Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz łączący kapitalny bas i analogową gładkość do 6kzł


marcin1987

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Naima XS. Absolutnie żadnego przejaśnienia nie zauważyłem. Wszystko zależy od wielu czynników, od pozostałych elementów. Przede wszystkim Naim gra super jako całość. Nie wiem z jakim źródłem go słuchałeś ale gwarantuje że podłączając źródło także naimowskie będziesz zachwycony. Oprócz XS używam CD5XS wraz z zasilaczami HiCapem i Flatcapem. Głośniki to Spendory A5. Czytając Twój wątek odnoszę wrażenie że charakter mojego zestawu jest zupełnie odwrotny niż opisałeś swoje doznania. Naim gra gładkim, analogowym dźwiękiem z doskonałą dynamiką. Polecam posłuchać KOMPLETNEGO zestawu opartego na Naimie a zmienisz zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że gra gładkim, analogowym dźwiękiem, a co z płynnością ? Jest taka jak w Caspianie ?

Po za tym z CD już rezygnuje i jedyne co mógłbym zrobić przy naimie xs to dołączyć DACa tejże firmy, a najtańszy (a i tak baardzo drogi) byłby DAC V-1.

Myślisz, że z tym to zagra tak dobrze jak w Twoim zestawieniu jeśli chodzi o dynamikę, płynność i gładkość ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbowałbyś końcówki audiomatusa z jakimś pasywnym pre. Kiedyś miałem okazję posłuchać z pasywką khozmo i grało to rewelacyjnie, bardzo gładkie wysokie tony i pełny bas, audiomatus wypożycza do odsłuchu swoje urządzenia z tego co wiem. Aha i słuchałem tego na monitorach diy z wysokotonowym morelem i niskotonowym revelatorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Postaram się sprecyzować moje pojęcie "kapitalnego basu" :)

Mianowicie chodzi mi o bas iście "koncertowy" - perkusyjny, pełen werwy, ataku, taki "dynamit" :)"

 

I że Waść chcesz wyciągnąć taki bas z kef-ów Q5??? :) Szczera rada - radzę jednak zacząć w pierwszej kolejności od wymiany kolumn, a gdy będą docelowe dopiero dopasować resztę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że gra gładkim, analogowym dźwiękiem, a co z płynnością ? Jest taka jak w Caspianie ?

Po za tym z CD już rezygnuje i jedyne co mógłbym zrobić przy naimie xs to dołączyć DACa tejże firmy, a najtańszy (a i tak baardzo drogi) byłby DAC V-1.

Myślisz, że z tym to zagra tak dobrze jak w Twoim zestawieniu jeśli chodzi o dynamikę, płynność i gładkość ?

 

Uwierz mi wiele sprzętu przewaliłem. Wszystkie aspekty w Naime są na najwyższym poziomie. Nie wiem co masz dokładnie na myśli pod pojęciem "płynności" ale biorąc pod uwagę tytuł tego tematu to Naim jest trafiony w dziesiątkę, gra tak jak oczekujesz: "kapitalny bas i analogowa gładkość". Tylko jeszcze raz powtarzam wszystko to jest osiągalne z kompletnego zestawu Naima. Podłączając inne źródło uzyskasz coś innego, nie będzie typowego dla Naima charakteru brzmienia. Jeśli miałbym kupować tylko XS a pozostałe klocki innej firmy to chyba bym zrezygnował.

 

Co do Daca to znam jak najbardziej nDaca i co mogę powiedzieć to tylko tyle że to źródło lepsze od mojego CD5XSa. Tylko wiadomo że dac to pliki a ja wolę póki co obcować z dobrze wydanymi krążkami CD. Dac v1 to nowość, nie słuchałem go ale wiem że pierwsze recenzje są rewelacyjne. Dac v1 jest połowę tańszy od nDaca i rzecz jasna nie jest tak dobry ale różnica według pierwszych recencji nie jest tak duża aby dopłacać drugie tyle do droższego nDaca. Jeśli pliki to to czego słuchasz to brałbym bez wahania daca v1.

