Skocz do zawartości
IGNORED

Tajemnice korporacji- sprzęt RTV,AGD


sittek

Rekomendowane odpowiedzi

Miele jest robione w Niemczech.

Płacisz więcej ale masz gwarancję spokojnej głowy.

Pewno, że coś się zawsze może popsuć.

Jednak - gdybym miał wybór między sprzętem Made in China a Made in Germany (tak naprawdę niewiele droższym) to bym się nie wahał ani sekundy.

Deutchland uber alles. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dotychczas nic do czynienia z wyrobami firmy Miele, ale wcale nie zdziwił bym się gdyby się okazało, że tak naprawdę są one produkowane w starym, niemieckim mieście Dongguan lub w historycznym niemieckim mieście Xi'an. Skoro nawet Hugo Boss i Prada tam umieścili swą produkcję - niby dlaczego Miele miało by być inne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

A choćby dlatego, że możesz kupić używaną np. pralkę która ma 10lat i wyglądą jak zabytek( zresztą nowe ich wyroby też tak wyglądają) i jeszcze drugich dziesięć będzie pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro posiłkujemy się tego typu argumentacją to u moich znajomych jest prawie muzeum techniki. Archaiczna pralka Frania oraz rosyjska lodowka Mińsk 16. Obydwie mają po 40 lat i nijak nie chcą się zepsuć. Jakość na miarę Miele?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

A żebyś wiedział że tak. Skoro pracują bezproblemowo 40 lat, to są to wzory do naśladowania jeśli chodzi o jakość wykonania.

Jeśli tylko kogoś zadawala ich design, funkcjonalność i parametry techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to wszystko jedno rozwiązanie i ja tak robię np.:

 

TV Panasonic plazma najtańsza jaka była jeszcze bez full HD śmiga 5 lat się popsuje kupię coś za 1200 zł w promo albo necie

Laptop HP zakupiony miesiąc temu za 949 w MM gwarancja 2 lata jak się popsuje po gwarancji to kupię nowy też za tyle albo i taniej

Pralka Beko za 580 zł chodzi już 4 rok się popsuje to kupię nową za 580 zł

itd.

 

Bezsensu jest płacić za laptop np. 3000-4000 zł który za dwa lata i tak będzie śmietnikiem choćby parametrami lepiej kupić co dwa lata nowy za 1000 zł to samo ma się do innych urządzeń.

 

Po co za pralkę Miele płacić 6000 zł jak za 600 zł mam Beko, niech Miele pochodzi mi 20 lat i do tego jeszcze od wilgoci zrobi się grzyb. Wystarczy że Beko pochodzi 4 lata to za tą samą kwotę mam 40 lat prania a i tak pochodzi więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Coś w tym jest.

Ale nie do końca. Bo jeszcze trzeba wziąć pod uwagę parametry tego sprzętu. Energochłonność, funkcjonalność, głośność, efektywność.

Nie chciałbym być skazany na oglądanie filmów na najsłabszym jakościowo sprzęcie. Podobnie z lapkiem.

Nie jest to takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energochłonność to jest pic na wodę zaoszczędzisz 20 zł rocznie na lodówce zobacz ile kosztuje sam prąd a ile opłaty dodatkowe które są stałe niezależnie ile prądu zużyjesz.

 

Funkcjonalność – pralka ma dobrze prać, TV ma wyświetlać obraz itd., lapka np. tego kupiłem za 949 i nawet połowy jego funkcji nie wykorzystuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Głośność nie zauważyłem aby tańsze urządzenia były głośnie.

 

Sam doszedłem do takich wniosków po tym jak pralka za kilka tysięcy co miała kilka zmysłów rozleciała się po 4 latach a mój pierwszy laptop HP za 4000 koła padł w 3 roku.

 

Teraz jak byłem po laptopa Pan mi proponował rozszerzenie gwarancji a ja mu mówię że za 2 lata i tak go wyrzucę do śmietnika i kupię nowy to patrzał się jak na idiotę. Jak ktoś ma dwuletniego lapka za około 3000 zł niech sobie porówna parametry z tym co kupiłem.

