Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile z OPOLA zapraszam do wymiany poglądów


ricky31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że Pan Dubiel to SOLIDNA firma. Znam wiele osób, które kupiły jego produkty i sobie chwalą. Znam dwie osoby którym modyfikował CD i osoby te są zadowolone z modyfikacji. Gdy rozmawiam z ludźmi z innych części Polski często pojawia się temat Dubiela. Znają i szanują.

 

Proszę więc o rozwagę w opluwaniu. Przez takie plucie na wszystkie strony istnieje ryzyko samooplucia ;-)

 

Co do wyglądu to rzeczywiście brakuje sporo do światowej czołówki. Cena też od światowej czołówki odbiega znacząco w sensie pozytywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Pan Dubiel to SOLIDNA firma. Znam wiele osób, które kupiły jego produkty i sobie chwalą. Znam dwie osoby którym modyfikował CD i osoby te są zadowolone z modyfikacji. Gdy rozmawiam z ludźmi z innych części Polski często pojawia się temat Dubiela. Znają i szanują.

 

To jakaś reklama tego pana ???,bo jeśli tak to marna.Wystarczy wejś na jego stronę internetową i od razu rzuca się w oczy z czym mamy do czynienia.Czyli manufaktura garażowa.

To tyle na ten temat.

 

 

 

 

Co do wyglądu to rzeczywiście brakuje sporo do światowej czołówki. Cena też od światowej czołówki odbiega znacząco w sensie pozytywnym.

 

Brakuje do czołówki i to Sporo !!!,to iście przepaść jest.

 

Widać że to jakaś reklama tego człowieka jest.Najwyraźniej manufaktura i składanie w piwnicy powoduje że nie ma on wielu klientów,stąd ta reklama.Pozostawiam to bez komentarza

Zakładając ten wątek miałem na celu pomóc zwykłym użytkownikom sprzętu audio takim jak ja,a nie jakimś pseudo-sprzedawcom którzy używają tego forum jako narzędzia do reklamy gratów które już od samego patrzenia się rozsypują.PROSZĘ JUŻ WIĘCEJ NIE PISAĆ O TYM CZŁOWIEKU BO TO ŻENUJĄCE.

Edytowane przez ricky31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuję, że zaraz zacznie się ostra jazda po bandzie, a zapowiadało się tak miło...

 

Nie taki był mój cel,ale obrażanie i obsceniczna pseudo-reklama to nie jest odpowiedni dział do tego by to czynić !.

 

To jakaś parodia jest :).Interesuje się audio już 21 lat i pierwszy raz słyszę o tym pseudo-fachowcu.W opolu bywam czasem po kilka razy dziennie i nigdy w życiu nie słyszałem o nim a znam każdy sklep !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.