 

Naim to pewna filozofia i dbałość o detale, na pewno ważna sprawa to naimowskie kable, zasilacze, odpowiedni dobrane kolumny. Jeśli pójdziesz w tym kierunku na pewno znajdziesz sprzęt na lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynność - aksamitność, spójność ...

No i czy ta płynność jak ja to nazywam i gładkość będzie jak z caspiana ?

A propo plików to przypomnę, że przesiadka będzie wyłącznie na Spotify więc na 320kb/s nie więcej niestety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna się robić ciekawie xD i jak zwykle ile uszu tyle też opinii :D

A wracając do tematu ten Naim byłby nawet zacny tylko to "sssssssssss" w głoskach męczące, czy TO się zmieni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "sssssssssss" ? W jakiej dokładnie konfiguracji to wyczułeś ? Jakie były pozostałe elementy zestawu oprócz XSa ? Co się ma zmienić? Absolutnie XS tak nie gra. Sybilanty, męcząca góra to nie są absolutnie cechy Naima ! Ten wzacniacz gra raczej po ciemnej stronie. Jeszcze raz powtarzam idź do salonu posłuchać kompletnego zestawu Naima a zmienisz zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh odnoszę dziwne wrażenie, że autor tematu nigdy tych urządzeń nie słuchał i tylko czytał o nich kiedyś coś tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antrofilus tak się składa, że kieedyś słuchałem naima nait 5i-2, a teraz mam naima xs więc pudło drogi panie :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze że coś tam kiedyś widział, coś tam kiedyś słyszał a w rzeczywistości opisujesz tak Naima jakbyś go nigdy na oczy nie widział. Piszesz chociażby w tym wątku że czytałeś o Dinach że są lepsze od RCA. Przecież to jest jasne jak słońce, dlaczego nie spróbowałeś? Sybilanty, ostra góra itp. Same bzdury, domysły, przypuszczenia, czytałem tam, słyszałem to i tamto. Mam wrażenie że Naima to ty na obrazku widziałeś. Tyle w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo łaadnie. To, że wg Ciebie mój opis naima wygląda tak jakbym pisał coś czego na uszy nie słyszałem to nie moja wina, najwidoczniej mam zły sprzęt towarzyszący i chciałem przede wszystkim wiedzieć czy to ulegnie zmianie czy "ten typ już tak ma" i tyle!

Swoją drogą teraz już się nie dziwie skąd tyle kłótni na tym forum ehh... brak słów ale co tam załatwię sprawę na własną rękę skoro tutaj uważa się mnie za kłamcę.

Pozdro wszystkim :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardas, wez to na spokojnie :) ciesz sie za Naim Ci gra i Tobie sie podoba.

Rozne sa gusta. Mi zestaw naima xs nie podszedl, bardziej przypadl Caspian do gustu.

Kazdy kto rzeczywiscie bedzie zainteresowany poslucha kilku I wybierze cos dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i OK Caspian Ci przypasował, tylko pogratulować. Gusta są różne i absolutnie nikogo do niczego nie namawiam. Najważniejsze jest zadowolenie kupującego. Zawsze powtarzam że sprzęt należy wybierać na podstawie swoich preferencji popartymi konkretnymi wizytami w salonie.

 

Natomiast czytając niektóre posty mam wrażenie że więcej w nich domysłów i zasłyszanych opinii niż swoich doświadczeń. Jeśli autor wątku już posiada XSa to proponuję dobry salon oferujący elektronikę Naima i podpięcie źródła tego samego producenta i wtedy wyciąganie wniosków.

