Skocz do zawartości
IGNORED

EISA 2013-2014 Wybrano nagrody (czytaj- przekupiono)


lewydzwon

Rekomendowane odpowiedzi

W naszej stolicy (Warszawie)odbył się zlot czarodziejów od marketingu i tym podobnych zjawisk!

Było chlańsko i tam takie zabawy ...

Jest embargo na ten temat -i nie można nic pisać więcej

 

Kto znowu wygra(czytaj"posmaruje")

Stawiam znowu na B&W i zalew znanych nic nie wnoszących marek do dziedziny audio-video oraz foto!!!

Np taki TV KURO 6090 ,2008-2009 Eisa-nie powinno dawać się nagrody za tv ponieważ do 2012 roku ,wszystkie telewizory całowały mu stopy, jeżeli chodzi o obraz!!

 

Eisa ma być nagrodą za jakiś znaczący postęp w tej dziedzinie a nie brak postęp, a czasami cofka !!

 

Znowu nas koncerny dymają -tylko ja już się nie daję ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a wystarczy mieć własny rozum żeby nie kupować badziewia;] To że w jakimś czasopiśmie czy na jakiejś stronie internetowej piszą ludzie że coś jest świetne nie znaczy że automatycznie ma się nam podobać. Chcą rozdawać nagrody? Niech rozdają, kto im ma bronić tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co byś chciał wiedzieć?

Europejska nagroda ,a zabawka jest z Kanady produkowana w Chinach -proszę mi zrozumieć o co tu chodzi!!?

 

Na obrazie oraz na dźwięku ci amatorzy się nie znają -o ile zakład z każdym na forum ?

Amatorzy amatorszczyzna ,śmierć amatorszczyźnie

 

Po mojej stronie 2 tyś euro za to, że w tej komisji siedzą amatorzy !!!!

 

To są dyletanci -koniec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

rochu

Co byś chciał wiedzieć?

(ble, ble, ble)

 

Mam takie hobby, że lubię czytać sprawdzone i udokumentowane wieści. Ot tak - by móc oddzielić ziarno od plew.

 

Wracając do meritum.

Ja tylko zapytałem o źródło podanej przez ciebie wiadomości.

Dokładnie tej:

Było chlańsko i tam takie zabawy ...

 

Jak widzę, nie potrafisz podać źródła a zamiast tego zabawiasz się tanią sofistyką znaczy się - ble, ble, ble.

Czy zatem nie było tak, że napisałeś co ci ślina na język przyniosła aby dać upust swojej frustracji?

Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy w audio powinny się zaczyna od dobrze zrealizowanych płyt i tu powinni wypowiadać sie specjaliści w tej dziedzinie LUDZIE !!!SPECJALIŚCI k... mać

Ale co tu wzmacniać i przetwarzać jak prawie wszystkie płyty (realizacje) to suwakowe dno(duble,sample coś co nie występuje w naturze)!!

EISA i TIPA to śmieszne towarzystwo i tak mi się wydaje (to jest moje prywatne zdanie),że nie ma tam nikogo profesjonalnego w tym towarzystwie -podkreślę nikogo.Zawsze czytam uzasadnienie wyroku, czytaj nagrody i nigdy nikt nie napisał coś z sensem !!

Jak dają nagrodę za kolumny, to nie napiszą z czym słuchali,że doszli to takich wniosków rozumiem ,że zasiedli przy stole i jest sucha nagroda-brawo brawo !!

Wzmacniacz ten(x) i koniec, dlaczego x? i z jakim sprzętem grał ,że akurat ten -nie wiadomo-ten i koniec.

Jestem przekonany ,że takich zlotach jest raczej wesoło niż smutno :-)

Ale to mnie nie interesuje

 

Proszę podać jedno imię i nazwisko osoby-czytaj "redaktora cenzora",która zna się na temat instrumentów i muzyki

Sam język(pisania recenzji) jest tak prymitywny dla mnie ,że ich naprawdę nie rozumiem.

 

Moje typy hmmm...?? dobre zabawki sprzed 20 lat(po lekkim tuningu) bronią się na tyle dzielnie ,że kupowanie nowych to idiotyzm i frajerstwo!!!

 

Skali fortepianu i perkusji ... nie da się tak łatwo przenieść na domowe pielesze .

Przez to utwory ,piosenki w domach są komiczne,a można wydać parę stówek i dalej pantomima !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje typy hmmm...?? dobre zabawki sprzed 20 lat(po lekkim tuningu) bronią się na tyle dzielnie ,że kupowanie nowych to idiotyzm i frajerstwo!!!

 

 

Tak po prawdzie, to sprzed 30.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dla mnie to jest trochę dziwne że w drugiej połowie roku przyznawane są nagrody za rok następny.

To znaczy że w 2014 na tle 2013 nic wartościowego nie zostanie wypuszczone na rynek? Wygląda to na niezły wałek o sorry przecież to podobno bardzo prestiżowa nagroda. Rzeczywiście Eurowizja.

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.