Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt Stereo Do 6 tys.


Mopoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłbyś napisać coś więcej o tym zestawie, pomijając narazie Dac`a. Jak by wyglądał w zestawieniu np. z NAD 326 bee i dali zenzor 5.

 

 

A mógłbyś doradzić coś z nowych rzeczy? Bo chyba bałbym się wydać tyle kasy bez żadnej gwarancji.

Esposure 1010 to pierwsza integra tej zasłużonej firmy, charakteryzuje ją świetna precyzja, przejrzystość i stereofonia raczej na linii między głosnikami, trzeba ją zestawiać raczej z ciepłymi głośnikami takimi jak np. Audio Academy i efekt jest naprawdę niezły. Nie ma zbyt obfitego basu ale jest przynajmniej szybki zwarty i punktowy. Słuchać dużą kulturę dzwięku.

 

Co do Nad słyszałem 315 326 356 ten pierwszy słabiutki i nie ma o czym mówić. Ten ostatni słyszałem własnie z Dali ale Concept 6, zabrzmiał potężnie z obfitym basem, było nieżle, rockowy dzwięk. 326 słyszałem przelotem z focalami nie podobało mi się, jakoś ostro nie muzyklanie.(to może focale)

Osobiście miałem Dali ikon 2, które były w niektórych aspektach bardzo dobre ale całościowo Audio Academy mi się bardziej podobały i teraz je posiadam.

Cambridge a651 ma rzeczywiście daca ale chyba do 16/44khz, jak wzm też mi się podobał bardzo równy dzwięk, niezła scena i wydajność trochę lepsza niż expo 1010. Ten ostatni za to bardziej szczegółowy.

Takie są moje subiektywne opinie, musisz sam posłuchać i wybrać coś dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś napisać coś więcej o tym zestawie, pomijając narazie Dac`a. Jak by wyglądał w zestawieniu np. z NAD 326 bee i dali zenzor 5.

 

 

A mógłbyś doradzić coś z nowych rzeczy? Bo chyba bałbym się wydać tyle kasy bez żadnej gwarancji.

 

Bez przesady z tym brakiem gwarancji ze sprzedającym idzie się dogadać masz gwarancje rozruchową najlepiej kupować od prywatnych osób (prawdziwych audiofili dbających o sprzęt), a nie handlarzy można odebrać osobiście, posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mopoo, kupuj od audiofilów - bardziej dbają o sprzęt niż o własne żony, zero ryzyka. już niejeden klocek kupiłem zwyczajnie stary i nigdy się nie zawiodłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mopoo jeśli chcesz nowy sprzęt to odpuść sobie w tym momencie DAC ,z czasem dokupisz , na tą chwilę możesz używać byle jakiego źródła i zostaje Ci po 3k na element. Moje propozycja dla Ciebie z tego co słuchałem to:

 

Kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wzmacniacze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To są propozycje z jednego sklepu , od tych cen na pewno sporo utargujesz to i może na jakiś tani DAC by się uzbierało. Wybór jest naprawdę spory , tylko trzeba sobie zrobić wycieczkę i posłuchać co będzie Ci odpowiadać.

Ja z UK pojechałem do Polski i zrobiłem sobie w tym czasie wycieczkę do Tych aby posłuchać kolumn studia16 Hertz i się opłaciło bo właśnie tam zakupiłem swoje kolumny , a słuchałem wiele w sklepach.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esposure 1010 to pierwsza integra tej zasłużonej firmy, charakteryzuje ją świetna precyzja, przejrzystość i stereofonia raczej na linii między głosnikami, trzeba ją zestawiać raczej z ciepłymi głośnikami takimi jak np. Audio Academy i efekt jest naprawdę niezły. Nie ma zbyt obfitego basu ale jest przynajmniej szybki zwarty i punktowy. Słuchać dużą kulturę dzwięku.

