Jump to content
IGNORED

Teac CR-H225 czy PIANOCRAFT CRX-150

fantik

Recommended Posts

Witam noszę się z zamiarem kupna jakiegoś zestawu audio mam pokój 12m muzyki której słucham głównie rock interesuje mnie kilka zestawów z allegro a nie wiem który będzie lepszym wyborem więc proszę was tutaj o pomoc będę bardzo wdzięczny za pomoc . Zestawy które mam na ok to :

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

ni może jeszcze to:

Hidden Content

do tej pory muzyki słucham na komputerze na solo 6c i maya u5.

Proszę niech ktoś pomoże.

Witam gotówka jaką mogę wydać to max 800 pln wiem że to ogranicza a więc technicsa nie brać pod uwagę to pozostaje TEAC i YAMAHA , Pianocrafty jak czytałem chwalą ale o tym modelu który wymieniłem mało jest w sieci i co on jest warty ?

A może w podobnej cenie wzmacniacz + kolumny i z czasem zestaw rozbudować wyszukałem coś takiego

Hidden Content

W późniejszym czasie rozbudować o CD i Tuner

Sam sprzęt może być nawet z dużych klocków mam gdzie ustawić , jedynie kolumny pokój 12 m więc chyba jedynie podstawki no i gotówka na maxa 800 PLN.Wiem że w tej kwocie za wiele nie zdziałam może na początek będzie lepszym wyborem sam wzmacniacz i jakieś kolumny a z czasem rozbudowa cała muzyka i tak jest na komputerze w formacie FLAC.Ten Kenwood fajny ale napiszę jeszcze do wystawiającego o fotki kolumn bez maskownic jak głośniki wyglądają i wjakim są stanie.Dzięki za zainteresowanie moim tematem.Znalazłem jeszcze takie kolumny Jamo E410 i ten allegrowicz wystawia jeszcze wzmacniacz Pioneer A-502R jest to coś warte?

Hidden Content

Myślałem nad zestawem Technicsa ale nie wiem dlaczego jakoś wszyscy odradzają czy są aż takie złe ? Ten akurat co dałeś jest troszkę zniszczony głośniki wysoko tonowe powgniatane ale widziałem na allegro zestawy w lepszym stanie , może macie jakieś zestawy godne polecenia . Przepraszam że ten temat tak wałkuje ale chciałem wydać te pieniądze w miare rozsądnie wiem że te 800 PLN ogranicza, wysłucham każdego kto postara się pomóc i za to z góry dziękuję.

Guest rydz

(Konto usunięte)

Myślałem nad zestawem Technicsa ale nie wiem dlaczego jakoś wszyscy odradzają czy są aż takie złe ?

Jak wiele innych firm ,Technics ma lepsze i gorsze audio.

Ten model kilka lat temu w testach mini wież był najlepiej oceniony,lepiej od Yamahy-Piano.

Dobrze że zwróciłeś uwagę na głośniki.

Doczytałem że może być wzmacniacz+kolumny,zerknę co tam jest na alle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.