Skocz do zawartości
IGNORED

Nad t748 vs Nad Visio two


dreamer25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów,

 

Pytanie krotkie i na temat.Roznice miedzy tymi dwoma ustrojstwami w zakresie generowanego dzwieku sterero?roznice w kosciach przetwornikow, jakosc preoutow itp.Reszta roznic oczywista w zakresie funkcjonalnosci.Nad t748 gral u mnie pieknie z tanoyami Revolution DC6.Nie wiem czego moge sie spodziewac po tym drugi ustrojstwie, ktore idzie do mnie z Angli kupione za bezcen praktycznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak przyjdzie, to będziesz miał realne, własne, niczym niezmącone porównanie - najlepsze z możliwych :)

Zresztą, znając Ciebie, i tak na drugi dzień założysz temat: "NAD Viso Two - co zamiast tego?" ;)

 

PS

W mojej ocenie Viso Two brzmi lepiej, co jest zapewne wynikiem skupienia się na dwu końcówkach, a nie rozdrabniania.

 

I Viso, a nie Visio... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah.....Twoj sarkazm jak zwykle na najwyzszym poziomie:-)....A jak w tym zestawieniu wypada Arcam A85 madralo?:-)....Po wielu eksperymentach pewny jestem tylko co do kolumn i niezmniennie tkwia te same czyli Tannoy Rewolution DC6 w wersji Gold.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

hahah.....Twoj sarkazm jak zwykle na najwyzszym poziomie:-)....A jak w tym zestawieniu wypada Arcam A85 madralo?:-)....Po wielu eksperymentach pewny jestem tylko co do kolumn i niezmniennie tkwia te same czyli Tannoy Rewolution DC6 w wersji Gold.

 

Mądrala nie wie, bo nie słuchał akurat tego Arcama ;)

I skąd u Ciebie taki rozstrzał w porównaniach? ;)

Tym razem amplituner KD > kombajn stereo/DVD > wzmacniacz stereo?

 

PS Ja natomiast pewny jestem tylko śmierci, bo już nawet z podatkami różnie to bywa... ;)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rostrzal jest spowodowany tym ze brat w Angli wszedl w posiadanie tych sprzetow i moge je nabyc za psie pieniadze tylko ze kupowanie wszytskich w celu testowania mija sie z celem:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.