbem w jakiś blok wybudowany za PRL przez ciemiężonych robotników to może coś zrozumiesz.

jełopie , spróbuj wyjść ze swojej budy i zerwać ten ciasny łańcuch z ciasnego psiego łba....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.