Jump to content
IGNORED

Polaczenie NAD c350 i Nad viso two

dreamer25

Recommended Posts

Witam,

Nabyłem wzmacniacz Nada C350, ktory chce poddac modyfikacjom.Wymyslilem ze jako zrodlo moglbym wykorzystac amplituner stereo NAD viso two.Muzyki sluchalem do tej pory z MAca przez Apple Tv podlaczone optykiem do ampa NAD t748.Pozbylem sie jednak kina domowego i ograniczam sie tylko do stereo.Co jest wart przetwornik zastosowany w Viso?poniewaz to amp stereo zakladam ze moze byc nawet lepszy niz ten zastosowany w Nadzie t748.Czy moze lepiej zewnetrzny DAC?

Pytanie tez o preout. Generalnie preout w Nadzie t748 nie jest przyjmowany zbyt entuzjastycznie a jak jest z Nadem Viso?

Czy mozna wylaczyc sekcje wzmocnienia w Viso i puscic bezposrednio przez C350?

Nabyłem wzmacniacz Nada C350, ktory chce poddac modyfikacjom.Wymyslilem ze jako zrodlo moglbym wykorzystac amplituner stereo NAD viso two.Muzyki sluchalem do tej pory z MAca przez Apple Tv podlaczone optykiem do ampa NAD t748.Pozbylem sie jednak kina domowego i ograniczam sie tylko do stereo.Co jest wart przetwornik zastosowany w Viso?poniewaz to amp stereo zakladam ze moze byc nawet lepszy niz ten zastosowany w Nadzie t748

Przecież miałeś NAD T 748, a teraz masz Viso Two, więc sam oceń słuchem. W czym problem?

To tak, jak gdybyś pytał: "Miałem VW Golfa, a teraz mam Opla Kadetta. Co warty jest ten Opel, czym lepiej mi się jeździ?"

I o to samo pytałeś już tutaj

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

dlatego więc skopiowałem i moją odpowiedź:

Jak przyjdzie, to będziesz miał realne, własne, niczym niezmącone porównanie - najlepsze z możliwych :)

Zresztą, znając Ciebie, i tak na drugi dzień założysz temat: "NAD Viso Two - co zamiast tego?" ;)

PS

W mojej ocenie Viso Two brzmi lepiej, co jest zapewne wynikiem skupienia się na dwu końcówkach, a nie rozdrabniania.

I Viso, a nie Visio... ;)

Pytanie tez o preout. Generalnie preout w Nadzie t748 nie jest przyjmowany zbyt entuzjastycznie a jak jest z Nadem Viso?

A co było nie tak z tym "preout"?

Np. wtyki za ciasno wchodziły czy za luźno?

Czy mozna wylaczyc sekcje wzmocnienia w Viso i puscic bezposrednio przez C350?

Wystarczy, że popatrzysz na tylną ściankę i będziesz wiedział...

Nie, nie można wyłączyć.

When the music's over turn out the lights...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.