 

Problem jest gdzie indziej, pralka za 2000 zł jest tylko 5% lepsza od tych za 1000 zł. A rozbieżność w cenach jest taka by naciągać ludzi co myślą że jak kupią drogo to mają lepiej. Dziwnie by wyglądało jak by stało 10 modeli i różnica w cenie była by po 50 zł.

 

Pracowałem w RTV AGD lata temu i wiem co tam siedziało i co czym się różniło, ta branża nie jest jakaś inna tak jest wszędzie.

 

Jakiż to godny uwagi telewizor można kupić za 1200 zł?

 

W mediaexpert widziałem na bilb0ard jakieś promo urodzinowe Sony 42 cale LED - 1299 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Funkcjonalność – pralka ma dobrze prać, TV ma wyświetlać obraz itd., lapka np. tego kupiłem za 949 i nawet połowy jego funkcji nie wykorzystuje

 

 

Głośność nie zauważyłem aby tańsze urządzenia były głośnie.

Wybacz ale mam zgoła inne spostrzeżenia. Wiem jak wygląda film na topowej plaźmie a jak na tanim LCD. Dla mnie nie do przyjęcia.

Wiem jak słychać tanią zmywarkę a jak nie słychać prawie wcale, tej bardzo dobrej.

 

Problem jest gdzie indziej, pralka za 2000 zł jest tylko 5% lepsza od tych za 1000 zł.

No to bardzo ciekawe. Prosiłbym o konkretny sposób i metodologię wyliczenia tak precyzyjnego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak wygląda film na plazmie hd ready i mi wystarczy, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie filmów choćby częste wypady na wycieczki za zaoszczędzone tysiące na TV bądź uprawianie sportu. Jak ktoś lubi siedzieć przed TV i podniecać się jakością obrazu to jego sprawa, ja z życia czerpię inne przyjemności.

 

Co do wyniku.

 

Porównaj sobie choćby amplitunery kina domowego Onkyo, Denon, Yamaha itp. model po modelu zanotuj ceny i różnice.

 

Kupiłem w tym roku nowego Iphone 4, nie wnikałem w różnice wyższych modeli, kolega ma 5 i przeleciał wszystkie modele od dołu, pytam się z ciekawości jakie są różnice, on mi mówi że wyświetlacz większy i szybszy procesor, cena 1100 do 2600 mi tam procesor wystarcza i tak jest szybszy odemnie.

 

A co do pralki to widziałem pralki bosha na identycznych bebechach jak siemens a różnica w cenie x2, nie drąż tylko tematu bo w branży już 8 lat nie pracuje i modeli nie podam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czyli nie dowiem się skąd te 5%. A już myślałem że mi oczy otworzysz.

Co do reszty wypowiedzi to wyobraź sobie, że zakup drogiego TV , również moim zdaniem nie powinien w żaden sposób wpływać na inne wydatki. Przecież to tylko zabawka. Zgadzam się z Tobą. Ale mi wystarcza na inne przyjemności. Natomiast jak już zasiądę przed TV, to chcę żeby obraz był wybitny. To też jedna z tych drobnych przyjemności dnia codziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kto tam lubi, mnie też stać na TV za 10 koła ale ja cenię sobie jakość / cena i taki wydatek to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto bo jest dla mnie zbędny.

 

Każdy by chciał mieć wszystko wybitne ale niestety tylko garstka może sobie na to pozwolić. Ja mam inne priorytety niż elektronika, za dużo się tego naoglądałem żeby dać się naciągać.

 

Ale jak ktoś lubi to czemu nie. Te 5% było tak luźno rzucone, chodzi o to że płacąc za coś razy dwa nie dostajemy dwa razy lepszej jakości tylko 5%, 10%, 30% lepszą. A czasami możemy kupić taniej i dwa razy lepiej i tu przykładem może być np. MingDa, akurat jestem na etapie poszukiwań wzmacniacza lampowego i porównaj np. MingDa z Primaluna jakość komponentów, wykonanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ OnlyOne

 

Kupując plazmę Panasonica masz wybitną jakość za wcale nie astronomiczną cenę. Powiedział bym raczej: za bardzo rozsądna i umiarkowaną cenę. A relację jakości do ceny masz wręcz rewelacyjną.

 

Ile w rachunku za elektryczność płacimy za sam prąd? Przeanalizowałem mój najnowszy rachunek:

* opłata za prąd (ilość kWh x cena) - 55%

* dystrybucja (ilość kWh x stawka) - 35%

* opłaty stałe - 10%.