 

Co do Nad słyszałem 315 326 356 ten pierwszy słabiutki i nie ma o czym mówić. Ten ostatni słyszałem własnie z Dali ale Concept 6, zabrzmiał potężnie z obfitym basem, było nieżle, rockowy dzwięk. 326 słyszałem przelotem z focalami nie podobało mi się, jakoś ostro nie muzyklanie.(to może focale)

Osobiście miałem Dali ikon 2, które były w niektórych aspektach bardzo dobre ale całościowo Audio Academy mi się bardziej podobały i teraz je posiadam.

Cambridge a651 ma rzeczywiście daca ale chyba do 16/44khz, jak wzm też mi się podobał bardzo równy dzwięk, niezła scena i wydajność trochę lepsza niż expo 1010. Ten ostatni za to bardziej szczegółowy.

Takie są moje subiektywne opinie, musisz sam posłuchać i wybrać coś dla siebie.

Przeczytałem właśnie bardzo pochlebną recenzje exposure 1010 na HI-FI i muzyka. To by chyba było coś dla mnie, nie za dużo basu. Szczegółowy, przejrzysty, barwny i bogaty dzwięk, także przy niskim natężeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie klasy Cambridge Audio Topaz.

A ten bogaty dźwięk to bajki dla naiwnych.

 

PS. Zapomniałem dodać ważnej formułki: moim zdaniem.

Czyli rozumiem że nie wyłożył byś na niego 2500 tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Czyli rozumiem że nie wyłożył byś na niego 2500 tys.

W ciemno nie. Bo istnieje według mnie duże ryzyko, ze będzie to sprzęt na poziomie NAD 616 i Topaz. To są oczywiście tylko domysły, bo nie słuchałem tego wzmacniacza, ale ryzyko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że nie wyłożył byś na niego 2500 tys.

Miałem okazję słuchać wzmacniacza Exposure1010 oraz C.A. Topaz AM10.

Podłączono kolumny RLS Callisto IV a potem M.A. BX2.

W obu zestawieniach Exposure górował nad Topazem w każdym aspekcie brzmienia i to w sposób znaczący.

 

Jeśli planujesz spędzić więcej czasu na oglądaniu wnętrza wzmacniacza, to Topaz starczy na dłużej.

Jeśli masz zamiar słuchać muzyki, to Exsposure jest zdecydowanie lepszy.

 

Jednak, jak słusznie sugeruje StaryM, kupowanie sobie "w ciemno" (bez odsłuchu) wzmacniacza to ryzykowny krok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba teraz, jak to, może do mojego sypialnego, jakieś 11m2. Klasa D.

Na razie się zastanawiam i nic więcej nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topaz AM10 to zwykły Gainclone. Miałem tego wzmaka na testach i żadna rewelka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topaz am 10 to, klasa nada 316 może nawet nad zagra lepiej.

Expo 1010 porównywałem z ca 651a, marantzem 6004, audiolabem 8000se w dziedzinie przejrzystości i dokładności był najlepszy. Ale szczególnie istotne są dla niego kolumny muszą mieć łagodną charakterystykę. Nie jest wzm do Monitor Audio, B&W, Klipschy, Cantonow. Tak bardzo ogólnie mówiąc, bez wdawanie się w modele.

Warto go posłuchać z RLS, Audio Academy,Castle, Boston Acoustics.

 

Też bym sugerował autorowi skupić się na wzm i kolumnach a o dacu na końcu nawet w późniejszym terminie.

Odsłuch konieczny!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz ze zdjęć - Audio Analogue Puccini SE - pochodzi z 2001 roku, jest w idealnym stanie, audiofile mówią "gabinetowym". kosztował moją siostrę 1750 pln. jestem przeświadczony, że "moim zadaniem" gra "trochę" lepiej niż wspominany, najtańszy Exposure.

 

oczywiście zrobisz jak podpowie ci rozum. ja tez kupowałem nowe marantz'e KI sign, dynaudio z najniższej półki dopóki Robert z Nautilusa polecił mi używanego Coplanda csa 28, od tamtej pory zazwyczaj kupuję używki. wiadomo, gdyby było mnie stać to grałbym tylko nówkami Kondo itp. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3238-0-26880300-1375436688_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam.

