Skocz do zawartości
IGNORED

Starsze kolumny Yamahy (ns-144, ns-100m)


Bolekdpo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam do Was takie pytanie czy miał ktoś do czynienia z starszą serią kolumn Yamahy ns-044, ns-144, ns-244, ns-344, ns-100m i tym podobnym? Jak te kolumny się mają do innych popularnych kolumn (tannoye m1/m2, Accustic energy aegis one, B&W DM601 itp.)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś NS300, NS90C i NS100 jako surroundy (oddałem je koledze do garażu :) , to nie grało, ani z Yamahą RXV630 ani z Onkyo TXSR605, później podłączałem te NS100 do Denona 1911, Do Denona PMA710 i nie wiem czy jakieś Tagi nie grały by od nich lepiej, nie wiem jak te nowe Soavo grają bo nie słuchałem, ale po moich doświadczeniach z głośnikami Yamahy - NIE POLECAM, Mam nadzieje że Dystrybutor nie udupi mnie za to, ale to moje zdanie. Faktem jest, że wykonanie dobre, ciężkie ładne kolumny, dobra jakościowo okleina, ale to co najważniejsze niestety na poziomie powiedzmy takim sobie. Jakbym miał szukać starych kolumn to chyba jednak B&W DM 602S3 albo 603. Na życzenie mojego klienta oddałem w zeszłym roku takie DM 603S2 do zaprzyjaźnionej szkoły - i uważam, że jakbym ze starych kolumn miał wybierać to właśnie te Bowersy albo jeszcze stare Paradigmy Monitor 3 i jeszcze jakby je podłączyć do takiego wzmacniacza Musical Fidelity Elektra E11 to "vintage rewelacja"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)
<br />Miałem kiedyś NS300, NS90C i NS100 jako surroundy (oddałem je koledze do garażu :) , to nie grało, ani z Yamahą RXV630 ani z Onkyo TXSR605, później podłączałem te NS100 do Denona 1911, Do Denona PMA710 <br />

Bo podłączyłeś je do g****go sprzętu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo podłączyłeś je do g****go sprzętu!

No, ale jak bym miał Naima czy Linn'a to raczej nie podłączałbym pod niego Yamahy NS300 :D

 

Pozdrowienia :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.