 

Naim to specyficzna elektronika która niestety gra dobrze tylko i wyłącznie ze swoimi klockami. Podpinając do XSa inne źródła nie można mówić że Naim ma ostrą górę czy to że występują sybilanty. To tak jakby do mercedesa założyć opony od malucha i tłumaczyć że z tym mercedesem coś nie tak bo nie trzyma się drogi. Zatem więcej własnych doświadczeń - mniej internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Tobie może polityka Naima pasować, innym nie.

Mnie nie przekonuje wzmacniacz, który gra tylko ze "swoim" źródłem a na dodatek najlepiej żeby klient dokupił jeszcze osobny zasilacz Naima do CD i jeszcze kolejny zasilacz Naima do wzmacniacza bo tylko wtedy gra dobrze - pięknie ta choinka wtedy świeci tylko moim zdaniem za cenę tych komponentów to można już znacznie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Tobie może polityka Naima pasować, innym nie.

Mnie nie przekonuje wzmacniacz, który gra tylko ze "swoim" źródłem a na dodatek najlepiej żeby klient dokupił jeszcze osobny zasilacz Naima do CD i jeszcze kolejny zasilacz Naima do wzmacniacza bo tylko wtedy gra dobrze - pięknie ta choinka wtedy świeci tylko moim zdaniem za cenę tych komponentów to można już znacznie lepiej.

 

Kłutnia o wzmacniacz? Może problem jest z dopasowaniem wzmak- kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Tobie może polityka Naima pasować, innym nie.

Mnie nie przekonuje wzmacniacz, który gra tylko ze "swoim" źródłem a na dodatek najlepiej żeby klient dokupił jeszcze osobny zasilacz Naima do CD i jeszcze kolejny zasilacz Naima do wzmacniacza bo tylko wtedy gra dobrze - pięknie ta choinka wtedy świeci tylko moim zdaniem za cenę tych komponentów to można już znacznie lepiej.

No i OK, ja uważam inaczej, ale czy ja Cię do czegoś przekonuję ? Dyskusja robi się nudna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłybanan,

żadna kłótnia - normalna wymiana doświadczeń i poglądów.

Mam trochę inne zdanie niż kolego kardas i je wyraziłem ale fakt szkoda to ciągnąć.

Pozdrawiam Panowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie dziś to lepiej chyba posiedzieć w cieniu przy browarku a stereo zostawić na później. Pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Postaram się sprecyzować moje pojęcie "kapitalnego basu" :)

Mianowicie chodzi mi o bas iście "koncertowy" - perkusyjny, pełen werwy, ataku, taki "dynamit" :)"

 

I że Waść chcesz wyciągnąć taki bas z kef-ów Q5??? :) Szczera rada - radzę jednak zacząć w pierwszej kolejności od wymiany kolumn, a gdy będą docelowe dopiero dopasować resztę.

 

 

> marcin1987

 

I powyzsza rada jest wlasciwa. Inny wzmak nie spowoduje tak wyraznych zmin jakich chcialbys doswiadczyc, natomiast kolumny owszem...

I jeszcze jedna wazna rzecz:

Koledzy wymieniaja przerozne wzmaki, natomiast nie ma w watku duzego nacisku na koniecznosc posluchania przez Ciebie paru par roznych kolumn ze wzmakiem, ktory posiadasz, jak i z inna elektronika. Przede wszystkim od tego nalezy zaczac. Nie zauwazylem tez, aby ktos zaprosil Cie na odsluch, a przydaloby sie ich kilka. One - jak podkreslilem - sa niezwykle istotne aby dokonac wlasciwego wyboru i cieszyc sie jakoscia odtwarzanej muzyki - nie pare tygodni czy miesiecy, lecz przez lata.

