Skocz do zawartości
IGNORED

Polaczenie NAD c350 i Nad viso two


dreamer25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nabyłem wzmacniacz Nada C350, ktory chce poddac modyfikacjom.Wymyslilem ze jako zrodlo moglbym wykorzystac amplituner stereo NAD viso two.Muzyki sluchalem do tej pory z MAca przez Apple Tv podlaczone optykiem do ampa NAD t748.Pozbylem sie jednak kina domowego i ograniczam sie tylko do stereo.Co jest wart przetwornik zastosowany w Viso?poniewaz to amp stereo zakladam ze moze byc nawet lepszy niz ten zastosowany w Nadzie t748.Czy moze lepiej zewnetrzny DAC?

 

Pytanie tez o preout. Generalnie preout w Nadzie t748 nie jest przyjmowany zbyt entuzjastycznie a jak jest z Nadem Viso?

Czy mozna wylaczyc sekcje wzmocnienia w Viso i puscic bezposrednio przez C350?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nabyłem wzmacniacz Nada C350, ktory chce poddac modyfikacjom.Wymyslilem ze jako zrodlo moglbym wykorzystac amplituner stereo NAD viso two.Muzyki sluchalem do tej pory z MAca przez Apple Tv podlaczone optykiem do ampa NAD t748.Pozbylem sie jednak kina domowego i ograniczam sie tylko do stereo.Co jest wart przetwornik zastosowany w Viso?poniewaz to amp stereo zakladam ze moze byc nawet lepszy niz ten zastosowany w Nadzie t748

 

Przecież miałeś NAD T 748, a teraz masz Viso Two, więc sam oceń słuchem. W czym problem?

To tak, jak gdybyś pytał: "Miałem VW Golfa, a teraz mam Opla Kadetta. Co warty jest ten Opel, czym lepiej mi się jeździ?"

 

I o to samo pytałeś już tutaj http://www.audiostereo.pl/nad-t748-vs-nad-visio-two_104620.html ,

dlatego więc skopiowałem i moją odpowiedź:

 

Jak przyjdzie, to będziesz miał realne, własne, niczym niezmącone porównanie - najlepsze z możliwych :)

Zresztą, znając Ciebie, i tak na drugi dzień założysz temat: "NAD Viso Two - co zamiast tego?" ;)

 

PS

W mojej ocenie Viso Two brzmi lepiej, co jest zapewne wynikiem skupienia się na dwu końcówkach, a nie rozdrabniania.

 

I Viso, a nie Visio... ;)

 

____________________________________________________________________________

 

 

Pytanie tez o preout. Generalnie preout w Nadzie t748 nie jest przyjmowany zbyt entuzjastycznie a jak jest z Nadem Viso?

 

A co było nie tak z tym "preout"?

Np. wtyki za ciasno wchodziły czy za luźno?

 

Czy mozna wylaczyc sekcje wzmocnienia w Viso i puscic bezposrednio przez C350?

 

Wystarczy, że popatrzysz na tylną ściankę i będziesz wiedział...

Nie, nie można wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.