 

Tak więc ilość zużytej energii wprost i bezpośredmio wpływa na 90% wartości faktury. Przy tych ilościach, jakie zużywa pralka jej energooszczędność jest istotna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ilość zużytej energii wprost i bezpośredmio wpływa na 90% wartości faktury. Przy tych ilościach, jakie zużywa pralka jej energooszczędność jest istotna.

 

 

, a jaka jest różnica w poborze prądu klasy A od klasy B , C porównywalnych wielkością pralek ?

 

Tu trzeba przeliczyć po jakim czasie oszczędność energii wyższej klasy zwróci " cenę za którą daliśmy więcej " od niższej klasy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to wszystko jedno rozwiązanie ...

 

Po co za pralkę Miele płacić 6000 zł jak za 600 zł mam Beko, niech Miele pochodzi mi 20 lat i do tego jeszcze od wilgoci zrobi się grzyb. Wystarczy że Beko pochodzi 4 lata to za tą samą kwotę mam 40 lat prania a i tak pochodzi więcej.

Można też kupować dwa razy tańsze pieczywo " z wczoraj", jeść suchary i popijać wodą, przecież to tylko chleb i co by się nie zjadło i tak następnego dnia zrobimy z tego .......to samo.

 

Można też kupować noszone i używane ciuchy w secondhandach, ale nie każdy to lubi. Ja rozumiem, że można kupować tylko najtańsze i najgorsze rzeczy, ale czasami liczy się również jakość i zadowolenie z tego co się ma, a nie tylko że się ma.

 

Pralki Miele, te podstawowe modele nie kosztują wcale 6000 złotych. Można kupić je już za 3500 złotych. Mam taką jedną od 5 lat i jak na razie sprawuje się świetnie. Po łazience mi nie biega ( waży chyba ze 130 kg) i po setkach prań działa nadal idealnie. A czy produkowane są w Chinach? Na pewno nie- inaczej stałoby się z nimi to co z innymi markami. Byłyby drogie i wadliwe. Przykładem jest Bosh, gdy był tylko niemiecki był bezawaryjny, ale gdy fabryki przeniesiono w świat, w tym do Polski, zeszmacił się jak żaden inny. Czy Miele pozwoliłoby sobie na to? Jeśli tak byłby to ich koniec. Byłem w Berlinie w ich sklepie i szczycą się okrutnie tym, że w całości produkowane są u nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Pierwszą pralkę automatyczną marki "Indesit" wykorzystywałem bezawaryjnie 18 lat. Następna też jest tej marki.

 

Wypasiona kuchnia gazowo-elektryczna "Bosha" poszła na złom po kilku latach. Zrezygnowałem z naprawy ze względu na jej koszty. Za tę kwotę kupiłem zwykłą "Amicę" i spisuje się tak samo dobrze jeśli chodzi o gotowanie i pieczenie, a do tego ruszt ma lepszy bo żeliwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediaexpert widziałem na bilb0ard jakieś promo urodzinowe Sony 42 cale LED - 1299 zł

 

tam było 2x 1299zł tylko że to 2x malutkie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jedynym wyjątkiem potwierdzającym tę regułę jest sprzęt MIELE a w szczególności ich pralki. Uważam, że jak na obecne czasy to bardzo solidny sprzęt.

 

Czy w ich legendarnej niezawodności jest jakiś kruczek? Pożyjemy, zobaczymy.

 

Użytkuję pralkę miele 3 rok z kolei, wcześniej poprzedni właściciele domu mieli ją u siebie kolejnych kilka lat. Odpukać, nic się nie dzieje. Wcześniej miałem chyba Samsunga. Padł po 3 latach selektor elektroniczny chyba, część niedostępna nigdzie. Na śmietnik...

 

A choćby dlatego, że możesz kupić używaną np. pralkę która ma 10lat i wyglądą jak zabytek( zresztą nowe ich wyroby też tak wyglądają) i jeszcze drugich dziesięć będzie pracować.

 

Pralki Miele i Bauknecht są bodaj najbardziej rozpowszechnioną marką w niemieckich akademikach w pralniach wspólnotowych. Dają radę przez 10cio lecia wielokrotnie. Podobnie w wielu niemieckich pralniach samoobsługowych.

