Skocz do zawartości
IGNORED

Domowe Melodie


antos

Rekomendowane odpowiedzi

zjawisko ostatnich lat.......budzi nadzieję:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale syf. Jest coś ohydnego w tym śpiewaniu, w tej muzyce i tekstach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyzby gusta słuchaczy "3" uległy degradacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi nie po drodze z taka muzyką, ale staram sie rozumieć chęć jej tworzenia-zabawy. Wbrew pozorom, daleko temu do siermiężności di-polo.To w pewnym sensie namiastka kabaretu, echo pieśni ludowej. Nie jest to, rzecz jasna, muzyka na estrady, na SACD z górnej półki.

Ciekawe że akurat odezwali się oburzeni przeciwnicy. Chętnie bym poznał szerszy wahlarz poglądów muzycznych Misia38, styl, bezkompromisowość,zapowiada sie nieźle...tęgi umysl i niepospolita wrażliwość.

Magnepan, jakbyś sie poczuł, gdyby Tobie - piewcy nowej muzy, odkrywczych brzmień, ktoś zrecenzował niektóre Twoje fascynacje, muzyczne.

Np., piersza z brzegu: "Mistrz ambientowych klimatów Sven Van Hees i 'Materacowe Mambo ' z płyty Gemini." Przesluchałem, zgodnie z Twa sugestią, i co, mam powiedzieć, że świetnie nagrane ale wyprane do cna z mysli, uczuć, syntetyczny muzak? Po paru chwilach miłego rozkołysania na tym materacu zbiera na wymioty. Takich rzeczy w necie tony. Jeśli nie już, to lada moment każda komórka to wyprodukuje... Wiem że jesteś na tym forum wyrocznią, ale daj pożyć innym :)

Stones_Fan - jak wygląda "gradacja" gustu - oświeć mnie mój drogi (nota bene - motto Twoje b. mi sie podoba!)

Bart - nikt mnie tak nie ubawił ostatnio - w razie czego, stane na czele Twoich obrońców gdyby ktoś sie ośmielił Cie o to posądzić! Asekuracja i można daleko zajechać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo kontrowersyjnego (jednak chyba bardzo prawdziwego i co tu dużo rozprawiać - szczerego) co dla niektórych tekstu, podoba mi się ta piosenka, a i timing całkiem niezły, swing wyczuwalny... i powiedziałbym, że i piosenka, i wokal ma duży potencjał... zmieniłbym czy też wyciągnąlbym Grażka Grażka na bardziej Graaażka Graaażka i jazda.... ale rozumiem ekspertów od ambietnej muzyki i rocka z zasadniczej szkoły metalowej...

 

To dla jasności i forumowego jury...

 

..."Domowe melodie to projekt kilkunastu własnoręcznie nabazgranych i skomponowanych piosenek.W domu.Razem z płaczem,spalonym garnkiem, gorączką i dziurawą skarpetą.Nagrywam.Rejestruję ulotny fragment mojego życia..Po drodze pojawili się moi muzykanci najlepsi-Staszek i Kuba.I tak sobie klepiemy domowe bity.A co dalej?O tym już niedługo"...

 

tekst i muzyka: justyna jucho chowaniak

akordeon i przeszkadzajki: staszek czyżewski

perkusja i trąbka: kuba dykiert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazke slyszalem ostatnio w radiowej trójce. Dla mnie rewelka. Fajny głos ma babka a i aranżacja muzyczna jest ok.

 

Napisano z De-Ski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mistrz ambientowych klimatów Sven Van Hees i 'Materacowe Mambo ' z płyty Gemini." Przesluchałem, zgodnie z Twa sugestią, i co, mam powiedzieć, że świetnie nagrane ale wyprane do cna z mysli, uczuć, syntetyczny muzak? Po paru chwilach miłego rozkołysania na tym materacu zbiera na wymioty. Takich rzeczy w necie tony. Jeśli nie już, to lada moment każda komórka to wyprodukuje... Wiem że jesteś na tym forum wyrocznią, ale daj

Bez przesady z tą wyrocznią. Co do materacowego mambo to aluzja jest w 100% trafiona i muzyka swietnie pasuje

do popołudniowych albo nocnych igraszek. A tak na serio to Sven van Hees to jeden z ciekawszych twórców

chilloutowych brzmień i co by nie mówić to ma na swoim koncie około 10 albumów.Gemini to wyjatkowa pozycja

muzyczna z pod znaku downtempo i darzę ją szczególnymi względami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cóż hmmm.....podoba mi się pewien rodzaj luzu, brak zadęcia i kompleksów, humorystyczne i zdystansowane podejscie, zabawa i radość ze wspólnego muzykowania , muzycznie to oczywiscie nic odkrywczego, żadna rewelacja, raczej liczy się pomysł i fajna realizacja a także fakt że TV przestała być najwazniejszym środkiem masowego przekazu, można wylansować się także przez net bez nakładów i np. lizania rowa panu czy pani redaktor:)

 

zapewne ci młodzi ludzie nie aspirują do karier w stylu "must be the music" "taniec z gwiazdami" etc. , sądze nawet że zaskoczyła ich ta nagła popularność i szum.

 

Jednak drugie miejsce na liście skądinąd rewelacyjnego nowego Black Sabbath jest czymś cudownym. Świadczy o tym żę swiat muzyki nie musi byc taki przewidywalny i poukładany wręcz nudny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysli wszystkie teksty Domowych Melodii, Grazka nie jest jedynym utowrem, jednakowoż wydaję mnie się że o bardzo powaznych sprawach można bez zadęcia czegoż serdecznież zyczę.:))))))

dzieki czemu nawiasem mówiąc te sprawy docierają bardziej do ludzi niż gdy podaje się je w tzw "powazny sposób".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

A w sumie dlaczego nie? Nie słucham "3", nie mam tym samym problemów z gustami innych. Grażka, w jakiś tam sposób jest ciekawa, jednym się spodoba, innym nie. Warto jednak dać szansę na takie domowe muzykowanie ludziom, którzy chcą się wyrazić. Jako słuchacze mamy zawsze wybór: kosz lub odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako słuchacze mamy zawsze wybór: kosz lub odtwarzacz.

No chyba że ktoś mieszka w tym samym domu. Wyrazy współczucia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, wpada w ucho i krąży po głowie.

Mam nieśmiałe podejrzenie, że do niektórych kolegów pasowałoby powiedzonko o miłośnikach psów.

"Niektórzy z nimi śpią, a reszta się do tego nie przyznaje". :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 28

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.