Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz srt 6007 vs 7007


piter3333

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie stalo jutro zamawaiam sklaniam sie na 7007 i prosze o rade uzytkownikow duza jest roznica pomiedzy tymi amp. Bo papier mowi 15w 6006 ma 110w a 7007 ma 125w i niechce mi sie wierzyc zeby tylko taka roznica byla dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

różnica pomiędzy SR6007 a SR7007 to oprócz wyższej mocy modelu wyższego, przede wszystkim wyraźnie lepsze brzmienie. W trybie stereo różnica jest naprawdę kolosalna, tak więc jeśli urządzenie będziesz wykorzystywał także do odsłuchów dwukanałowych, zdecydowanie SR6007.

 

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań czy oferty finansowej w naszym salonie jestem do dyspozycji, obydwa urządzenia są w pełni u nas dostępne.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie stalo jutro zamawaiam sklaniam sie na 7007 i prosze o rade uzytkownikow duza jest roznica pomiedzy tymi amp. Bo papier mowi 15w 6006 ma 110w a 7007 ma 125w i niechce mi sie wierzyc zeby tylko taka roznica byla dzieki

 

Czołem,

 

A jakie kolumny do tego ?

 

Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miało być SR7007, literówka.

 

pozdrawiam i dzięki

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak było z serią 6005 i 7005 tak jest i z kolejnymi - to są praktycznie te same konstrukcje, wnętrza są w zasadzie identyczne (zwracało nawet na to kiedyś uwagę AudioVideo, że to w 95% ta sama konstrukcja), więc i brzmienie będzie tej samej klasy, a bajania branżowców, o ile to seria 7000 jest lepsza można włożyć, no właśnie: między bajki. Marantz po prostu dobrze wycenia serię 6000 a dramatycznie przegina cenowo z serią 7000 (tzw pozycjonowanie ceną), która jest takim przeszacowanym papierowym tygrysem, a nie prawdziwym flagowcem, no i panowie branżowcy muszą nawijać makaron na uszy, żeby tę wydmuszkę opchnąć do ludzi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko jedna sprawa na zielonej wyspie donalda sklepy w pl przeginaja z cenami w pl 7007 kosztuje okolo 6tys przegiencie ja zaplacilem 700 £ to jakies 2,5 tys taniej doja nas rodacy ile wlezie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko jedna sprawa na zielonej wyspie donalda sklepy w pl przeginaja z cenami w pl 7007 kosztuje okolo 6tys przegiencie ja zaplacilem 700 £ to jakies 2,5 tys taniej doja nas rodacy ile wlezie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.