Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki mobilne za rozsądną cenę i umiarkowanym basem


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję mobilnych, a więc wygodnych i lekkich słuchawek. Początkowo myślałem o dokanałowych, ale natknąłem się na głosy, że nie grają one zbyt dobrze. Pomyślałem więc o nausznych i chociaż nigdy za nimi nie przepadałem, to mógłbym się skusić na dobrą propozycję. A słuchałbym na nich... spokojniejszych i mocnych rzeczy (bardzo uogólniając - rocka). Zależy mi, żeby brzmienie sprzętu nie było bardzo basowe - wolę bardziej "płaskie" - opisałem temat na tyle, na ile potrafię :)

Podsumowując - potrzebuję czegoś wygodnego, lekkiego, dokanałowego lub nausznego - zdam się na Wasze sugestie - najlepiej do 200 zł, ewentualnie jeśli będzie jakaś "hiper" rzecz za 280, to przeboleję :)

 

Pozdrawiam i dziękuję,

Kuba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w identycznej sytuacji- słuchałem wielu modeli i w większości był "przewalony" bas. Także w osławionych Porta pro Koss'a. Mój wybór to tani model AKG- K402 z zadziwiająco zrównoważonym dźwiękiem, do tego bardzo dobrze się składają zajmując mało miejsca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał porlick. Ja akurat używam właśnie Kossa ale z opisu twojego opisu wynika, że AKG przypadną Ci do gustu i to wcale nie musi być model za 200 czy 300 zł. Jeśli preferujesz zupełnie jasne brzmienie to zostaje Sennheiser. Do sprzętu mobilnego moim skromnym zdaniem jednak zdecydowanie AKG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG- K402 to świetna propozycja ze względu na cenę, tylko tą kolorystykę trudno będzie mi zaakceptować. O Porta pro czytałem, że mają dość głęboki bas, a tego jednak wolałbym uniknąć. Z kolei niedrogie Sennheisery mają podobno nie najlepszą opinię?

Na pewno kupię też polecany przez ktm777 magazyn, zobaczę co tam proponują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupiłam nowe słuchawki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) do mp3 bo stare wysiadly. Ale gdy tylko włączyłam muzykę coś tak jak gdyby pierdzi i szumi w jednym uchu. Wiem że któryś z mężczyzn mi pomoże ;-). Nie wiem czy jakiś kabel nie styka czy co? Mam reklamować? Proszę o porade Krysia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Oczywiście, tylko reklamacja. Jeśli są nierozbieralne, powinni od ręki wymienić na nowe.>rozzSą tezż czarne, jednak bardzo ciężko znaleźć je w sklepach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się dyskusji. Czy cos oprócz AKG K402 przenośnego z neutralnym, detalicznym i przestrzennym dźwiękiem się znajdzie ? Mam Kosy Sporta Pro - kiedyś były fajne ale zachwyt minął, za dużo basu, za mało detali w dźwięku, brak równowagi choć graja dość efektownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.