 

Bezsensu jest płacić za laptop np. 3000-4000 zł który za dwa lata i tak będzie śmietnikiem choćby parametrami lepiej kupić co dwa lata nowy za 1000 zł to samo ma się do innych urządzeń.

 

W przypadku kompów to jeszcze ma sens. Ale w przypadku pralki? lodówki?

 

Po co za pralkę Miele płacić 6000 zł jak za 600 zł mam Beko, niech Miele pochodzi mi 20 lat i do tego jeszcze od wilgoci zrobi się grzyb. Wystarczy że Beko pochodzi 4 lata to za tą samą kwotę mam 40 lat prania a i tak pochodzi więcej.

 

Jaki grzyb? Po prostu pusty śmiech mnie ogarnia.

Pomyśl, że na wyprodukowanie każdej z tych pralek, zmywarek, komórek, etc. potrzebne są surowce, generowane jest zanieczyszczenie, etc. Jesteś idealnym przykładem wyprania mózgu i bezrefleksyjnego konsumpcjonizmu.

 

Czyli nie dowiem się skąd te 5%. A już myślałem że mi oczy otworzysz.

 

No ja też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No właśnie pozornie nowe produkty.

Oraz zalewanie rynku Chińskimi produktami.

 

Pytanie czy ludziom to nie pasuje? Pasuje każdy chce kupić najnowszy amplituner zamiast zeszłorocznej edycji o parę stówek tańszej.

 

Alternatywy też do końca nie ma. W przypadku audio da się jeszcze kupić kolumny produkcji europejskiej, z amplitunerem wzmacniaczem jest cieżko (bariera cenowa) o suszarce i innych drobniejszych rzeczach nie wspominając.

 

Fajny artykuł aby się przygnębić, jednak nie da się tego zmienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że na wyprodukowanie każdej z tych pralek, zmywarek, komórek, etc. potrzebne są surowce, generowane jest zanieczyszczenie, etc. Jesteś idealnym przykładem wyprania mózgu i bezrefleksyjnego konsumpcjonizmu.

 

Świat przyspieszył. Co raz szybciej wchodzą nowe rozwiązania. Więc nie ma potrzeby generować kosztów aby klient płacił 3x więcej za coś co pójdzie za max. 5lat na recycling. Trwałe też są - kupujesz Mile i masz na długo. Tobie sie wydaje, że tandeta. Ale na porządne rzeczy większości ludzi nie stać. Kupujemy Denona tylko dlatego, że zeszli z kosztów. Dalej byśmy oglądali go na wystawach przez szybę albo w katalogach - bo w Polsce raczej dobrobytu nie ma.

 

Ale większość szybko zapomniała, że wpieprzała kaszankę z gazety i słuchała bambino. Dzisiaj rżnie arystokratę i narzeka na kiepską jakość. Są przecież solidne rzeczy - jak zapłacisz to zrobią Ci nawet kutą obudowę do amplitunera a trafo będzie dziełem sztuki. Stare wzmacniacze były lepiej wykonane - niech się zgłoszą Ci, którzy mieli je ''na salonach'' jak weszły na rynek.

 

Gdyby nie konsumpcja to dalej byśmy na drzewie siedzieli. Człowiek chciał coś więcej i z niego zszedł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten jednorazowy świat AGD to nie tylko obciążenie ekologiczne, ale groźba braku surowców. Kilka dni temu BBC podało, że opracowano studium na temat dostępności materiałó wykorzystywanych w elektronice i ich podaży. Podaż dramatycznie się zmniejsza, zastępniki w części przypadków sa dostępne, ale w przypadku bodajże 60 materiałów nie ma alternatywy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu koncern Volkswagen oficjalnie ogłosił koncepcję rozwoju własnej marki, gdzie chyba jako pierwszy z wielkich producentów przyznał, że w równym stopniu co ze sprzedaży nowych aut, czerpał będzie zyski z napraw i sprzedaży części zamiennych do swoich aut. Choć było to dość brutalne, ale zarazem fair, ponieważ nie owijał w bawełnę jak inni producenci.

 

Może ktoś ma link do tej informacji, ja niestety nie mogę znaleźć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.