Wychodze wiec z propozycja takiego odsluchu u mnie. Wprawdzie nie wiem gdzie mieszkasz i jakie sa twoje mozliwosci dojazdowe, ale proponuje posluchac starych monitorow Tannoy-a na 12-to calowych glosnikach wspolosiowych, jak rowniez tych samych glosnikow w wiekszych obudowach podlogowych. Jesli do odsluchu by doszlo, to dobrze by bylo, abys przywiozl swoj wzmak, a jesli takich mozliwosci nie masz, to u mnie sa trzy:

- lampa Cayin A88T (najlepszy z tej trojki)

- Rotel Ra 985BX

- NVA AP-25

Te glosniki graja juz ze wzmakami malej mocy (np. Sun Audio SV 2A3 - 3,5W ), poniewaz maja spora skutecznosc ( jedna para - 92 dB a druga 95dB), a co najwazniejsze, ich impedeancja minimalna nie spada ponizej 6 ohm.

 

Jesli propozycja Cie interesuje, to dalsza korespondencja na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Tobie może polityka Naima pasować, innym nie.

Mnie nie przekonuje wzmacniacz, który gra tylko ze "swoim" źródłem a na dodatek najlepiej żeby klient dokupił jeszcze osobny zasilacz Naima do CD i jeszcze kolejny zasilacz Naima do wzmacniacza bo tylko wtedy gra dobrze - pięknie ta choinka wtedy świeci tylko moim zdaniem za cenę tych komponentów to można już znacznie lepiej.

 

 

Niestety, zasilacze do naima (i cyrusa) to typowy upsell, gdyby chłopaki chcieli to odpowiednie zasilacze byłyby zaaplikowane w urządzeniach bez dużych kosztów... ale wtedy firma zarobi mniej $.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki, wiadomo, muszą być odpowiednie.

 

Mocny, super dynamiczny bas, wg mnie to:

- ciężkie, mocne, szybkie, tradycyjne końcówki (nowe czy starsze)

- nowoczesne wzmacniacze klasy D

 

inaczej może być bas bez dynamiki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zasilacze do naima (i cyrusa) to typowy upsell, gdyby chłopaki chcieli to odpowiednie zasilacze byłyby zaaplikowane w urządzeniach bez dużych kosztów... ale wtedy firma zarobi mniej $.

 

Mnie to tez zniechecilo do Naima. Ilekroc czytalem recenzje, w ktorej sugerowano, aby za pare tysiecy dokupic zasilacz, bo wtedy bedzie naprawde dobrze, to mialem wrazenie, ze sam wzmacniacz jest niekompletnym produktem. W zasadzie zwykle naciagactwo, zwazywszy na to, ze prawie nikt tak nie robi. Sprzedamy ci nasz samochod, ale dopiero jak dokupisz siedzenia i lepsze zawieszenie podwajajace koszt auta, poczujesz sie pewnie i luksusowo. Dziwna polityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tez zniechecilo do Naima. Ilekroc czytalem recenzje, w ktorej sugerowano, aby za pare tysiecy dokupic zasilacz, bo wtedy bedzie naprawde dobrze, to mialem wrazenie, ze sam wzmacniacz jest niekompletnym produktem. W zasadzie zwykle naciagactwo, zwazywszy na to, ze prawie nikt tak nie robi. Sprzedamy ci nasz samochod, ale dopiero jak dokupisz siedzenia i lepsze zawieszenie podwajajace koszt auta, poczujesz sie pewnie i luksusowo. Dziwna polityka.

 

Zamiast czytać recenzję sugeruję przekonać się samemu ile potrafi nawet "goły" Naim Nait XS. Gwarantuje że pokaże więcej niż nie jeden mocno-watowany wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5XS + NAT05XS + Supernait + Hicap 2 + FlatCap x2 + HiLine + Naca5 + Spendor A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka firm dość powszechna w ostatnich latach. Dac-i z zasilaczem wtyczkowym ( chcesz lepiej do dopłać do lepszego zasilacza).Pewnie można by od razu, ale cena podstawowa zniechęci, więc kombinują, masz produkt, który możesz ulepszyć - doplacając za to i owo.

 

Pozdrawiam ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.