Skocz do zawartości
IGNORED

Domowe Melodie


antos

Rekomendowane odpowiedzi

zjawisko ostatnich lat.......budzi nadzieję:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyzby gusta słuchaczy "3" uległy degradacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi nie po drodze z taka muzyką, ale staram sie rozumieć chęć jej tworzenia-zabawy. Wbrew pozorom, daleko temu do siermiężności di-polo.To w pewnym sensie namiastka kabaretu, echo pieśni ludowej. Nie jest to, rzecz jasna, muzyka na estrady, na SACD z górnej półki.

Ciekawe że akurat odezwali się oburzeni przeciwnicy. Chętnie bym poznał szerszy wahlarz poglądów muzycznych Misia38, styl, bezkompromisowość,zapowiada sie nieźle...tęgi umysl i niepospolita wrażliwość.

Magnepan, jakbyś sie poczuł, gdyby Tobie - piewcy nowej muzy, odkrywczych brzmień, ktoś zrecenzował niektóre Twoje fascynacje, muzyczne.

Np., piersza z brzegu: "Mistrz ambientowych klimatów Sven Van Hees i 'Materacowe Mambo ' z płyty Gemini." Przesluchałem, zgodnie z Twa sugestią, i co, mam powiedzieć, że świetnie nagrane ale wyprane do cna z mysli, uczuć, syntetyczny muzak? Po paru chwilach miłego rozkołysania na tym materacu zbiera na wymioty. Takich rzeczy w necie tony. Jeśli nie już, to lada moment każda komórka to wyprodukuje... Wiem że jesteś na tym forum wyrocznią, ale daj pożyć innym :)

Stones_Fan - jak wygląda "gradacja" gustu - oświeć mnie mój drogi (nota bene - motto Twoje b. mi sie podoba!)

Bart - nikt mnie tak nie ubawił ostatnio - w razie czego, stane na czele Twoich obrońców gdyby ktoś sie ośmielił Cie o to posądzić! Asekuracja i można daleko zajechać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo kontrowersyjnego (jednak chyba bardzo prawdziwego i co tu dużo rozprawiać - szczerego) co dla niektórych tekstu, podoba mi się ta piosenka, a i timing całkiem niezły, swing wyczuwalny... i powiedziałbym, że i piosenka, i wokal ma duży potencjał... zmieniłbym czy też wyciągnąlbym Grażka Grażka na bardziej Graaażka Graaażka i jazda.... ale rozumiem ekspertów od ambietnej muzyki i rocka z zasadniczej szkoły metalowej...

 

To dla jasności i forumowego jury...

 

..."Domowe melodie to projekt kilkunastu własnoręcznie nabazgranych i skomponowanych piosenek.W domu.Razem z płaczem,spalonym garnkiem, gorączką i dziurawą skarpetą.Nagrywam.Rejestruję ulotny fragment mojego życia..Po drodze pojawili się moi muzykanci najlepsi-Staszek i Kuba.I tak sobie klepiemy domowe bity.A co dalej?O tym już niedługo"...

 

tekst i muzyka: justyna jucho chowaniak

akordeon i przeszkadzajki: staszek czyżewski

perkusja i trąbka: kuba dykiert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mistrz ambientowych klimatów Sven Van Hees i 'Materacowe Mambo ' z płyty Gemini." Przesluchałem, zgodnie z Twa sugestią, i co, mam powiedzieć, że świetnie nagrane ale wyprane do cna z mysli, uczuć, syntetyczny muzak? Po paru chwilach miłego rozkołysania na tym materacu zbiera na wymioty. Takich rzeczy w necie tony. Jeśli nie już, to lada moment każda komórka to wyprodukuje... Wiem że jesteś na tym forum wyrocznią, ale daj

Bez przesady z tą wyrocznią. Co do materacowego mambo to aluzja jest w 100% trafiona i muzyka swietnie pasuje

do popołudniowych albo nocnych igraszek. A tak na serio to Sven van Hees to jeden z ciekawszych twórców

chilloutowych brzmień i co by nie mówić to ma na swoim koncie około 10 albumów.Gemini to wyjatkowa pozycja

muzyczna z pod znaku downtempo i darzę ją szczególnymi względami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

cóż hmmm.....podoba mi się pewien rodzaj luzu, brak zadęcia i kompleksów, humorystyczne i zdystansowane podejscie, zabawa i radość ze wspólnego muzykowania , muzycznie to oczywiscie nic odkrywczego, żadna rewelacja, raczej liczy się pomysł i fajna realizacja a także fakt że TV przestała być najwazniejszym środkiem masowego przekazu, można wylansować się także przez net bez nakładów i np. lizania rowa panu czy pani redaktor:)

 

zapewne ci młodzi ludzie nie aspirują do karier w stylu "must be the music" "taniec z gwiazdami" etc. , sądze nawet że zaskoczyła ich ta nagła popularność i szum.

 

Jednak drugie miejsce na liście skądinąd rewelacyjnego nowego Black Sabbath jest czymś cudownym. Świadczy o tym żę swiat muzyki nie musi byc taki przewidywalny i poukładany wręcz nudny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysli wszystkie teksty Domowych Melodii, Grazka nie jest jedynym utowrem, jednakowoż wydaję mnie się że o bardzo powaznych sprawach można bez zadęcia czegoż serdecznież zyczę.:))))))

dzieki czemu nawiasem mówiąc te sprawy docierają bardziej do ludzi niż gdy podaje się je w tzw "powazny sposób".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

A w sumie dlaczego nie? Nie słucham "3", nie mam tym samym problemów z gustami innych. Grażka, w jakiś tam sposób jest ciekawa, jednym się spodoba, innym nie. Warto jednak dać szansę na takie domowe muzykowanie ludziom, którzy chcą się wyrazić. Jako słuchacze mamy zawsze wybór: kosz lub odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako słuchacze mamy zawsze wybór: kosz lub odtwarzacz.

No chyba że ktoś mieszka w tym samym domu. Wyrazy współczucia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, wpada w ucho i krąży po głowie.

Mam nieśmiałe podejrzenie, że do niektórych kolegów pasowałoby powiedzonko o miłośnikach psów.

"Niektórzy z nimi śpią, a reszta się do tego nie przyznaje". :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.