Majac luzne 6 kzl kupilbym chyba same kolumny-podstawkowce beda w tej cenie calkiem wyrafinowane nawet nowe.

I na razie na nie patrzyl

Ewentualnie odsluchiwal z roznymi wzmakami

I dopiero pozniej cos kupil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to Oppo103 lub odpowiednik CA (regulowane wyjścia) i dwie aktywne kolumny np. Behringer B2031A lub B3031A (lub podobne - dużo na rynku). Jezeli będą problemy z basem to dodatkowo jakiś "sprytny" sub. Najlepszym rozwiązaniem byłoby Oppo 105 lub podobne bo ma wyjścia XLR (Behringery też mają wejścia XLR - w zasadzie tylko takie mają), ale to przekroczy budżet.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

 

Urządzenie klasy Cambridge Audio Topaz.

A ten bogaty dźwięk to bajki dla naiwnych.

 

akurat Topaz AM1 w połączeniu z Tannoy Mercury F3 i SBT, gra całkiem przyjemnie - z tym że 15 m2, to jego górna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi przede wszystkim na jakości. Chciałbym aby sprzętu dało się posłuchać też w nocy, nie budząc przy tym wszystkich.

Chodzi mi o to by sprzęt grał dobrze już przy niskich wartościach potencjometru.

 

Przerabiałem ten sam temat . Do słuchania w nocy przy niskich poziomach potrzeba już bardzo dobrego sprzętu ( takiego który jako nowy kosztuje ok 30 000 zł ) z używek można taki złożyć ( za około 10 000 ) . Osobiście zakończyłem szukanie gralla ( od roku nic nie zmieniam i mnie nawet nie korci ) na Kolumnach Amphion Xenon oraz elektronice Roksan Caspian . W nocy nie odczuwam braku żadnego z pasm a równocześnie zestaw radzi sobie w wielu gatunkach muzycznych . Jeśli nie zamierzasz podwyższać budżetu to kup Audio Analogue jak Ci radzi kolega wyżej albo ostatecznie Exposure ale radziłbym 2010 , pamiętaj najniższe modele nigdy nie zagrają nawet poprawnie w nocy przy cichych poziomach .

 

Powodzenia w szukaniu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten sam temat . Do słuchania w nocy przy niskich poziomach potrzeba już bardzo dobrego sprzętu ( takiego który jako nowy kosztuje ok 30 000 zł ) z używek można taki złożyć ( za około 10 000 ) . Osobiście zakończyłem szukanie gralla ( od roku nic nie zmieniam i mnie nawet nie korci ) na Kolumnach Amphion Xenon oraz elektronice Roksan Caspian . W nocy nie odczuwam braku żadnego z pasm a równocześnie zestaw radzi sobie w wielu gatunkach muzycznych . Jeśli nie zamierzasz podwyższać budżetu to kup Audio Analogue jak Ci radzi kolega wyżej albo ostatecznie Exposure ale radziłbym 2010 , pamiętaj najniższe modele nigdy nie zagrają nawet poprawnie w nocy przy cichych poziomach .

 

Powodzenia w szukaniu .

Rozumiesz więc o jaki sprzęt mi chodzi. Czyli za te 6 czy nawet 7 tys. nie uda mi się złożyć niczego nowego co odpowiadało by moim oczekiwaniom?

 

A te wzmacniacze Audio Analogue, można je w ogóle gdzieś dostać? Jedyne co znalazłem to to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czyli używane.

 

A może po prostu nie wiem gdzie szukać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście miałem na myśli używane, nowy Puccini SE kosztował koło 5 patyków. Puccini bez SE to inny wzmacniacz i jego bym nie kupił. Zdjęcia zamieściłem po to, aby uzmysłowić Ci różnicę wnętrzności sprzętu nowego (tego pustego Exposure z miniaturowym trafem) i używanego (AA Puccini SE dual mono) za około 2 klocki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksan Kandy K2

Zna/Ma ktoś może i mógłby coś o nim powiedzieć?

