Jump to content
IGNORED

Starsze kolumny Yamahy (ns-144, ns-100m)


Bolekdpo

Recommended Posts

Cześć. Mam do Was takie pytanie czy miał ktoś do czynienia z starszą serią kolumn Yamahy ns-044, ns-144, ns-244, ns-344, ns-100m i tym podobnym? Jak te kolumny się mają do innych popularnych kolumn (tannoye m1/m2, Accustic energy aegis one, B&W DM601 itp.)?

Link to comment
Share on other sites

Guest rydz

(Konto usunięte)

Nie znam,za to warte zainteresowania są NS-120 czy NS-300,można śmiało stawiać obok Tannoy-M3 czy Acoustic Energy AE-109 / Aegis-3 czy nawet Neo-3.

Link to comment
Share on other sites

Pogadaj z "Czołgistą", on trochę przerzucił tych paczek, i będzie w temacie.Pozdr.

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Link to comment
Share on other sites

Miałem kiedyś NS300, NS90C i NS100 jako surroundy (oddałem je koledze do garażu :) , to nie grało, ani z Yamahą RXV630 ani z Onkyo TXSR605, później podłączałem te NS100 do Denona 1911, Do Denona PMA710 i nie wiem czy jakieś Tagi nie grały by od nich lepiej, nie wiem jak te nowe Soavo grają bo nie słuchałem, ale po moich doświadczeniach z głośnikami Yamahy - NIE POLECAM, Mam nadzieje że Dystrybutor nie udupi mnie za to, ale to moje zdanie. Faktem jest, że wykonanie dobre, ciężkie ładne kolumny, dobra jakościowo okleina, ale to co najważniejsze niestety na poziomie powiedzmy takim sobie. Jakbym miał szukać starych kolumn to chyba jednak B&W DM 602S3 albo 603. Na życzenie mojego klienta oddałem w zeszłym roku takie DM 603S2 do zaprzyjaźnionej szkoły - i uważam, że jakbym ze starych kolumn miał wybierać to właśnie te Bowersy albo jeszcze stare Paradigmy Monitor 3 i jeszcze jakby je podłączyć do takiego wzmacniacza Musical Fidelity Elektra E11 to "vintage rewelacja"

Link to comment
Share on other sites

Guest rydz

(Konto usunięte)
<br />Miałem kiedyś NS300, NS90C i NS100 jako surroundy (oddałem je koledze do garażu :) , to nie grało, ani z Yamahą RXV630 ani z Onkyo TXSR605, później podłączałem te NS100 do Denona 1911, Do Denona PMA710 <br />

Bo podłączyłeś je do g****go sprzętu!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.