Skocz do zawartości
IGNORED

Klub ATLAS Cables


shakin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami z odsłuchów użytkowników przewodów ATLAS Cables. Jakie klocki i głośniki podłączacie tymi kablami? Jakie macie doświadczenia? Ja sam używam w moim zestawie tylko ATLASA (prócz przewodów zasilających, bo póki co mnie na nie nie stać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zestawie CD NAD 565 i wzmacniacz NAD 375 połączone są Atlasem Hyper lub Atlasem Explorer (ten IC nie jest już produkowany). Do kolumn Audio Academy Phoebe III podpięty jest Atlas Hyper 2.0. Testowałem różne kabelki, zarówno IC i głośnikowe (Van Den Hul, Chord, Cardas, Eagle) i w końcu świadomie wybrałem Atlasa. Szkoda tylko, że Atlas Cable w Polsce nie ma dystrybutora z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Witam serdecznie, od kilku lat jestem obecny na forum ale dopiero teraz zdałem sobie sprawę ile klubów jest dostępnych na Audiostero ?

Wraz z listwa zasilająca atlas EOS modular i dwoma przewodami zasilającymi 4DD pozdrawiam serdecznie ?‍♂️

Ps. Wszystko spięte z el Naim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam wszystkich , właśnie zamówiłem Atlas Equador  który ma służyć jako łączówka przed wzmacniacza z końcówką mocy. Macie/używacie takiego połączenia , możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami jak ten RCA się ,, sprawuje ,, w waszych zestawach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Eemeryt napisał:

Witam wszystkich , właśnie zamówiłem Atlas Equador  który ma służyć jako łączówka przed wzmacniacza z końcówką mocy. Macie/używacie takiego połączenia , możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami jak ten RCA się ,, sprawuje ,, w waszych zestawach ? 

Hej Eemeryt, czyli kupiłeś i oczekujesz potwierdzenia czy dobrze zrobiłeś? Nikt Ci nie rozwieje Twoich dociekliwości i wątpliwości na zapytanie, bo każdy ma chociaż trochę inny system, pomieszczenie, adaptację akustyczną, preferencje muzyczne, itp, itd ...

Zaufaj własnym uszom i po 1 - 2 tygodniach podejmij sam decyzję czy kabelki Ci się wpasowały, czy też nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@urkoni masz rację odnośnie stwierdzenia czy mi się w system wpasuje i mi podpasuje ten interkonekt , ale potwierdzenia czy dobrze zrobiłem nie oczekuję. Może źle się wyraziłem , ponieważ nie miałem możliwości odsłuchu tego przewodu więc zapytałem czy ten Equador jest neutralny , czy scena muzyczna jest ,, głęboka , szeroka ,, itp. , oczywiście wiem że z różnymi systemami stereo będzie to inaczej brzmieć jednak ,,coś ,, wspólnego na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
W dniu 5.12.2021 o 10:30, mdavis napisał:

Witam Czy ktoś z forumowiczów miał i słuchał kabli głośnikowych serii Atlas Element 

Najlepiej jak sprawdzisz u Siebie w zestawie, mamy do wypożyczenia z Atlasa kabel głośnikowy model  Equator jak jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na PW.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Najlepiej jak sprawdzisz u Siebie w zestawie, mamy do wypożyczenia z Atlasa kabel głośnikowy model  Equator jak jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na PW.

Są to kable które grają, brzmią bardziej jasno czy tez ciemniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mdavis napisał:

Są to kable które grają, brzmią bardziej jasno czy tez ciemniej

W moim odczuciu nie zakwalifikowałbym go na pewno jako ciemno grającego, ani też to wybitnie jasnego. Okrasiłbym jego granie jako neutralne, delikatnie rozjaśnione. Mam wrażenie, że to wynik bardzo czysto odtwarzanej góry. Bardzo realnie oddane jest przez ten kabel granie średnicy.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2021 o 10:30, mdavis napisał:

Witam Czy ktoś z forumowiczów miał i słuchał kabli głośnikowych serii Atlas Element 

Mam w jednym systemie Atlas Element 2.0.

2x12m przebiegu bo nie mogłem dostać Linna K20 kiedy kładłem kabel.  Za te pieniądze nie ma się do czego przyczepić.

Jak gra nie napiszę, bo zbiera mnie na wymioty gdy czytam wypociny sklepikarza, który chce ci ożenić te Equatory.

Znikam stąd.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rochu napisał:

Jak gra nie napiszę, bo zbiera mnie na wymioty gdy czytam wypociny sklepikarza, który chce ci ożenić te Equatory.

Nie rozumiem czym Cię tak zdenerwowałem i czemu tak ostro reagujesz, obecnie jest możliwość sprawdzenia u siebie danego kabla więc niczym nie ryzykuje się. Jak komuś nie pasuje to odsyła. Temu też napisałem żeby samemu sprawdzić w swoim zestawie jak gra, bo są różne osobiste oczekiwania co do brzmienia, różne zestawy, akustyka pomieszczenia, wpływające na całość grania.

Edytowane przez Sklep.RMS.pl

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.