 

A widzisz, kolega na początku pisał, że chce nowe, bo się nie zna i boi się używanych.

I wiele się w tym temacie nie zmieniło, nadal się nie znam! ;)

 

A do niego Elac FS 67.2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, kolega na początku pisał, że chce nowe, bo się nie zna i boi się używanych.

widziałem, widziałem ale starałem się zachęcić do używek, jak nie kupuje się od handlarza to ryzyko wpadki jest niewielkie. a wszyscy wiemy co można z drugiej ręki kupić za 2 - 4 tysiące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz więc o jaki sprzęt mi chodzi. Czyli za te 6 czy nawet 7 tys. nie uda mi się złożyć niczego nowego co odpowiadało by moim oczekiwaniom?

 

A te wzmacniacze Audio Analogue, można je w ogóle gdzieś dostać? Jedyne co znalazłem to to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czyli używane.

 

A może po prostu nie wiem gdzie szukać ;)

 

Tak wiem ale jak pisałem udało mi się dojść do wymarzonego dźwięku za niezbyt chore pieniądze . Swego czasu jak ty szukałem w sklepach nowego sprzętu i poniżej 10 koła trudno coś dobrze głośno grającego znaleźć o cichym słuchaniu można zapomnieć . Do cichego słuchania są dwie drogi tańsza to słuchawki i droższa bardzo dobre kolumny i sprzęt towarzyszący , przy cichym słuchaniu większość sprzętu się wykłada te z tego pułapu co określiłeś nie dadzą rady kompletnie . Nowe Sklepowe jak pisałem to pułap jakieś 30 000 używki to 1/3 ceny . Kolumny które stały sklepowo za 15 000 można kupić za 5 000 z resztą sprzętu to samo . Ludzie którzy kupują tak drogie sprzęty i są miłośnikami muzyki dbają o sprzęt ,zawsze można podjechać odebrać osobiście i posłuchać . Ja po kolumny jechałem przez pół Polski . Po ich zakupie słucham i kupuje płyty na sprzęt już nawet nie patrzę :) o zmianach nie myślę wyleczyłem się z choroby zmian sprzętu została spotęgowana miłość do muzyki :) .

 

Audio analogue prowadzi sprzedaż audioclan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gatunki muzyczne które wymieniłeś też są dość wymagające dla sprzętu .

 

Przy dobrym sprzęcie można uzyskać efekt oszukania zmysłów że muzyka gra na żywo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale jak pisałem udało mi się dojść do wymarzonego dźwięku za niezbyt chore pieniądze . Swego czasu jak ty szukałem w sklepach nowego sprzętu i poniżej 10 koła trudno coś dobrze głośno grającego znaleźć o cichym słuchaniu można zapomnieć . Do cichego słuchania są dwie drogi tańsza to słuchawki i droższa bardzo dobre kolumny i sprzęt towarzyszący , przy cichym słuchaniu większość sprzętu się wykłada te z tego pułapu co określiłeś nie dadzą rady kompletnie . Nowe Sklepowe jak pisałem to pułap jakieś 30 000 używki to 1/3 ceny . Kolumny które stały sklepowo za 15 000 można kupić za 5 000 z resztą sprzętu to samo . Ludzie którzy kupują tak drogie sprzęty i są miłośnikami muzyki dbają o sprzęt ,zawsze można podjechać odebrać osobiście i posłuchać . Ja po kolumny jechałem przez pół Polski . Po ich zakupie słucham i kupuje płyty na sprzęt już nawet nie patrzę :) o zmianach nie myślę wyleczyłem się z choroby zmian sprzętu została spotęgowana miłość do muzyki :) .

 

Audio analogue prowadzi sprzedaż audioclan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gatunki muzyczne które wymieniłeś też są dość wymagające dla sprzętu .

Posiadasz Roksan Caspian, a słyszałeś może Roksan Kandy K2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.